Şimdi Ara

21 Aralık 2012 Cuma [DÜNYANIN SONU-KIYAMET GÜNÜ] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
1
Favori
84.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bazıları demişler ya bilinior ama bizden saklıolar hadi ABD büyük kaos ve kriz olur herkes işi bırakır die acıklamıor peki bağımsız gözlem evleri war onlardamı acıklamıcak allah aşkına ortada bir gezegen war diorsunuz şurda topu topu 3 yıl kalmış ama ortada Marduk die bir gezegen yok ha tarihler öncesinden geçmiş olabilirmi olabilir..Çoğu inanışa görede bilinen karanlık çağ altın çağdan sonra başlamıştır bu yeni girecegimiz cagda öle olabilir diorlar fakat ne kadar doru bilemiyecem...Ama şu 20derece acıyla filan gezegen geççek bunlar boş yorumlardır..Ha geçermi geçer ama bundan belki milyon belki milyarlarca yıl sonra.
  • Hocam geç bu ayaklari şimdiye kadar 694565 kere ölmüştük ama bi türlü ölemedik
  • Böyle bişeyin olacağı kesin olsa 3 yıl boyunca ibadet ederdim .
  • Sanmam.
  • Marduk daha öncedende dünyanın yakınından geçmiş galiba yani birşey olmaz şimdiye birşey olmadıysa
  • quote:

Orjinalden alıntı: remus

quote:

Orjinalden alıntı: CaNY0uStopMe

bi arada 6.haziran.2006 mıdı nedi dünyaya göktaşı düşüodu büyük okyanus filan öle sölenti çıkmıştı bizde 4 gözle beklioduk ama olmadı :D bu tarihlerde hep böle uyumlu olur 21.12.012 :D bence bu böle öngörü olarak kalıcaktır ..allahın takdiri herşey

tamam işte allahın takdiri
    21 aralık 2012 cuma akşam ezanından sonra

ya anlamıyorum ne kadar safsınız yaarkadaşım allahtan başkası bilemez ne zaman olacağını belki 1 saat sonra olcak bilmiyoruz OK ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KéRéM

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CaNY0uStopMe

bi arada 6.haziran.2006 mıdı nedi dünyaya göktaşı düşüodu büyük okyanus filan öle sölenti çıkmıştı bizde 4 gözle beklioduk ama olmadı :D bu tarihlerde hep böle uyumlu olur 21.12.012 :D bence bu böle öngörü olarak kalıcaktır ..allahın takdiri herşey

tamam işte allahın takdiri
    21 aralık 2012 cuma akşam ezanından sonra

ya anlamıyorum ne kadar safsınız yaarkadaşım allahtan başkası bilemez ne zaman olacağını belki 1 saat sonra olcak bilmiyoruz OK ?

asıl senin kafanda bi sorun war sen safsın benim yazdığım şeyi okudundamı bana alıntı yapıon embesilmisin nesin görmüonmu bende allahın takdiri diorum ve inanmıorum bu olaya böle bişey olsa 3 yıl kalmış bağımsız gözlem evleri acıklardı önce benim yazdımı oku sora saf maf yaz akıllı ol..
  • ya buna inanırsak bi ara dünyanın nüfusu hep 666 olmuştu şeytanın rakamı kıyamet falan dediler ama olmadı.Ayrıca diyorum ki kıyamet gününü Peygamberlerimiz dahi bilmiyor Allah'tan başka kimse bilemez
  • allah bilir
  • Hurafe
  • Arkadaşım böyle bir konuyu burda paylaşman yanlış. %90'nın -18 olduğu, kafalarının dinden başka bir şey ile çalışmayan insanlarla dolu olduğu bir forumda bu tarz bir şey paylaşman tabi ki de bu şekilde karşılanacaktır. Onun için bırak hiç takma. Zamanı geldiğinde her şey anlaşılacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YourMotherWasAngel

Hocam geç bu ayaklari şimdiye kadar 694565 kere ölmüştük ama bi türlü ölemedik

bu sefer garanti kesin ölücen garanti veriyorum
  • Say o la la say o c'mon c'mon
  • quote:

Orjinalden alıntı: RIDANES

Say o la la say o c'mon c'mon

hangi şarkıydı o linkini versene
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: RIDANES

Say o la la say o c'mon c'mon

hangi şarkıydı o linkini versene

The Wiseguys - Ooh La La
  • 12 12 2012 Benim Doğum Günüm Lea
  • quote:

Orjinalden alıntı: KuzuXx

12 12 2012 Benim Doğum Günüm Lea

Kıyamet kopmazsa,sizde koparız. Say o la la say o c'mon c'mon
  • bütün ssler alındı 2012de görüşürüz
  • Horus, bakire İsis-Meri tarafından 25 Aralık da doğurulur. Doğumu doğudaki bir yıldız ile birliktedir. 3 Kral bu yıldızı takip etmiş, Horus u bulmuş ve süslemişlerdir dünyayı Seth in karanlığından kurtaracak olan bu yeni kurtarıcıyı.
    Horus 12 yaşına geldiğinde bir öğretmendi. 30 una heldiğinde Anup tarafından kutsandı ve görevine başladı. Horus un birlikte yolculuk ettiği yanında bulunan 12 yardımcısı yani havarisi vardı. Hastaları iyileştirmek ve su üzerinde yürümek gibi mucizelere sahipti. Horus, gerçek, Işık tanrının (yani öncülü büyük Ra nın) oğlu, kutsal çoban olarak anıldı. Tanrının koyunu ve birçok başka ismi daha vardı. Typhon(yunan a mısırdan geçen tanrı, yani piton, yani yılan, yani Apopis Yunan da da Zeus u parçalar Osiris i birleştiren İsis ve Anubis yerine yunanda Zeus u Hermes ve Pan iyileştirir. Hermes de Mısırdaki bilge ve becerikli tanrı Thoth dur) tarafından ihanete uğradı ve öldürüldü. 3 gün boyunca gömülü kaldı ve sonra yeniden dirildi. (?)
    Bu ana hikaye Mısırın mit idir ve sonradan tüm sami kültürleri etkilemiş, aynı mitoloji ilahi gerçekler adıyla onlara geçmiştir.

Frigya nın Attis i Bakire Nana dan 25 Aralık da dünyaya geldi. ihanete uğrayıp öldürüldü.
    Ve üç gün sonra dirildi. (?)

Krişna (Hindistan) doğumunu müjdeleyen bir yıldız ile birlikte bakire Devaki den dünyaya geldi. Mucizeleri vardı havarileri vardı,ihanete uğradı ve öldü.
    Öldükten sonra dirildi.

Dionysos 25 Aralık da bir bakireden dünyaya geldi. Gezgin bir öğretmendi. Suyu şarap a çevirmek gibi mucizeler gösterirdi. Kralların kralı,tanrının oğlu, Alfa ve Omega gibi isimlerle anıldı. Öldürüldükten sonra tekrar dirildi.

Pers li Mithra 25 Aralık da bir bakireden doğdu. 12 havarisi vardı ve onlara mucizeler gösterdi. Öldürüldü ve ölümünden 3 gün sonra yeniden dirildi. Pazar günü Mithra nın kutsal ibadet günüydü.

Her kültürde bunun yansımaları var örnekler sayısızdır.

Peki neden 25 Aralık? Neden bakireden doğum,neden 12 havari, neden ölümden 3 gün sonra diriliş?

İsa: 25 Aralık da Beytüllehem de bakire Meryem den doğdu. Doğumu doğuda bir yıldız tarafından müjdelendi. 3 kral bu yıldızı takip edip İsa yı bulup onu süslediler. 12 yaşında öğretmendi 30 unda vaftiz edildi. Tanrı nın oğlu, Kralların kralı, Alfa ve Omega, tanrının koyunu gibi isimlerle anıldı hastaları iyileştirip suda yürüdü. 12 havarisi vardı İskariot tarafından ihanete uğrayıp 30 gümüş akçeye satıldı ve çarmıha yahudilerin kralı diye gerildi. 3 gün sonra da dirildi.

25 aralığın nedeni 24 Aralık da doğuda parlayan yıldızdır. 24 aralık gecesi Gökyüzünün en parlak yıldızı doğuda görülen ünlü Sirius dur. Zamane gizemcileri olan ufocular da uzaylı üssü yapmıştır orayı. Sirius, Orion takım yıldızındaki 3 parlak yıldız ile aynı hizada bulunur. Bu yıldızlar halen şu isimle anılmaktadırlar.

3 Kral.

.....
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.