Şimdi Ara

LG ve Intel, Moorestown tabanlı MID'ler için iş birliğine gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tegra kod adını taşıyan yeni nesil yongada sistem (SoC) çözümleriyle 99$ seviyesinde yüksek tanımlı video desteğine sahip mobil internet cihazları hazırlayacağın belirten açıklayan Nvidia ile aynı saatlerde Intel ve LG de geleceğin mobil internet cihazları için işbirliğine gittiklerini duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre, Uzakdoğu merkezli teknoloji devi LG'nin yeni nesil MID'leri yani mobil internet cihazları Intel'in Moorestown platformunu kullanan ilk çözümler olacak. 45nm üretim teknolojisiyle hazırlanan işlemci,entegre grafik birimi ve bellek kontrolcüsünü içeren Lincroft kod adlı yongada sistem çözümünü ve Langwell kod adlı yongayı içeren platformla hazırlanacak yeni nesil mobil internet cihazlarının işletim sistemiyse Intel desteğiyle geliştirilen Linux tabanlı Moblin eşlik edecek.

LG'nin Moorestown tabanlı mobil internet cihazlarının önümüzdeki yıl pazara sunulması bekleniyor.

• intel bu iş birliği işini iyi yapıyor.
  • bu tarz bir alet çok iş görür gerçekten.ben de merakla bekliyorum.
  • Süper cihazlar gerçekten
    İntel ile nVidia kapışacak bu işte.
  • GÜzel bir ürün olmuş.Lg son zamanlarda güzel telefon çıkarmaya başladı.Lg başarılarının devamını bekliyoz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.