Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkan_02 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mobilephone

Üye no alınca haa tamam hayhay efendim diyorlar sanki.efendim ona özel kampanya,digitürkteki senesi fazla,ben onun teklifini göremem bilmemne sallayıp duruyolar

üye numaranı verince sizi arayıp "ulan niye üye numaranı verdin indirimli paketin iptal" diyolar sanki.
  • yeni üyelik için aradım

12 ay giriş + spor extra + sinema + dizi + eutelsat hd sagem iq kutu dilediğin zaman
    1 ay lig tv derbiler hariç + 3 ay yetişkin hediye
    ilk 5 ay 36 tl 7 ay 57 tl dedi ( başta 3 ay 36 dedi ben fiyatlar pahalı diyince 5 ay 36 yapalım yeni üyeliklere en iyi fırsat bu dahada indirim yapamam dedi)

yılda 579 tl yapıyor aylık 48 tl ye geliyor yeni üye olup ligtv paketli alanlar veya bu şekilde paket alanlar yardımcı olabilirmi fiyat pahalı geldi

( bu mesajı yazdıktna sonra farkettim ben neden dizi istemişim anlamadım belgesel istiyodum :):) diziyi çıkarırsak 10 12 tl düşer aylık bu fiyat sanırım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlgosTR -- 3 Eylül 2015; 10:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

benim üyelik sürem yarın(çarşamba) doluyor. dün aradığımda çarşamba'dan itibaren güncellenmiş(zamlanmış) fiyatlarla faturalı üyeliğimin devam edeceğini söylediler. izin filan istemiyorlardı yani. verdikleri teklif de çok gelince telefonu kapatıp iptal faksını yolladım. arayıp siz de kontrol ettirin bence.

Az önce cep telefonuma mesaj geldi ve üyeliğimin sonlandığını ilettiler. direk aboneliğimi yenilemediler. Arayan soran da yok :) Fırtına öncesi sessizlik mi acaba?
  • yine aradılar kredi kartına şampiyonlar paketi 612tl, giriş paketi 180tl
  • Superonline 50 mbit 150 gb AKK kullanıyorum. Turkcell tv+ var, bir de telefon bağlı. 75 TL veriyorum her ay fix.

Giriş + Şampiyonlar paketini hd olarak verelim, hızınızı 25 mbit'e, kotanızı 75 gb'a indirelim, toplam faturanız 117 TL gelsin dediler. Yani halihazırda verdiğim paraya 42 TL ek geliyor ama kota ve hız düşüyor. Hız sorun değil de kota sıkıntı benim için.

Nasıl sizce fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 3 Eylül 2015; 13:52:39 >
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Yani onu da demiyolar.bazıları korkuyo vermiyo.bikeresinde sözde birine demişler size özel yaptık o indirimi niye numaranızı paylaşıyosunuz:-D üye nosuyla da bişey olmadığı aşikar.bi numara çıkmaz ondan.digi kan emmeye devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Turksatta sundukları paket 12 ay süper lig + spor extra

İlk 2 ay 48 tl

daha sonra 75 + 13 (12 ay kalma sözüyle geçen seneki fiyattan spor extra) = 88 tl

Haziran temmuz yine indirim

toplam 880

Ne yapayım ?

Dün aldığım teklif buydu hemen iptal için fax çektim bugün geri dönüş oldu.

İlk 3 ay 8 tl.

Ekimden ocağa kadar 3 ay spor extra ücretsiz.(Bir ay daha spor extram var 13 tlden).Ocaktan itibaren 3 ay % 50 indirim.Daha sonra 17 tl

Süper lig paketi ilk 3 aydan sonra aralıktan itibaren 67 tl.Haziran temmuz 33.5 tl.
  • Bende iptal faksı çektim. Sonra aradılar hiç teklif sunmadılar bende iptal ettim. Umrumda değil. Alırım bir alıcı izlerim. HD kanalları. Komşu da ligtv var gider bakalım. Kendileri düşünsünler. 750 tl alcaklarına şimdi 0 alacaklar. 14 senelik de üyeyim.!! Bana 930 tl fiyat çekiyorlar ayıp.
  • bende yaklaşık 15-20 gün önce iptal faxı çektim şu an itibarı ile kimse aramadı ve bugun iptal edildiği sms i geldi.
    adamlar aramıyorlar bile
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde direk iptal ettiler. Ben arayıp fiyat aldım ama yüksek fiyatlar geçen yılki gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rculban

Hocam benimde direk iptal ettiler. Ben arayıp fiyat aldım ama yüksek fiyatlar geçen yılki gibi değil.

evet öyle kardeş.
    aradım ben az önce kutuyu gelip alıyormusunuz dedim. 4-5 ayı buluyor dedi ve fatura yansır dedi 1 y içerisinde siz iade edin dedi.
    şunu da öğrendim neden aramadıklarını önceden iptal faksından sonra 1 ay askıya alabiliyrlarmış şimdi bbdk izin vermiyormuş 1 hafta içinde sonlandırıyolarmış. 7 gün içinde denk gelirse yoğunluğa göre aranabilirmişiniz yoksa direk iptal ediyolarmış geriye dönüşü yokmuş.
    artık yeni üyelik alabiliyormuşsun.
  • Bu uçuk fiyatlara üyelik yenilemese kimse.
    Mecbur düşecekler. Ayıptır bu fiyatlar asgari ücret kaç lira bu memlekette
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Yani onu da demiyolar.bazıları korkuyo vermiyo.bikeresinde sözde birine demişler size özel yaptık o indirimi niye numaranızı paylaşıyosunuz:-D üye nosuyla da bişey olmadığı aşikar.bi numara çıkmaz ondan.digi kan emmeye devam

sen kaç yıllık üyesin bu fiyata kullanıyosun ve hd mi?
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı mesele.tekliflerle üyeleri oyalayamıyolar hemen iptal gerekiyo.çok iptal olmuştur yeni üyelere de zamlı zamlı kakalıyolar açığı kapamak için.hiç yardımcı olduklarını görmedim yenilere.direk liste fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal başvurun sonrası aradılar. Şampiyonlar paketi+hd giriş paketi 40,5 TL
    3 ay çocuk, film, dizi, sporextra, müzik paketleri hediye

Nasıl teklif sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 eylülde bitti üyeliğim. 1 eylülde iptal faksını çektim. aradılar, teklifleri şu oldu;

giriş+hd+çocuk+belgesel+şampiyonlar+spor exktra + plus kutu: 3 ay faruta yok + 7 ay 89 tl + 2 ay 66 tl. = 755 tl. kabul etmedim.
    bugün aradım cihazı iade edecekmiyim mesaj gelmedi dedim, 7 eylülde iptal oluyormuş. fakstan 7 gün sonra iptal ediyorlarmış. tamam dedim. kapatmadan bayan neden kapatıyorsunuz dedi. bende çok pahalı ücretler dedim. yardımcı olayım dedi aynıpakete yeni teklifi şu şekilde oldu. 4 ay 48 tl. 2 ay 66 tl. 6 ay 89 tl. = 958 TL. hiçbirşey demedim teşekküer ettim beni bukadar düşündükleri için... ilk tekliflerinde web tv istedim hediye vermediler. verselerdi kabul edecektim.

7 eylülde mesaj sonrasında iade edip digiturk maceramı sonlandıracam. zaten hi-fi sistemi var evde. diğitürkün dandik kutusu denon marka avr mi bozdu.dsmart alacagım. maç izlemem artık. dsmartın HD kalitesi digiturkün 10 katı netliğinde...

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    hocam iyi gibi duruyor. eutelsat hd değil mi? yalnız en azından belgesel paketini hediye verselermiş iyiymiş. o olmadan digiturk berbat maç dışında
  • kapisiz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    486'ya geliyor, Eutelsat ise Ağustos tekliflerinden daha iyi, yazın 2 ay da iniyorsa daha uyguna gelir. Eylül etkisini göstermeye başladı herhalde. Bana aynısını geçen ay 570'e vermişlerdi, o nedenle lig tv tarafını kapattım, seneye artık. 2-3 aya arayadabilirler, eski üyeleri niye kaybettik diye analiz etmek akıllarına gelirse. Benim için hava hoş, webten izlerim tek takımı.
  • sceptic S kullanıcısına yanıt
    2 eylül son gün idi, bundan yaklaşık 15 gün önce aradılar teklifleri 3 ay ücretsiz 9 ay 71 tl idi, kabul etmedim, bi daha aranmayacağını söylediler, siz bilirsiniz dedim, dün üyelik sona erdi. geçen sene spor extra dahil hd pakedi 6 ay ücretsiz 6 ay 60 lira fatura ile izlemiştim, verilen teklif %80 daha pahalı olduğu için kabul etmedim. dediğim gibi kendileri bilir, bu politika ile fenerbahçe taraftarı (transferler sebebiyle) hariç pek kolay müşteri bulamazlar...
  • Teknosadan tv alana 1 yıllık HD dahil 568 tl nasıl sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.