Şimdi Ara

Thick as Thieves (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bilgi :Keith Ripley (Morgan Freeman) hırsızların kurallarına uygun olarak yaşayan usta bir soyguncudur: İşini yap, ortağının arkasını kolla, asla teslim olma, polisle işbirliği yapma. Ripley'in önceki ortağı bu kurallara uymamış ve bunu hayatı ile ödemiştir.

Jack Gabriel (Antonio Banderas) ise, New York sokaklarında hırsızlığı ustalıkla yapan yakışıklı bir adamdır. Ripley; kendisinin de peşinde olduğu bir mücevher satıcısının; Jack tarafından soyuluşuna tanık olur.

Ripley planladığı asıl büyük soygun için aradığı ortağı bulmuştur. Silahlı korumalar, kilitli kasalar ve parmak izi ile açılan kapılar ardında korunan bu servet ile Ripley, hem eski ortağının Rus mafyasına borçlarını ödeyecek hem de vaftiz kızı Alex'in hayatını kurtaracaktır. Bu arada Alex ile Jack arasında Ripley'nin tüm karşı çıkışlarına karşın bir yakınlaşma doğacaktır.

Büyük soygun günü geldiğinde ise iki hırsız ustalıkla kale gibi korunan binaya girmeyi başarır. Ancak bir sorun vardır. Birisi hırsızların kuralını bozmuştur.

Mükemmel bir Filmdi.. Zaman nasıl geçti anlamadım.. Nette Sunumları MEvcuttur :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 2 gün önce gözüme çarpmıştı benimde,ikiliyi görünce seneryoda ilgi çekici olunca listeye almıştım..Yorumun üstüne bu akşam indiririm
  • İşini yap
    Ortağını kolla
    Asla teslim olma

Ekleyelim sepete.
  • İnside Man filmini sevdiyseniz bu filmde o tarzda :)
  • Sepet doldu taştı bunuda ekliyim
    15 den fazla bekleyen film var
  • Thick As Thieves BRRip XviD AC3-DEViSE

bluray ripleri bile çıkmış... indirme listeme aldım..izlersem yorum yaparım burda
  • Bu Morgan da 1000 den fazla filmde oynadı maşallah.
    Setlerde yatıyor herhalde bu herif.
  • quote:

Orjinalden alıntı: caprinx

Thick As Thieves BRRip XviD AC3-DEViSE

bluray ripleri bile çıkmış... indirme listeme aldım..izlersem yorum yaparım burda

Kaç GB 720p__4.42 Gb Yada 8.70Gb 720p Mi

__________Benim Siteye Düşmedi Daha ________Eğer İndirceksen Paylaşım yapmanı rica ediyorum Dostum
  • BRRip fena değil ama fps si 25 değil divxplanette yanlış olmus. Film 7,5/10 aldı benim gözümde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wasted Years

BRRip fena değil ama fps si 25 değil divxplanette yanlış olmus. Film 7,5/10 aldı benim gözümde.

23.FPS De Yetiyo Ama Şu,(BİTRATE) Değerleride Yüksek Tutulsa Allahtan ben Bire Bir Orjin Çekiyorum Ama Eziyet Eziyet Bende 720p_4.42 Vurucam Kendimi HDD Dayanmıyo Bu işe ___________
  • Bence güzel bir filmdi.Konu klasik ama sonunda şarşırmadım desem yalan olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chev

2 gün önce gözüme çarpmıştı benimde,ikiliyi görünce seneryoda ilgi çekici olunca listeye almıştım..Yorumun üstüne bu akşam indiririm

17 nisan 2009 diyor imdb de çıkış tarihi
  • quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

http://www.imdb.com/title/tt1112782/

10/6.3 Vermiş

Sen hala orada mısın? IMDB'nin not sistemi hakkında açılmış konuya bakmanı öneriyorum.Çok takılmamak lazım bu notlara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

http://www.imdb.com/title/tt1112782/

10/6.3 Vermiş

Sen hala orada mısın? IMDB'nin not sistemi hakkında açılmış konuya bakmanı öneriyorum.Çok takılmamak lazım bu notlara.

Takıldığım Yok İnan______Zaten Şu anda İnmek Üzere DVD-RIP İzleyip Ona Göre (HD) İndiricem

• Mükemmel film 10/9 veririm...
    Hatta 2009 da izleyeceğiniz en iyi film bu olabilir.
    Beklerdim beklerdim de bu kadar güzel bir film beklemezdim.
    Çok akıcı ve mükemmel bir sonu var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: flym4n

quote:

Orjinalden alıntı: Chev

2 gün önce gözüme çarpmıştı benimde,ikiliyi görünce seneryoda ilgi çekici olunca listeye almıştım..Yorumun üstüne bu akşam indiririm

17 nisan 2009 diyor imdb de çıkış tarihi

Sen 17 Nisana kadar bekle

• 2 gün önce rastgele indirmiştim Axxo Ripinin meğersem morgan emmi oynuyormus bakem hemen
  • ekledim listeye
  • Ben de bu sabah edinebildim. Benim de gözüme çarpmıştı, hemen çekmek istedim. Çok merak ettim şimdi görünce. Bu gece izlenecekler listesine aldım hemen. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.