Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: met25 , met25 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar teknosada kampanya var 50 tl maksimum karta 70 tl de indirim çeki ile şampiyon paketi 699 tl yani 699-120:580 tl ye gelen bir fiyat ile hd yayında var .link de atıyorumhttp://www.teknosa.com/urunler/110240742/next-nx-2014-digiturk-hd-uydu-alicisi-1-yil-sampiy?gclid=CMrUsqKpxMcCFUFmGwodLnUNLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: kose_57

arkadaşlar teknosada kampanya var 50 tl maksimum karta 70 tl de indirim çeki ile şampiyon paketi 699 tl yani 699-120:580 tl ye gelen bir fiyat ile hd yayında var .link de atıyorumhttp://www.teknosa.com/urunler/110240742/next-nx-2014-digiturk-hd-uydu-alicisi-1-yil-sampiy?gclid=CMrUsqKpxMcCFUFmGwodLnUNLA

Hocam next nx2 kampanyası bu ve ulusal hd yayınları kapsıyor. Yani maç yayınları hd değil. Hem de türksat üyeliği bu. Daha önce 499 tl ye satılmıştı. Bi çok kişi 400 tl civarlarına kapattı bunu. Yani şu an pek cazip değil. Alacakların bilgisi olsun..

• Selamlar,
    Şu an için görebildiğim DT; HD+giriş+şampiyonlar paketine 570-585 civarı teklif ediyor, bir kişi hariç (onun da sesi bir daha çıkmadı) henüz altını görmedim. Geçen sene 330'a izlemiştik, 600'leri uygun bulup kabul edenler var, bana çok yüksek geldiği için, iptal edeceğim. Giriş+HD+2-3 keyif paketine 150 civarı teklif ediyorlar, sadece şampiyonlara 420-440 civarı, toplamda yine 570'lere geliyor, herhalde lig başı olduğu için 570'i taban belirlemişler, DT'nin sitesindeki Turksat paketi de 585 ile bunu teyit ediyor. Sadece giriş paketini alıp beklemek benim tercihim, bir hevesle bu yüksek fiyatların; büyüklerin kötü gitmesi, dövizin artışı ve kötü ekonomiyle harcamalarını kısan aileler nedeniyle 370-400'lere geleceğini bekliyorum. Yüksek fiyatlara topluca tepki gösterilirse daha kısa sürede olması gereken seviyelere geleceğini düşünüyorum, daha dirayetli olmaya çalışmakta fayda var.

• Baytilki B kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ile 9 taksit başka ödeme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal faksini attım bakalım bir işe yarayacak mı? Eutelsat hd Şampiyonlar+spor ekstra+1 yıllık mobil lig tv 650tl ye kapatmaya çalışacağım. 2 ay mobil lig tv ile 786tl teklif etmişlerdi kabul etmemistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal faksından sonra bana gelen teklif: ilk 3 ay ücretsiz sonraki 9 ay 70,99 TL.

içerik: hd + giriş + şampiyonlar paketi + 6 ay spor sever ve belgesel kanalları hediye.

mayıs ayının sonunda ligler bitince maçsız lig tv ye geçip 30-35 tl son iki ay faturasından düşebilirsiniz dedi.

Toplam: 9 x 71 - 60 = 579 TL geliyor.
  • Hocam spor ekstra yoksa çok pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal bölümüne bağlandım iki teklif var...
    1.si kredi kartı : hd paket + giriş + şampiyonlar 639 tl toplam 9 taksit...
    2.si faturalı : hd paked + giriş + şampiyonlar ilk 4 ay 35.50 = 142 , 5 ay 71= 355 ,son 3 ay 120 = 617 tl
    kabul edilir mi? sporextrada ekleseler edecem :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam bana da öyle veriyorlar. Kesinlikle kabul etme. 1ay sonra çok daha uyguna alırsın

• Herkese selam,Dıgıtürk'e ilk defa üye olmayı düşünüyorum.Şampiyonlar paketini en ucuza nasıl alabilirim.Vardiyalı çalışma ihtimalim olabiliyor.Modüllü üyelik seçeneği var mı?Modülü iş yerine götürüp Türksat kurulu çanağımızla seyredebilirmiyiz?
  • ultracimbom kullanıcısına yanıt
    Mesela normal hd kutuda iq ya bağlanıp 1500 e yakın film izleyebiliyorum. Plus kutuda internetten film izleme özelliği yok anladığım kadarıyla. Peki o filmler kutuda mı yüklü?

• keremali69 kullanıcısına yanıt
    Kardeş artık modül yok. Uydu yu götürmen lazım ben öyle yapıyorum. sadece şampiyonlar paketi suan internet sitesinde ilk 2 ay. 50, sonraki 10 ay. 65tl görünüyor. Arayıp pazarlık yapmaya çalış . ilk üyelik dezavantajlı biraz. Digitürk üyesi biri arayıp tavsiye ederse seni birer ay. Bedava izlesiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyilmaz34

Kardeş artık modül yok. Uydu yu götürmen lazım ben öyle yapıyorum. sadece şampiyonlar paketi suan internet sitesinde ilk 2 ay. 50, sonraki 10 ay. 65tl görünüyor. Arayıp pazarlık yapmaya çalış . ilk üyelik dezavantajlı biraz. Digitürk üyesi biri arayıp tavsiye ederse seni birer ay. Bedava izlesiniz

Teşekkür ederim.İyi akşamlar.
  • gorefest_nl kullanıcısına yanıt
    Hayır arkadaşım ikisinde de internetten izliyorsum. Yani kutuya kayıtlı film yok. İkisinde de Portala bağlanarak filmleri izliyorsun. Plus kutuda ayrıca kendin cihazın hafızasına filmleri, programları vs kayıt yaparak istediğin zaman tekrar izlemiş oluyorsun.

Yani 1500 adet film dediğin bunların hepsi portalda kayıtlı cihazlarda değil,öbu yüzden İQ Da alsan PLUS İQ da alsan film paketin varsa her halükarda izleyebilirsin.

İki cihazıda kullandım hem Sagemcom Plus İQ hemde Humax İQ. Şuan Humax 9505 modelini kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultracimbom -- 25 Ağustos 2015; 22:55:38 >
  • beyler bu beyaz tv falan birkaç kanal daha bizde HD degil ama normal uydu da HD yayında degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_sefa61

Arkadaşlar hd farkı için ücret ödemeyin zaten türksatta Kanald hd ve star hd hariç tüm kanallar hd olarak ücretsiz, şunu deyin zaten türksatta 2 kanal hariç tüm kanallar hd sizin farkınız ne niye 7 tl her ay ödüyüm 2 kanal içinmi çok saçma istemiyorum zaten giriş paketi adı altında bedava türksat yayını için ücret alıyorsunuz birde hd parasımı ödücem ekstradan ?

Bende 4 senedir yok kanal d hd falan hatta herhangi bir hd kanal yok. Gerçi bunun sebebi bana verilen kutunun hd olmaması mı yoksa hd üyeligim olmaması mı bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

iptal bölümüne bağlandım iki teklif var...
    1.si kredi kartı : hd paket + giriş + şampiyonlar 639 tl toplam 9 taksit...
    2.si faturalı : hd paked + giriş + şampiyonlar ilk 4 ay 35.50 = 142 , 5 ay 71= 355 ,son 3 ay 120 = 617 tl
    kabul edilir mi? sporextrada ekleseler edecem :)

Banada benzer bir teklif yaptılar ama HD ye ücret istediler. Kabul etmedim. Hd verirseniz direk okeyliyim dedim yetkim yok dedi . O zaman kapat dedim
  • Arkadaslar lütfen acele etmeyin. 1 ay sabredin, en az 150 Tl ucuza izlersiniz. Sezon başı diye burunlarindan kıl aldırmiyorlar.
  • Selam,
    600'lü rakamları kabul ediyorsan iptal bölümünü aramak yerine iptal faksı çek onlar sana dönsün, yazdıklarından daha iyi teklif alırsın. 1 yıl sporekstra hediye etmiyorlar ama 6 ay sporekstra ve 6 ay bir adet keyif paketini hediye alabilirsin (Aldığın teklif de 570 civarında olur).

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sceptic -- 26 Ağustos 2015; 17:32:18 >
  • TEKNOSA tv alan kişilere digitürk sampıyonlar paketı hd 2 keyıf paketını 568 tl ye veriyor bilginize

http://www.teknosa.com/urunler/110240750/digiturk-12-aylik-giris-hd-film-dizi-veya-sampiyon

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.