Şimdi Ara

LG Mobile, Renoir modelini yeniden yorumladı; KC910i

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG Mobile, Mobil Dünya Kongresi'nde Renoir modelini yeniden yorumladıklarını açıkladı ve teknoloji severlerin huzuruna KC910i Renoir'i sundu.

KC910i ile KC910 arasında renk, kamera tasarımı ve bellek kapasitesi farklılıkları göze çarpıyor. Üç band GSM ve HSDPA şebekelerini destekleyen KC910i, 107.8 x 55.9 x 14 mm boyutlarında ve 114 gram ağırlığında tasarlanmış. Flash tabanlı işletim sistemi kullanan telefonda 3.0 inç, 240x400 piksel dokunmatik ekran bulunuyor. Telefonun 1 GB ve 2 GB dahili belleğe sahip iki farklı versiyonu piyasaya sürülmesi düşünülmekte, kapasitenin yetersiz kaldığı durumlarda microSD kartlar imdadınıza yetişecektir.

KC910i'de 8 MP, Schneider Kreuznach lensli kamera bulunuyor. Kameraya otomatik odaklama, manuel odaklama ve xenon flaş eşlik etmekte. Telefonun bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth, WI-FI ve A-GPS yer almakta. TV çıkışına sahip telefon,

MP3, MPEG4, AAC, DivX ve Xvid formatındaki dosyaları oynayabiliyor ve ofis dosyalarını (DOC, XLS, PDF) görüntüleyebiliyor.

Son olarak 1000 mAh lityum iyon bataryaya sahip KC910i'nin ne zaman ve hangi fiyat seviyesinde piyasaya sürüleceği şu an için açıklanmadı.

Teknik özellikler:

Şebeke: Triband GSM (HSDPA / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900)

EDGE desteği: Var

İşletim sistemi: Java platformu (Flash arayüzü)

Boyut ve ağırlık: 107.8 x 55.9 x 14 mm / 114 gram

Ekran: 3.0 inç, 240x400 piksel, 262.144 renk dokunmatik TFT

Bellek: 1 GB / 2 GB dahili + 16 GB'a kadar microSD (TransFlash) desteği

Kamera: 8.0 Megapiksel, otomatik odaklama, manuel odaklama, xenon flaş, geo tagging

Video kaydı: 640x480@30 FPS / 320x240@120 FPS

FM radyo: Var

Bluetooth: Var, v2.1 + A2DP

WI-FI: Var,

802.11b/g

GPS: Var

TV çıkışı: Var

Batarya: 1000 mAh lityum iyon (264 saate kadar bekleme; 3 saate kadar konuşma süresi)

• Burada da paylaşmakta yarar var.

YouTube videosu->http://www.youtube.com/watch?v=3eBUCDwIoF0 (Süre: 0:59)

Bu videodan bir kare. Görüldüğü gibi -ne yazık ki- lens üstünde cam var

O camın ne büyük bir eksi olduğunu K850 kullananlara sorun. LG yeni cihazı yanlış yorumlamış bence

• Ülkemize gelecek Renoir, işte bu Renoir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Figure

O camın ne büyük bir eksi olduğunu K850 kullananlara sorun. LG yeni cihazı yanlış yorumlamış bence

K850 incelememde yazmıştım :

Cevap : K850 nin arka bölümü boydan boya camla kaplıdır ve buna kamera kapağı dahildir. Sık sık ele temas etmesi durumunda lensin önünde oluşan parmak izi foto kalitesini mükemmel etkilemektedir. Örnek istiyoruz demeden ben hemen hazırladım. Cama baş parmağımı koyup çektim, parmak izi oldu biraz ve foto çektim. Sonra bezle temizleyip çektim ve aradaki farka inanamadım...

• Gelsin artık bezdirdiler, sony ericsson'dan lg'ye geçmek için adım atacağım makine bu ama çok üzdüler, yurtdışından getirmeye bile niyetliyim artık gümrük mevzuları kafamı karıştırmasa bide :(
  • çok sade ve düz olmuş.
  • cam gercekten buyuk bir dezavantaj..
    Ayrica beni ofkelendiren,ayni modeli neden boyle ufak degisikliklerle piyasaya sunarlarsa!

Ya ayni anda cikarin,ya hic cikarmayin! Bence hic buyuk bir dark yok arka degisiklik haricinde,fakat yinede anlayamadim ne yapmak istediklerini!
  • Demekki adamlar doğru söylüyorlarmış, o zaman bu tel yakında gelir gerçi bu kadar tel tanıtımından sonra eskisi gibi ilgi görürmü ayrı bir konu,
    bu arada sanki önceki şekli daha iyi değilmiydi özellikle arka kısım
  • bugünlerde yurt dışından sipariş vermeyi düşünüyordum ama içime bir kuşku girmedi değil,ufak tefek değişiklerle i modelini piyasaya sürmelerinin sebebi tam olarak anlamadım,acaba eski sürümde açıklayamadıkları bi sorunmu vardı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: welat.

bugünlerde yurt dışından sipariş vermeyi düşünüyordum ama içime bir kuşku girmedi değil,ufak tefek değişiklerle i modelini piyasaya sürmelerinin sebebi tam olarak anlamadım,acaba eski sürümde açıklayamadıkları bi sorunmu vardı?

bu konuda kuskun olmasin dostum,oyle olsaydi coktan cikardi kokusu..

gecen yil aynisini viewty'de yaptilar. Sirf dizayn farkli,ozellikler ayni!
  • 1 ve 2 gb hafıa koymuslar bu bana biraz komik geldi. bunu 8 ve 16 olarak yapsalar daha güzel olmazmıydı
  • Lg'ye ne zaman mesaj atsam geri cevap atmıyorlar atsalarda sacma sacma şeyler yazıyor

bu telefonun ne zaaman geldigini sormak istiyorum lg firmasına biri bana mesajı atacagım linki verebilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyz

1 ve 2 gb hafıa koymuslar bu bana biraz komik geldi. bunu 8 ve 16 olarak yapsalar daha güzel olmazmıydı

1 ve 2 degilde keske 10 ve 20 olsaymis tam super olacakmis.
  • diek burayı ara yardımcı oluyorlar 90 (0)216 5445649
    quote:

Orjinalden alıntı: monstar

Lg'ye ne zaman mesaj atsam geri cevap atmıyorlar atsalarda sacma sacma şeyler yazıyor

bu telefonun ne zaaman geldigini sormak istiyorum lg firmasına biri bana mesajı atacagım linki verebilirmi
  • kamera yerini gömmüsler icine o iyi olmus o yuzden almak istemiodum teli bende bunu bekliodum yakinda cikar bence cok sürmez cikti ilk gun alcam
  • Umarım iki şeyi değiştirmiş ve düzeltmişlerdir. Birincisi xenon flash'ın gücü. Sony Ericsson C905 ya da K850'ninki kadar güçlü olursa gerçekten çok iyi olur. İkincisi de kulaklığın patlaması problemi. Yabancı forumlardan takip ettiğim kadarıyla birçok Renoir sahibinin kulaklığı patlamış ya da bozulmuştu.
    Eğer bu iki şey düzeltilmişse müthiş bir telefon olacak bu yeni Renoir.
  • GSMArena :
    "KC910i modelinde sadece otomatik mekanik kapak değişikliği var diyemeyiz. Kamera ara yüzü yenilenmiştir. Eski sürüme göre değiştirilmiş ve düzeltilmiş."

Arkadaşlar böyle bir not var ve GSMArena'daki bir fotodan da bu anlaşılıyor. İnşallah olumlu yönde değişikliklerdir bunlar ama Renoir'i ben de denedim bir gün (@Figure arkadaşımızın cihazıydı), hiçbir sorun yoktu değiştirilmesi gereken... İlginç gerçekten de...

• hayda iyice arap saçına döndü bu telefon,tam telefonu alma fırsatımız doğmuşken bu sorun iyice kafaları karıştırdı,beklesekmi napsak,beklemeye koyulsak nerden baksan gene bi 2 ay rahat bekleriz herhalde
  • kvk yı bu gün sordum cevap şöyle

Değerli Müşterimiz,

LG KC910 modelinin Türkiye'ye şubat ayının sonunda gelmesi beklenilmektedir.Daha detaylı bilgi için LG Müşteri Hizmetleri

ile irtibata geçebilirsiniz.

LG Müşteri Hizmetleri 0212 289 99 99
  • Gelecek olan KC910i modelidir de artık herkes KC910 olarak sorduğundan o şekilde yanıtlamışlardır.
    GSMArena bile yazmış: "Yeni siyah Renoir... Kc910 modeliyle eş sürümde; ama muhtemelen farklı pazarlarda yer alması için çıkarıldı."
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.