Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: megafen43

tarife saniye kampanyasındaydım..yeni bitti hangi tarifeye geçmeyi önerirsiniz...aylık 300 dk yetiyo bana

Alo Avantaj Pakete geçebilirsiniz. Her yöne 360 dk ve sabah 6 akşam 6 saatleri içinde haftada 2 gün Turkcell'lilerle konuşma bedava. Aylık Paket Ücreti 42 Tl. Bu fiyata %18 Kdv ve %25 Özel iletişim vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Onlarla birlikte yaklaşık 45 Tl olacaktır. Ayrıca bu pakete sms ve internet dahil değildir. Çok mesaj atan biriyseniz, 5 TL'ye 250 sms paketide alarak tarifenize ilave edebilirsiniz. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

tarife saniye kampanyasındaydım..yeni bitti hangi tarifeye geçmeyi önerirsiniz...aylık 300 dk yetiyo bana

Alo Avantaj Pakete geçebilirsiniz. Her yöne 360 dk ve sabah 6 akşam 6 saatleri içinde haftada 2 gün Turkcell'lilerle konuşma bedava. Aylık Paket Ücreti 42 Tl. Bu fiyata %18 Kdv ve %25 Özel iletişim vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Onlarla birlikte yaklaşık 45 Tl olacaktır. Ayrıca bu pakete sms ve internet dahil değildir. Çok mesaj atan biriyseniz, 5 TL'ye 250 sms paketide alarak tarifenize ilave edebilirsiniz. Saygılar

45 liraya 360 dk almak sana mantıklı geliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

quote:

Arkadaş bana aylık 300 dk yetiyor demiş. Ben de ona istinaden yazdım. Bunun dışında 59 TL'ye 500 dk ya da 69 TL'ye 1000 dk paketlerinide alabilir tabiki.. Haydi Gel tarifeleride çok avantajlı. 22 TL'ye 250 dk (150 dk her yöne, 100 dk Turkcell'lilerle) 29 TL'ye 300 dk (her yöne), 55 TL'ye 900 dk (her yöne) paketlerinide 12 ay taahhütle alabilir. Lakin bunun için yeni faturalı hat alması yada kontörlü hattan faturalıya geçmesi gerekiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

quote:

Arkadaş bana aylık 300 dk yetiyor demiş. Ben de ona istinaden yazdım. Bunun dışında 59 TL'ye 500 dk ya da 69 TL'ye 1000 dk paketlerinide alabilir tabiki.. Haydi Gel tarifeleride çok avantajlı. 22 TL'ye 250 dk (150 dk her yöne, 100 dk Turkcell'lilerle) 29 TL'ye 300 dk (her yöne), 55 TL'ye 900 dk (her yöne) paketlerinide 12 ay taahhütle alabilir. Lakin bunun için yeni faturalı hat alması yada kontörlü hattan faturalıya geçmesi gerekiyor.

Bunlar çok mantıksız tarifeler.

Vodafone 29 liraya 1000 dk veriyor.

• Öğrenciler için en uygun konuşma paketi nedir acaba rica etsem yazabilir misiniz? Gençtarifeliyim bu arada ve yalnızca bir numarayla konuşacağım.
  • Arkadaşlar faturali ya şöyle 1000 sms lik bir sms paketi yok mu?bir türlü bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal*

Öğrenciler için en uygun konuşma paketi nedir acaba rica etsem yazabilir misiniz? Gençtarifeliyim bu arada ve yalnızca bir numarayla konuşacağım.

Faturalı Genç Tarife'den (sabit ücretsiz) tüm Genç Tarifeleri aramanın 10 dakikası 12 kuruş. Daha avantajlısı olduğunu sanmıyorum.
  • beyler ben turkcell t20 alıcam fakat hattım faturalıydı 3 ay önce falan kontörlüye geçtik şimdi tekrardan faturalıya geçemezmiyiz aynı hattı ? yani anlıycağınız faturalıdan kontörlüye geçtik şimdi kontörlüden tekrar faturalıya geçmek istiyoruz aynı hattı çünkü hat eski 6 senelik falan ? ( şunun için geçmek istiyorum t20 alıcağım için faturalı gerek bizde kontörlü var şimdi yeni hat alırsak faturalı , adam bana 24 ay 40 lira ödersin diyor ,yeni alırsak faturalı hat tabiki t20 telefonla birlikte )
  • Bir tanede benim sorum var...
    Turkcell faturalı hat kullanıyorum ve hattımda 3 liraya 100 mb internet paketi tanımlı.Paketim her ayın 30'unda yenileniyor.Paketimin yenilenmemesi için ayın 26'sında online işlemlerden iptal ettim.kalan kotayı kullanmak için o gün tekrar internete girdiğimde '2 mb için 12 lira ücretlendirildiniz' diye bir mesaj geldi.Müsteri hizmetlerini aradım bu ne dedim.Siz paketi iptal etmissiniz dedi.Ben senelerdir internet paketi kullanıyorum ve ne zaman iptal edersem edeyim dönem sonuna kadar kullandım ve kullanmayada hakkım var dedim.Siz online işlemlerden anında iptal etmissiniz dedi.İptal etmeninde çeşidini çıkarmışlar.Online işlemlerden iptal ettin diye hem kotamı sildiler hemde faturama fazladan 12 lira yansıttılar.Ne olursa olsun ben bu paketi 1 aylık süre için almıyormuyum.Bu durumda kim haklı.
  • 1.1 TL lik telsiz ücretini ödemek üstemiyorum. Bu ücretin alınmadığı , Avea nın standart tarifesi gibi bir seçenek varmı dır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

1.1 TL lik telsiz ücretini ödemek üstemiyorum. Bu ücretin alınmadığı , Avea nın standart tarifesi gibi bir seçenek varmı dır.

Turkcell standart tarife var. Online İşlemler'den ya da 532'yi arayarak geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImpuLsiv

quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

1.1 TL lik telsiz ücretini ödemek üstemiyorum. Bu ücretin alınmadığı , Avea nın standart tarifesi gibi bir seçenek varmı dır.

Turkcell standart tarife var. Online İşlemler'den ya da 532'yi arayarak geçebilirsiniz.

Var ama telsiz ücreti onda da var.
  • Merhabalar ;

Çok afedersiniz bir aptallık yaparak haftasonu paketi aldım vede iptal edilemediğini gördüm.Bunu iptal ettirmenin yolu var mıdır? Çünkü Full paket alayım diyorum ama birde üstüne bunun parası gelsin istemiyorum.Onun içinde haftasonu paketini iptal ettirmek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reLo

Merhabalar ;

Çok afedersiniz bir aptallık yaparak haftasonu paketi aldım vede iptal edilemediğini gördüm.Bunu iptal ettirmenin yolu var mıdır? Çünkü Full paket alayım diyorum ama birde üstüne bunun parası gelsin istemiyorum.Onun içinde haftasonu paketini iptal ettirmek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Turkcell,son günlerde kısa vadeli aboneliklerin iptalini zorlaştırmış durumda,
    532 yi arayıp iptal edebilirsiniz,en sorunsuz yolu budur.
  • Ben 19 tl her yone 250 dk haydi gel minik kampanyasi ile faturali turkcele gecmistm tahattütlü mü oldugunu unttm memnun deglm hattimi tasiyacgm ama tahattütlü olup olmadgni bilmiyorum.yardimci olur musunz.
  • ya arkadaşlar bu türkcell free facebook sona mi erdi,,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar turkcellden sony arc s cihaz almak istiyorum ama turkcell numaramı aveadan turkcelle taşımıştım . yani 1 yılı doldurmadım. böyle almam mümkünmü? birde yeni hat ile birlikte alabilirmiyim
  • Turkcell iyi bir oparatör ama arada bir çekmiyor neden bu acaba ? kesintiler çok sık aralıklarla oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desing

ya arkadaşlar bu türkcell free facebook sona mi erdi,,

Hayır şu an ben kullanıyorum.
  • TİM (Turkcell iletişim merkezi) veya avea, vodafone un abone merkezleri (TİM ile eşdeğer merkezler) Pazar günleri de açıklar mı acaba, yurtdışından getirdiğim bir telefon var da, pasaport kaydını gerçekleştireceğim. Ayrıca bu kayıt işlemi Pazar günü de gerçekleştirilebiliyor mu?

Bu mevzu hakkında beni bilgilendirirseniz memnun olurum...
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.