Şimdi Ara

Starwas serisi yardım lütfen çok acil!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar starwars serisini izlicem hepsi var elimde ama hangi sırayla izlenmesi gerektiğini bilmiyorum, aydınlatır mısınız beni lütfen..
    1,2,3 diye gitmicem orası kesin de

• tam emin diilim ama galiba 4'ten başlamak gerekiyo. yani 4-5-6-1-2-3 diye biliyom...
  • filmlerin çıkış sırası 4-5-6-1-2-3.ama hikaye 1 den başlayıp 6da son buluyor.
  • saolu ama peki hangi sıraya izlemeli o zaman :)
  • izleme sırası şöyle olmalı

Star Wars 1 The Phantom Manace

Star Wars 2 Attack of the Clones

Star Wars 3 Revenge of the Sith

Star Wars 4 A New Hope

Star Wars 5 The Empire Strikes Back

Star Wars 6 Return of the Jedi
  • çok fena kafam karıştı valla ama hepinize teşekkürler
  • hikayenin kronolojik sıralaması 1-2-3-4-5-6 olduğu için.1-2-3-4-5-6 olarak izlemek daha iyi filmi anlamak için.ben yeni izledim 1-2-3-4-5-6 şeklinde.süper seri
  • 1977 1980 ve 1983 yıllarında çekilen bölümler (bölüm 4-5-6)serinin son 3 filmi

son yıllarda çekilen filmler ise bu üçlemenin öncesini anlatıyor

o yüzden izleme sırası 1-2-3-4-5-6 (olması gerektiği gibi yani)
  • +6
  • Bence ilk eski serileri izleyip sonradan yenilerini izlersen daha etkili olacaktır..

4, 5, 6 - 1, 2, 3
  • 1-2-3-4-5-6 diye izle sen
  • kesinlikle 1 2 3 4 5 6 şeklinde izle hatta herbirini 2 şer kez izleyerek ilerle ki diyaloglardaki ayrıntıları kaçırma.
  • Birden izleyeceğin için 4-5-6-1-2-3 diye izleme. Yoksa sonunu bildiğinden filmden sıkılırsın. 1-2-3-4-5-6 diye izle. Sadece görsellik olarak fark var. Ama bana sorarsan eskiden çekilmiş filmde daha çok el işi göz nuru olduğu için daha gerçekçi. Sadece saç kesimleri insanı eski film izlediği hissini veriyor.
  • değişiklik olsun diye farklı tavsiyede bulunayım:
    5 - 1 - 3 - 2 - 4 - 6 kokteyl tarzı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.