Şimdi Ara

21 Aralık 2012 Cuma [DÜNYANIN SONU-KIYAMET GÜNÜ] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
1
Favori
84.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Mr._Frodo

Sevgili Scorpion28..

Yazdıkların çok güzel şeyler, katılmamak mümkün değil, ama..

o avatar böyle aklı başında fikirleri olan birine yakışıyor mu sence?

(yunan bayrağının üstüne işeyen türk çocuğu)

Bence sen bir an önce o avatarı değiştir,

O bayrak hem bir Milleti temsil ediyor hemde üzerinde Hristiyanlar için kutsal olan Haç sembolü var..

Ne diyor Rab Kur'an da?

Siz onların İlahlarına hakaret etmeyin ki, onlarda bilmeden sizin İlahınıza hakaret etmesinler..

Ben herkezin dinine saygı duyarım ama benim peygamberime, benim dinime ve benim bayrağıma saygı duymayanlara bi katre bile saygı duymam , tanımam .. bu durumda ha tuvalet taşına işemişim ha o bayrağa.

• DOKUZ: NUSH (söz) İLE USLANANIN HAKKI TAKDİR ANLAMAYANIN KÖTEKTİR

Şimdi söylenenlere aldırmayanlar bir zaman sonra felaketler olmaya dünya karışmaya başladığı zaman

yavaş yavaş inanmaya başlarlar onun için konuyu ciddiye alan arkadaşlar hiç üzülmesinler. bu gün

kıyamet fikrine inanan insanların sayısı çok fazla görünmeyebilir fakat inanın yüreklerinin sesleri insanlara

bunu derinden fısıldamaya devam ediyor sonra bir bakarsınız büyük bir isyanın patlaması gibi aniden

dalga dalga yayılıvermiştir. insanlık dibe çökmek üzere dibe çökmeden yükselme olmaz hep bereber

izleyeceğiz ve göreceğiz amma boş durmamak ve şimdi yaptığımız gibi birbirimizi uyarmak anlatmak

için çaba göstermeliyiz bir tek insanı bile uyandırmış olmak ne kadar onurlu bir harekettir yoksa ( aman

banane ben kendimi kurtarayım gerisindeni boşver) demek insana yakışan bir hareket omaz insanlık

bir bütündür bakınız hepimiz topluca bir noktadan diğerine doğru sürüklenip gidiyoruz forumdaki ciddi

arkadaşlar çok faydalı paylaşımlar yapıyor faydalanmak lazım

• Bırakıyorum össyi filan beyler
  • korktum şimdi
  • BANA GÖRE COK BUYUK BIR OLAY OLABILIR..NİBURU YÖRÜNGESINI 3600 YILDA 1 TAMAMLIYOR YANI DUNYAYA 3600 YIL ONCEDE TEGET GECMISTI..PEKI BU TEGET SONUCUNDA DUNYADA NE OLMUSTU..BILINMIYOR..BELKIDE BI UYGARLIK YOK OLMUSTU..KIM BILEBILIR..BELKIDE NIBURUYU YENI KESFETMEMIZIN..ANCAK NIBURU NUN BIZI YILLAR ONCEDEN DE TANIMASI COK SASIRTICI..AYRICA NIBURUNUN YARATTIGI EN BUYUK KAOS NUH TUFANI OLDUGU ONE SURULMUS...HA ŞİMDİ GELELİM KONUYA
    DUNYANIN 4 KATI BUYUKLUGUNDE VE AKSI YONDE DONEN BIR GEZEGEN VAR ONUN YARATTIGI BIR MAGNETIK ALAN VAR VE KUTLE CEKIM KUVVETI VAR...KÜTLE CEKIM KUVVETINDEN DOLAYI DENIZLERIN YUKSELMESI BAZI KITA DEVLETLERIN SU ALTINDA KALMASI..BUNLAR OLABILIR SEYLER CUNKU KÜTLE CEKIM VAR..DUSUNSENIZE AY DUNYAYA COK AZ YAKIN OLSAYDI PARCALANIRDI..BIZ UNYADAN KONUSURKEN NIBURUNUN YANINDA CEKIRDEK GIBI KALAN AY ACABA NASIL ETKILENECEK..BELKI DUNYADA DA HISSEDILCEK ANCAK AY BUNDAN NASIL BIR SEKILDE ETKILENECEK BENCE BUDA ARASTIRILMALI.VE NİBURUNUN 6 DUNYA GÜNÜ BOYUNCA HAREKETINI SURDURUKEN DUNYAYA YAKIN KALMASIDA AYIN NIBURUYA DUNYA GECELERINDE YAKLASMASI VE HATTA PARCALANMASIDA OLABILIR..ANCAK O BUYUK YARADANIN EN ACIK KANITLARI OLAN GEZEGENLER VE EVRENDE HERŞEY Bİ DÜZEN İÇERİSİNDEDİR..VE BİZ İNSANLIK BU DÜZENE UYMAK ZORUNDAYIZ KİMSE NİBURUYU NAMI DIGER MARDUK GEZEGENINI(BABİLLERIN TANIMI) DURDURAMAZ..BU GÜCÜ KENDINDE BULAMAZ..TABIKI 3600 YILDA BIR DEVIRININDE KAİNAT ÜZERINDE BİR NEDENI VARDIR..BENCE BUNUNDA ARASTIRILMASI LAZIM.
    NEDEN NİBURU..İŞTE EN BUYUK SORU?BU OLMASI LAZIM..NEDEN DIGER GEZEGENLERIN AKSİ YÖNÜNDE DÖNÜYOR..VE NEDEN SAMANYOLU GALAKSISINE GİRİP CIKIYOR...VE NEDEN BUNU YAPIYOR..NEDEN DÜNYAYA TEGET GECIYOR..HAYATIN EN ACIK KANITI OLAN DÜNYAMIZA NEDEN TEGET GECIYORDA..DIGER GEZGENLERE UZAK KALIYOR..BUNLARDA BUYUK SORULAR..SIMDI AY DUNYA GECESINDE 3 KUVVETIN ETKISI ALTINA GIRCEK...GÜNEŞİN CEKIMI DUNYANIN CEKIMI VE NİBURUNUN İTİMİ..BU KUVVETLER KARSISINDA AYIN TAVRI NE OLCAK ACABA..COK MERAK EDIYORUM..ANCAK YANITINI BILDIGIM BIR SORU VARKI..KAINATTA BU OLMASI GEREKIYOR..HERŞEY Bİ DÜZEN İÇİNDE YARATILMIS......

• Başlığı değiştirirsen sevinirim.

2012 Kıyamet günü veya dünyanın sonu değildir. Çoğu kişi bundan dolayı konunun aslını yanlış anlıyor.

2012 son değil yeni bir hayata başlangıçtır.
  • KARDESIM NE GÜZEL SÖYLEDİN SON DEGILDIR DIYE..EWT KIYAMET GUNUNUN NE ZAMAN OLACAGINI KIMSE BILEMEZ..ANCAK NE ZAMAN OLMUYACAGINIDA KIMSE BILEMEZ..SEN KALKMIS..KIYAMET GUNU DEGILDIR DIYORSUN..DEDIGIN DOGRU OLABILIR..BEN DE KALKIPTA KIYAMET GUNUDUR DEMIYORUM ZATEN..KÜTLE CEKIMIN NE OLDUGUNU BILIYORSAN EGER DUNYANIN 4 KATI OLAN BIR CEKIMI DUNYA NASIL KARSILIYCAK BUNUDA BILMEN GEREKIRDUNYAYA NASIL BIR ETKI YAPCAK ONUDA BULMAK GEREKIR...NEDEN AMERIKA RUSYA DUNYANIN ASTRONOMI DE EN BASARILI ULKELERI MARSA CIKALIM SUNU YAPALIM BUNU YAPALIM DERKEN...BIZIM INSANIMIZ HIC IHTIMAL BILE VERMEDEN...KULAKTAN KACIRIYOR..MAYALAR 10 GEZEGEN VARDIR DERKEN..NASA NASILDA SEVINMISTI..OH BE ILK DEFA MAYALAR YANILDI DENILMISTI..ANCAK HOPPALA BU NIBURU GEZEGENI NERDEN CIKTI..VE NERDEN BILIYORLARDI..BU 10.GEZEGENI..YANI MAYALAR YINE YANILMAMISTI...MAYA TAKVIMININ YILLARA DAYANAN BU TAKVIMIN BITIS TARIHININDE NİBURU OLMASI COK ŞAŞIRTICI..ACABA MAYALAR BİŞEYLERMİ BLİYORLARDI..BAŞKA BI KEHANETE GÖRE BUNA MAYA KEHANETI DIYORLAR...BAZI BULGULAR BIRLESTIRILDIGINDE ORTAYA CIKMIS OLAN SEY..BIR JAGUARIN USTUNDE YARASA OLMASI BUNU ORTAYA CIKARAN BILIM ADAMLARI VAR..MAYA BULUNTULARIYLA..PEKI BU NE ANLAMA GELIYOR..JAGUAR MAYALARA GÖRE..DUNYANIN 4. GUNEŞ CAGINI TEMSIL EDIYOR..YANI BIZIM YASADIGIMIZ CAGI..PEKI YARASA NEYI TEMSIL EDIYOR..YARASADA ÖLÜMÜ TEMSİL EDIYOR...TABIKI BU KADAR KÖTÜMSER OLMAMAK GEREKIR ..ANCAK GERCEKLERDENDE KACMAMAK GEREKTIGINE INANIYORUM..ALLAH BIZE NEYI ONGORMUSSE YAPMAMIZ MECBURİDİR BU KURALLARA UYMAMIZ MECBURIDIR..KACMAK OLANAKSIZDIR...ANCAK GERCEKLERDEN DE KACMAK KORKAKLIKTIR..

• Kuranda kıyametin geleceği böyle yazmıyor

Yinede teşekkürler
  • Vallahi böyle şeylere inanmam ama araştırırım.

Kur'an da geçen ayetlerde: İnsanoğlunun boyuttan boyuta geçeceği yazıyor.

Bu Maya olayıda bir boyut atlama Beynimizin çok az bir bölümünü kullanabildiğimiz şu devirde 5.Boyuta geçip daha fazla beyin gücü
    Telepati ve Telekineti vb. güclerin olacağı yazılıp çiziliyor. X-Men mi lan bu

NASA'nın açıkladığı olayda Güneş Patlamaları ve Işın Patlamalarından dolayı DNA'nın değişebileceği Mutasyona Uğrayabileceği yazılıyor.
    Bu Işın PatlamalarınınSon Yıllarda çok arttığı ve daha da artacağı yazılıyor.

Bana Sorarsan Saçmalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 13 Haziran 2009; 12:16:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: İchimaru

Kuranda kıyametin geleceği böyle yazmıyor

Yinede teşekkürler

Arkadaş doğru diyo.Babamın eski bi kitabı var kıyamet ve ahiret isminde.İsterseniz ordan bi kısmı yazayım.
    ''Allahü teala,Sur üfürüldükten sonra,kıyamet günü,murat buyurduğu vakit,dağlar uçar,bulutlar gibi yürümeye başlar.Denizlerin bazısı bazısına taşar.Güneşin nuru mahvolarak simsiyah olur.Dağlar toz haline girer.Alemin bazısı bazısına dahil olur.Yıldızlar,dizili inci gibi perakende olur.Gökler gülyağı gibi erir ve değirmen döner gibi deveran eder ki,şiddetli bir şekilde hareket eder.Bazı kerre toplanır,bazı kere de sahtiyan gibi yayılır.Hak teala göklerin parça parça olmasını emr eder.Yedi kat yerde ve yedi kat gökte diri olarak kimse kalmaz.Her canlı vefat etmiş olur ve eğer rühani ise,ruhu gitmiş olur.Cenab ı Hakkı tevhid eden meleklerin enva'ı gider.Yerde taş taş üstünde kalmaz.Göklerde hiç canlı kalmaz.

• EWET SENIN DEDIGINDE COK DOGRU BISEY..BANA GORE DEDIGIN OLABILIR..İNSANLARIN BAZI DUYU ÖZELLİKLERİ KAPALI OLAN BEYNINDE BAZI YERLER ACILABILIR.ANCAK 5.BOYUTUN NE OLDUGUNU BILMIYORUM..AMA BIR TAHMIN YAPABILIRIM..HERALDE ZAMAN OLSA GEREK YA DA IŞIK OLSA GEREK..TAM BILMIYORUM AMA ARASTIRCAM SIMDI..INASNLARIN 5. BOYUTA GECMESIDE OLABILIR..CUNKU ANLATILANLARA GÖRE DUNYAMIZ SUANDA ZATEN FOTON KUSAGINA GIRMIS..NIBURUNUN YAKLASMASIYLA BU OLAY TETIKLENECEK..FOTON KUSAGININ BAZI BILIM İNSANLARINA GORE DE DNA YI DEGISTIRECEGI SOLENIYOR..12 SARMALI DNA YA GECIS OLARAK SOLENIYOR..AMA DNA NIN DEGISMESI FIZIKSEL OZELLIKLERIMIZIN DE DEGISMESI DEGILMIDIR..O YUZDEN BEN BU BEYINDE VAR OLAN KAPILARIN ACILMASININ DNA NIN DEGISTIRILMESIYLE MUMKUN OLDUGUNU BILIYORUM..ANCAK DNA NIN DEGISMESI KARAKTERDEN TUT..FIZIKSEL OZELLIKLERINE KADAR HERSEYIN DEGISMESI DEMEKTIR HERHALDE...YA DA KARAKTERISTIK ÖZELLIKLER NASIL OLSA AYNI SONRADAN INSANLIK MUTASYONA UGRAYACCAGI ICIN FISIKSEL DEGISIMLERDE OLMAYA BILIR ..ANCAK GUNESTEN GELEN BAZI ISINLAR..YA DA FOTON KUSAGI INSANLARI PEKHALA DEGISTIRECEK BIR GUCTEDİR HERALDE

• Kıyamet kopmadan önce kıyamet alametlerinin yaşanması gerekmiyor muydu?
  • Bizim kıyametimimiz ölümümüzdür.Müslümanların hepsi ölmeden kıyamet gerçekleşmeyecektir.Kıyamet alametlerinden küçüklerinin hemen hemen hepsi olmuştur,kıyamet günü yaklaştıkça büyük alametlerde gerçekleşecektir.Kıyamet Dünya'nın sonudur ama yeni bir hayatında başlangıcıdır.Böyle saçma ve asılsız şeylere inanmayınız.Allah hariç kimse kıyametin ne zaman olacağını bilemez.
  • DAGLAR UCAR..BULUTLAR GIBI YURUMEYE BAŞLAR.::OLABILCEK BIRSEY NIBURUNUN CEKIMIYLE

DENIZLERIN BAZISI BAZILARINA TAŞAR:DENIZLERIN KARISACAGINI ANLATIYOR..YANI OKYANUSLARIN BIRLESMESI BOLE BISEYDE DUNYA SULAR ALTINDA KALIRKI..ZATEN NIBURUNUN CEKIMI BU GUCTE..

GÜNEŞİN NURU MAHVOLARAK SİMSİYAH OLUR DAGLAR TOZ HALINE GIRER...NIBURU 6 GUN BOYUNCA DUNYA ILE GUNES ARASINDA KALCAK..BURDAN KAST GUNESIN NIBURU TARAFINDAN KAPATILMASI OLABILIR..

ALEMİN BAZISI BAZISINA DAHİL OLUR:.HERALDE ARKADASIN ANLATTIGI 5.BOYUT OLSA GEREK

AMA BUNLARIN HEPSI BI SACMALIKTA OLABILIR..CUNKU SADECE TAHMIN BILEN TEK BIR VARLIK ISE ALLAH ..VE BUNLAR ONUN SADECE BUYUKLUGUNU GOSTERIYOR BENIM ZIHNIMDE..VE INANMIYANLARDA BAKSIN KI..ORDA YAZANLAR BILIMSEL OLARAK GERCEK OLABILIR..YANI BİLİMDE İLİMDE İSLAM DININE DAYALIDIR..KURANA DAYALIDIR..VE DOLAYISI İLE ALLAHTAN GELİR..
  • öleceği tarihini bilen insan olur mu?
    canına kıyma haricinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Orjinalden alıntı: Mr._Frodo

Sevgili Scorpion28..

Yazdıkların çok güzel şeyler, katılmamak mümkün değil, ama..

o avatar böyle aklı başında fikirleri olan birine yakışıyor mu sence?

(yunan bayrağının üstüne işeyen türk çocuğu)

Bence sen bir an önce o avatarı değiştir,

O bayrak hem bir Milleti temsil ediyor hemde üzerinde Hristiyanlar için kutsal olan Haç sembolü var..

Ne diyor Rab Kur'an da?

Siz onların İlahlarına hakaret etmeyin ki, onlarda bilmeden sizin İlahınıza hakaret etmesinler..

Ben herkezin dinine saygı duyarım ama benim peygamberime, benim dinime ve benim bayrağıma saygı duymayanlara bi katre bile saygı duymam , tanımam .. bu durumda ha tuvalet taşına işemişim ha o bayrağa.

Mesaj eski tarihli;ama alıntı yapmadan geçemedim.

..... 30 Ağustos Zaferi’nin ertesi günü Atatürk savaş alanını gezerken, Berberçamı denilen yerde, bir top mermisinin açtığı çukurda karışık halde Türk ve Yunan askerlerinin cesetlerini görmüştür. Bunların arasında bir kolu kaskatı havada kalmış, elindeki Türk Bayrağı’nı bırakmayan bir Türk şehidi ile karşılaşmıştır.

Gördüğü bu olaydan son derece etkilenen Atatürk Yunan askerlerinin cesetlerine bakarak “Çocuk burada ne işin vardı” dedikten sonra yanındakilere yerdeki Yunan bayrağını göstererek, “bayrağı buradan kaldırın. O bir milletin şerefidir” diyerek eli havada bayrağı bırakmayan Türk şehidine yaşlı gözlerle bakmış ve kimliğinin araştırılmasını istemiştir. Ancak askerin üzerinde künyesi bulunamamış ve kimliği öğrenilememiştir. Bunun üzerine savaş sonrası burada yapılacak anıta ismi bilinmediğinden Şehit Mehmet adının verilmesini istemiştir...

• Kıyametin kopacağı zaman ancak ALLAH bilir bu boş işlerle yormayın kafanızı
  • quote:

Orjinalden alıntı: HakikiVisco

Akşam ezanı her şehirde ve ülkede farklı saatte oluyor.

Bu nedenle her an kopabilir de, hiç kopmayabilir de.

Ayrıca hangi takvime göre cuma günü kopcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Z@NZ@R@

Kıyametin kopacağı zaman ancak ALLAH bilir bu boş işlerle yormayın kafanızı

sen bizim için yormussun kafanı(!) tesekkürler
  • Ömer Çelakıl'a soralım o bilir
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.