Şimdi Ara

Denon 1909 için Hoparlör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, denonla uyumlu hoparlör tavsiye edebilirmisiniz. 700-1,500 tl arası. kendi küçük işlevi büyük olursa sevinirim. hafif yer sıkıntım varda

• slm
    denon avr 1909 içinmi
  • evet.
    kendi araştırmalarımla bulduğum modeller.
    1-jamo 402 hdcs5 5.1
    2-Wharfedale Achromatic

2 numara biraz kaba kaçacak ama bu işte bayağı methini duydum.
  • slm
    verdiğin rakkamla galiba sadece bir çift front hop süreceksin o zaman jamo c 407 veya yamaha ns 777 veya wharfedale 9.6 bunlar olabilir ama eğer takım hop. grubu istiyorsan o rakkamlara takım kurman imkansız kurmaya kurarsında o amfinin hakkını vermemiş olursun
  • anladım saol.şimdilik fiyatta uçamayacağım ilerde hakkını veririm inşallah
    quote:

Orjinalden alıntı: spidr

slm
    verdiğin rakkamla galiba sadece bir çift front hop süreceksin o zaman jamo c 407 veya yamaha ns 777 veya wharfedale 9.6 bunlar olabilir ama eğer takım hop. grubu istiyorsan o rakkamlara takım kurman imkansız kurmaya kurarsında o amfinin hakkını vermemiş olursun
  • spidr arkadaşında dedigi gibi jamolar iyidir biraz daha çıkarsan jamo c607 de olur
  • Midlerde bir boşluk yaşadın mı önlerde stereo dinlerken? Subwoofer'ı, center'ı ve arkaları takmadan stereo dinlediğinde vokaller orta sesler ne durumda bir dinler misin?
  • inşallah kurulsun deniycem. profösyonel anlamda aktaramam izlenimlerimi ama, edinimlerimi paylaşacağım.keşke ses dosylarını buraya ekleyebilsek
    quote:

Orjinalden alıntı: kontrolsuz_guc

Midlerde bir boşluk yaşadın mı önlerde stereo dinlerken? Subwoofer'ı, center'ı ve arkaları takmadan stereo dinlediğinde vokaller orta sesler ne durumda bir dinler misin?

• quote:

Orjinalden alıntı: KGEYGS

inşallah kurulsun deniycem. profösyonel anlamda aktaramam izlenimlerimi ama, edinimlerimi paylaşacağım.keşke ses dosylarını buraya ekleyebilsek

Önemli olan paylaşım zaten
    Ben de plazma avr ve hoparlör incelemesi yapacaktım yalan oldu. Pioneer plazma üretimini durdurdu gerek kalmadı zaten TV incelememe
    AVR ve Hoparlör incelemesi yapacaktım taşınırken kablolarımı yürüttüler, o da kaldı
    İlk fırsatta yap incelemeni, sonra kaldı mı kalıyor, benden söylemesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.