- x
ARKADAŞLAR 2001 FORD FOCUS HB GHİA 15,500 FİYAT UYGUNMUDUR
13 Cevap5235 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

579 Mesaj
18 Şubat 2009; 11:37:05 

2001 ghia ford focus 120 bin km de manual vites mavi renk park sensorlu 6 lı alpine marka cd changer 3 parça boya var sol ön camurluk ve arka sağ kapıda ve arka sağ çamurlukta bakımları yapılmış kazası yok sadece sürtmelerden dolayı boya var diyor sahibi arac son derece temiz 15,500 ytl son fiyat sizce nasıl alınırmı arac gerçekten çok temiz kullanan arkadaşda çok titiz birisi bakımları vs yapılmış

ARACA BUGÜN GİDİP TEKRAR BAKTIM SON PAZARLIKLI FİYATI 15.250 YTL ALIM SATIM İÇİN NE KADAR ÖDERİM ACABA AYRICA ARACI GÖSTERİCEZ FORD YETKİLİ SERVİSİNE ŞAHSUVAR A FİYATI SON DEDİ SİZCE NASIL FİYAT ORANI ORTALAMA OLARAK BİR ARA İNTERNETTE 17.500 E HB COLLECTİON GÖRDÜM 2004 55.000 KM DE ARADAKİ FİYAT FARKI ÇOK DEĞİL ASLINDA ARADA KALDIM SİZLERİN GÖRÜŞLERİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ACİL OLARAK SİZLERİN ÖNERİLERİNİ BEKLİYORUM

1065 Mesaj
18 Şubat 2009; 17:46:18 

2003 comfort değişen yok boya yok 102.000km de 16.000 ya aldık bugün

579 Mesaj
19 Şubat 2009; 0:34:09 

harika gerçekten çok uygun almışsınız aracı sahibinden de mi buldunuz acaba bende oradan bakıyorum ama henüz okadar uygununu bulamadım arkadaşlar sizlerdende yardım bekliyorum cevrenizde satan varsa haber verebilirmisiniz bana buradan sürekli bakıyorum hemen hemen hergün foruma burdan pm atarak beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
quote:

Orjinalden alıntı: 3yuq

579 Mesaj
19 Şubat 2009; 0:36:29 

ayrıca hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dieği ile...
quote:

Orjinalden alıntı: 3yuq

1065 Mesaj
19 Şubat 2009; 20:27:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Asilhan

ayrıca hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dieği ile...

eyw sagol kardeş arabayı bi tanıdık vasıtasıyla aldık nette fiyatlar yüksek biraz inş istedigin gibi araba bulursun kolay gelsin

1233 Mesaj
20 Şubat 2009; 9:35:52 

bence fiyat gayet iyi.

quote:

Orjinalden alıntı: Asilhan

2001 ghia ford focus 120 bin km de manual vites mavi renk park sensorlu 6 lı alpine marka cd changer 3 parça boya var sol ön camurluk ve arka sağ kapıda ve arka sağ çamurlukta bakımları yapılmış kazası yok sadece sürtmelerden dolayı boya var diyor sahibi arac son derece temiz 15,500 ytl son fiyat sizce nasıl alınırmı arac gerçekten çok temiz kullanan arkadaşda çok titiz birisi bakımları vs yapılmış

ARACA BUGÜN GİDİP TEKRAR BAKTIM SON PAZARLIKLI FİYATI 15.250 YTL ALIM SATIM İÇİN NE KADAR ÖDERİM ACABA AYRICA ARACI GÖSTERİCEZ FORD YETKİLİ SERVİSİNE ŞAHSUVAR A FİYATI SON DEDİ SİZCE NASIL FİYAT ORANI ORTALAMA OLARAK BİR ARA İNTERNETTE 17.500 E HB COLLECTİON GÖRDÜM 2004 55.000 KM DE ARADAKİ FİYAT FARKI ÇOK DEĞİL ASLINDA ARADA KALDIM SİZLERİN GÖRÜŞLERİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ACİL OLARAK SİZLERİN ÖNERİLERİNİ BEKLİYORUM

407 black cd 2008

458 Mesaj
20 Şubat 2009; 10:07:46 

BENCE PAHALI
SONUÇTA 8 YAŞINDA BİR ARABA

75 Mesaj
20 Şubat 2009; 23:29:41 

2004 focus collection bahsettiğiniz 2001 ghia'dan iyidir. 17000e düşerse collection'ı alın derim...

"lion's advocate"

2960 Mesaj
21 Şubat 2009; 10:21:09 

eğer 2001 ghia yıpranmadıysa ben ghia yı tercih edrim collectiona göre önceleri collection vardı pert ettik eski kasa ghia aldık ghianın iç malzemesi daha bir lüks dururyor donanım olarak da zaten collectionla aynı ama imkan varsa ben makyaj sonrası ghia kovalarım

40 Mesaj
20 Mart 2009; 23:25:06 

Ya arkadaşlar deli olacağım neredeyse 2 aydır Focus HB arıyorum 2004 ve üstü ghia veya collection, Siirt'te öğretmenim o yüzden mecbur netten bakıyorum ama nette fiyatlar çok yüksek,tanıdığınız bildiğiniz araç warsa mesaj beklıyorum...

Bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbir şeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe geçmek mümkün değildir. Mağrur zengin, hor gördüğü filozofa: Ben bir serserinin önünden kenara çekilmem, der. Diyojen, kenara çekilerek gayet sakin şu karşılığı verir: Ben çekilirim!!

1121 Mesaj
21 Mart 2009; 1:23:16 

2001 ghia HB var bizde.. Otomatik vites 103 bin km de.. 16 bin'e verelim ne dersiniz?? Gerçi siz 2004 ve üstü demişsiniz ama...

NEW FORD FİESTA 1.4i TİTANYUM LP BORDO-KIRMIZI 2009

40 Mesaj
22 Mart 2009; 0:19:14 

quote:

Orjinalden alıntı: caissa

2001 ghia HB var bizde.. Otomatik vites 103 bin km de.. 16 bin'e verelim ne dersiniz?? Gerçi siz 2004 ve üstü demişsiniz ama...

çok teşekkür ederim ama sizin de dediğiniz gibi 2004 ve üstü arıyorum bir de manul olması tercihimdir, yine de teşekkür ederim...

Bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbir şeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe geçmek mümkün değildir. Mağrur zengin, hor gördüğü filozofa: Ben bir serserinin önünden kenara çekilmem, der. Diyojen, kenara çekilerek gayet sakin şu karşılığı verir: Ben çekilirim!!

1083 Mesaj
10 Nisan 2009; 21:53:26 

Hocam,nette fiyatlar hiç düşmez,dünyayı kriz kasıp kavursada,millet yiyecek ekmeğe muhtaç olsada net fiyatları düşmez hatta bazen hayretle yükseldiğini bile görürsünüz.Bende bu aralar hem ekonomik krizden dolayı hemde "0" araçlardaki indirimlerden dolayı ikinci el ölmüştür diye netten bir focus araştırayım dedim,fiyatlar ekonomik krizi krize sokmuş nerdeyse,el yakıyor.Eğer niyetiniz ciddi şekilde araba almaksa 1 hafta izine ayrılın,cebinize parayı koyup büyük oto pazarlarına dalın,alıcı olduğunuzu satıcıya hissettirin,hiç şüphesiz uygun bir araç bulursunuz.Aracını gerçekten ihtiyaçtan satmak zorunda olan vatandaş çok şu anda,ama onları galericiden önce bulabilmek şans işi :)
Kolay gelsin

Dell 7537 S21F65C

BURSA

40 Mesaj
22 Nisan 2009; 22:39:24 

quote:

Orjinalden alıntı: kyibe

Hocam,nette fiyatlar hiç düşmez,dünyayı kriz kasıp kavursada,millet yiyecek ekmeğe muhtaç olsada net fiyatları düşmez hatta bazen hayretle yükseldiğini bile görürsünüz.Bende bu aralar hem ekonomik krizden dolayı hemde "0" araçlardaki indirimlerden dolayı ikinci el ölmüştür diye netten bir focus araştırayım dedim,fiyatlar ekonomik krizi krize sokmuş nerdeyse,el yakıyor.Eğer niyetiniz ciddi şekilde araba almaksa 1 hafta izine ayrılın,cebinize parayı koyup büyük oto pazarlarına dalın,alıcı olduğunuzu satıcıya hissettirin,hiç şüphesiz uygun bir araç bulursunuz.Aracını gerçekten ihtiyaçtan satmak zorunda olan vatandaş çok şu anda,ama onları galericiden önce bulabilmek şans işi :)
Kolay gelsin

Çok doğru söylemişsin valla ama ben Siirt'te öğretmenim,yani burası herşeye biraz uzak ama bakıcaz artık kadere bıraktık işi...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Ford » ARKADAŞLAR 2001 FORD FOCUS HB GHİA 15,500 FİYAT UYGUNMUDUR
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.289