Şimdi Ara

Nasıl hızlı göğüs kası yapılır? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
12
Favori
677.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler her kafadan ayrı ses çıkıyor. ''Mill'' arkdaşıma katılıyorum 18 yıllık spor hocam da bana aynısını yaptırdı 2 sene. Öz geçmişi olmayanlar, yok bel yok bu diyerek ıvıra zıvıra bağlamasınlar.
  • ya arkadaşlar bnm sol göğüsüm sag gögüsüme göre daha şişik. kendi imkanlarımla nasıl dengeleyebilirim ? spor salonunda çalışmak istemiyorum.
  • hızlı göğüs kası nedir?
  • şınav cekerek iyi bir sonuç aldım 1 ayda, deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: limbesh

şınav cekerek iyi bir sonuç aldım 1 ayda, deneyebilirsin

göğüs e dış kol 7 yıldır çeken arkadaş var inanmayana kanıt manda gibi göğüs var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: limbesh
    şınav cekerek iyi bir sonuç aldım 1 ayda, deneyebilirsin

Eksik olmasın şınav, deltoid, omuz, barfiks
  • Ben yarın 4 er kiloluk Dumbellarımla tüm göğüs hareketlerine sıkı ve aşırı bir şekilde başlıyorum. Protein ağırlıklı besleniyorum, antrenmandan öncede amino alıcam kilo vermek gibi bir amacım olduğu için. Göğüslerim hafif yağlı parmakla bastırınca hafif içeri göçüyorlar. 2 haftada biraz toparlamak amacım. Ondan sonrasıda tamamen şekillendirmek. Sonuçları buraya yazıcam.
  • göğüs kasları candır
  • bende kafayı koymuştm bu işe dumbell fln aldm cok ıse yarıyo ama onunda teknıklerı var kndne program hazırla disiplnli çalış şınav barfx vs etkisi cabuk olur kasların yanana kadar yap.. ve bi sorum olcakbn buraya üyeyim nasıl konu açablrm :/
  • gögüs kası için incline fly hareketi çok iyi. evde de 2 dumbell ve bi kaç sandalye ile yapılabiliyo
  • Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu banada yaradı ama aletsiz geliştirmek için bi liste yazabilirmisiniz.
  • bende göğüs kası var gibi anneme soruyorum onlar yağdıyone yapmalıyım ?

•  Nasıl hızlı göğüs kası yapılır?
  • bilader göğüs kası için al elice 2 dambıl uzan bi yere hafif kır kollarını aç ellerini yana doğru göüğ hizanda yukarı aşağı yap

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Allen

bide gogus altlarina cizgi halinde sekil vermek icin dips(adini dogrumu telaffuz bilemiyorum )cekmenizi oneririm . bunu vucudunuz yere dik bi sekilde ellerinizle destek alarak ayaklar yerden kesilecek sekilde vucudun indirilip kaldirilmasiyla yapabilirsiniz

Kardeş şu hareketi araştırıp bi söylesene. Söylediğinden bişe anlamadım kusura bakma. böyle swf felan olursa yada en azından resim, daha yararlı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

Nasıl hızlı göğüs kası yapılır?

hort!
    böyle arka kol çalışır gögüs değil, ters dönüp önden basınca gögüs çalışır, bu arada bende salonda gögüs çalışıyorum ama daha yeniyim, bence en etkili yöntem bench press deneyip görecez

• quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

hort!
    böyle arka kol çalışır gögüs değil, ters dönüp önden basınca gögüs çalışır, bu arada bende salonda gögüs çalışıyorum ama daha yeniyim, bence en etkili yöntem bench press deneyip görecez

2000 yılından beri bu sporu yapıyorum
    dips hareketi önce alt göğüsü çalıştırır
    ve trisepsi ve ön omuzu da çalıştırır
    hatta çok dik yapılırsa latisimuslar yani kanatlar da etkilenir
    öne eğilerek yapılırsa göğüs daha çok etkilenir
    üst göğüs ise hiç etkilenmez
    asıl etki ettiği kısım alt göğüstür

trisepse ağırlık vermek için ise şu şekilde yapılır:

/>

göğüs için en temel hareket bench press'tir
    ama bana göre en iyi hareket kelebekte göğüs çalışmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 5 Ocak 2014; 17:55:17 >

• salonda bazıları tersten yapıyo öne doğru eğilip o zaman gögüs çalışıyo dedilerde, ben bu halde çalışınca arka kol çalışıyo diye biliyorum, oraya etki yapıyor çünkü hem arka kol günüme yazmış hoca, neyse gögüsde çalıştırıyorda bu iyi bişey, teşekkürler hocam..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.