Şimdi Ara

Kredi kartı büyüklüğünde akıllı telefon; i-mate Centurion

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İspanya'nın Barselona kentinde gerçekleştirilen Dünya Mobil Kongresi'nin katılımcıları arasında akıllı telefon pazarının saygın isimlerinden birisi olan i-mate de yer alıyor. Firma etkinlik kapsamında önümüzdeki aylarda kullanıma sunmayı planladığı yeni nesil telefonlarını sergilerken özellikle Centurion adını verdiği modeliyle dikkat çekmeyi başardı. Adını American Express'in kredi kartından alan akıllı telefon anlaşılacağı üzere kredi kartı büyüklüğündeki kompakt yapısı ile "boyut herşey" diyen kullanıcıları hedef alıyor.

HSDPA ve Bluetooth gibi iletişim teknolojilerini destekleyen minyatür telefon, ekstra bellek kapasitesine ihtiyaç duyan kullanıcılar için microSDHC bellek kartı kullanımına olanak tanıyacak ve 2.0 MP kamera ile gelecek. WiFi desteğinden bahsedilmeyen ve Windows Mobile 6.5 tabanlı olması beklenen Centurion modelinin yaz aylarında 550$'lık kontratsız fiyatla İngiltere'de kullanıma sunulması bekleniyor.

• çok saçma yaaaaaaaaaaaaaaa ne yazı yazma çile gibi olur
  • boyuna değil işlevine bakmak lazım

Dicem ama pek işlevsel bişey gibide durmuyo kullanması işgenceye dönüşebilir tuşları çok küçük duruyo
  • bence cok güzel olmuş ufacık bişey ne güzel işte cok büyük olur yok bu kaba derler kücük olur dandik derler bişeyde beğenmiyorlar yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vuze

bence cok güzel olmuş ufacık bişey ne güzel işte cok büyük olur yok bu kaba derler kücük olur dandik derler bişeyde beğenmiyorlar yaa

ortayı bulmak gerek işde. ne küçük ne büyük
  • çok güzel hayran kaldım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vuze

bence cok güzel olmuş ufacık bişey ne güzel işte cok büyük olur yok bu kaba derler kücük olur dandik derler bişeyde beğenmiyorlar yaa

dandik telefona kabamı deseydik
  • şahane ama ülkemizde göremeyiz.
  • Boyutuyla akıllı telefon pazarına farklı bir konum elde edecek bir cihaz gibi görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hobbs -- 19 Şubat 2009; 0:28:13 >
  • Heleşükür klavyeli telefonlarda küçülmeye başladı, özelliklerini bilmediğim için bir yorum yapmak yanlış olur, ama küçük(ummarım hafiftir de) olmasını ben avantaj olarak görüyorum.

Mesela toshiba g900 'ü ceket cebine atında ağırlık yapıyor ve ceketin duruşunu bozuyordu.
  • vallahi ne diyim. tam aradigim şey... wifi varsa deli satar.
  • vallahi cepte çakmak aramak dibi olacak sanırım
  • Bilgiler çelişkili;

Cihaz smartphone ancak WM 6,5 işletim sisteminden bahsediliyor. WM 6,5 PPC işletim sistemi.
  • WM 6.5 Smartphone Edition olacaktır.Pro değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RYU1980

WM 6.5 Smartphone Edition olacaktır.Pro değil.

WM 6.5 in Smartphone yani Standart Eddition'ı yok ama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orjinalden alıntı: RYU1980

WM 6.5 Smartphone Edition olacaktır.Pro değil.

WM 6.5 in Smartphone yani Standart Eddition'ı yok ama...

WinMobile ne zaman çıksa standart edition da çıkıyor.Tıpkı eskilerinde olduğu gibi.Böyle bir bilgimi var çıkmayacağına dair?
  • çok sevimli bir cihaz küçük olan her cihaz ilgimi çekmiştir buda çok dikkat çekici......

kenarındaki egim iki taraftan tutup baş parmaklarla rahat yazılmasını saglıyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 14 Mart 2009; 16:38:04 >
  • otomobil dünyası için MİNİ COOPER neyse telefonlar içinde
    bu cihaz aynı şey.

SEVİMLİ, DİKKAT ÇEKİCİ, FOKSİYONEL (ama gereksiz :))))

Fakat ben bir tane sipariş vercem.

şu an HP 514 ve MOTOROLA MPX220 kullanıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: infileXible

otomobil dünyası için MİNİ COOPER neyse telefonlar içinde
    bu cihaz aynı şey.

SEVİMLİ, DİKKAT ÇEKİCİ, FOKSİYONEL (ama gereksiz :))))

Fakat ben bir tane sipariş vercem.

şu an HP 514 ve MOTOROLA MPX220 kullanıyorum.

Nereden veriyorsun sipraişi ülkemizde yok.

Bu arada WM 6.5'in standart ı yok..
  • teşekkürler kçük ve zarif bir telefon isteyen işadamları bunu severler diye düşünüyorum. her an kullanılacak minik bir şey
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.