- x
Sistem geri yükleme word dosyasını geri yükler mi?
10 Cevap2537 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6404 Mesaj
16 Şubat 2009; 21:41:31 

Word dosyasında yapılan değişiklikleri xp de sistem geri yükleme ile kurtarmak mümkün müdür?

1745 Mesaj
16 Şubat 2009; 21:53:31 

merhaba;sanırım word belgeni geri getirmeye çalışıyorsun?bu işlemi yapan programlar var.inklere bakabilirsin

http://www.thesu.de/dat...ung/407_easyrecover.htm
http://www.club-essenti.../recov...syrecover.html

Ben de senin için araştırırken buldum

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6404 Mesaj
16 Şubat 2009; 22:00:25 

ilgin için sağol ama linkler bende açılmıyor. Dosya kurtarmaya değilde yanlışlıkla değiştirilen word dosyasını eski haline almak istiyorum.

1745 Mesaj
16 Şubat 2009; 22:04:43 

quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

ilgin için sağol ama linkler bende açılmıyor. Dosya kurtarmaya değilde yanlışlıkla değiştirilen word dosyasını eski haline almak istiyorum.

şimdi ; dosyayı değiştirdin kaydettin ve çıktın mı ? anlamadım ki değiştirmekten ne demek istedin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6404 Mesaj
16 Şubat 2009; 22:16:52 

evet dosyayı kaydedip çıktım ama değişiklikleri kaydetmemem gerekiyormuş. Önceki hale dönebilirmiyim?

105 Mesaj
17 Şubat 2009; 8:56:06 

Dostum hangi sürücüde ise o sürücünün sistem geri yüklemesi acıksa geri getirirsin...

VİP

87 Mesaj
17 Şubat 2009; 9:42:08 

Sürücünün geri yüklemesi açık olması gerekir dostum.

Şu Dünyada Tek Gerçek Var Oda: -_-GALATASARAY-_-

11074 Mesaj
17 Şubat 2009; 9:48:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Vip_Bey

Dostum hangi sürücüde ise o sürücünün sistem geri yüklemesi acıksa geri getirirsin...

Hüseyin Bey;
dünya üzerinde hangi sistem geri yükleme kaydedilmiş word dosyasını daha önceki haline çevirir?
Lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyelim.

BARKU

Ofis programında backup açık değilse geri dönemezsin arkadaşım

Xperia™ Z Black
SSS - Teknik Rehber

9467 Mesaj
17 Şubat 2009; 13:35:47 

aslında böyle bir program olmasını ben de çok istioyorum walla bazen yanlışlıkla her zaman değişiklik yaptığım bir dosyaya gelip farklı kaydet yerine kaydet diyorum ve kıyamet kopuyor tekrar ilk haline döndürebilmek için (ilk hali şablonlu, diğer hali şablonların doludurulmuş versiyonu olduğundan şablon haricindeki verileri silmem yeterli oluyor ama o da inanılmaz zaman ve emek istiyor) neyse konuyu dağıtmayayım da ben de böyle bir program olacağını sanmıyorum... varsa da ilk taliplisi benim :D

ll_renzokuken_ll

6404 Mesaj
17 Şubat 2009; 15:26:11 

geri dönemedik malesef. Backup açık değilmiş. emeğe yazık oldu

1377 Mesaj
17 Şubat 2009; 16:08:48 

Aynı geçen gün benimde başıma geldi ama ben excelde Ay Ay çalışma yapıyordum ve yanlışlıkla çalıştığım dosyayı bi önce kaydettiğimin üzerine kaydettim çok büyük zaman kaybım oldu araştırdım bulamadım bende nasıl yapacağımı çok kötü bi durum gerçekten

Sükût gibi Münzevî, Çığlık gibi Hür...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Sistem geri yükleme word dosyasını geri yükler mi?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156