Şimdi Ara

abiler broadway rn 1997 nasıl bir araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
29.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk arabam olacak 1997 bradway rn 7600e alıyorum lpg li bide
    plaka başka sehre ait sorun yaratırmı???

• dikkat!!!!
    RL modeli olmasın!!!!!
    RN yada RNİ olsun.
    benim ilk aracım broadway dı. bende şehir dışından almıştım.
    RN beklerken RL geldi.
    RL de;
    1-ön camlar elektrikli değil(elle çevir çevir iğrençti, 93 modeller bile ön camlar elektrikli iken 97 RL ler ön cam elektirkli değildi)
    2-merkezi kilit yoktu.(içerrden 4 kapıyı ayrı ayrı kitlemek yada açmak gerekiyordu ki, en iğrencide bu idi)
    3-arabanın devir saati yoktu yaa...
    4-enjeksiyonlu değildi, karbüratörlü idi.

türkiyede broadway lar pek bi tutulur, pek bi sevilir. yedek parçası ucuzdur, ekonomik arabalardır. can güvenliği felan yoktur. 2. eli iyidir(RL ye rağbet RN yada RNİ lerden kat kat kötüdür).....vs
    senin durumunu koşullarını ve zevkini bilmiyorum ama illlaaa broadway alacaksan dediklerimi dikkate al.
  • sevdiğimden değil parası ideal diye alıyorum seçeneği tofaşlara tercih ederim abi rn olduğundan eminimmm biraz deneyim yapıp satacam bu bir 6 ayı bulur yaz bitimine modelini yükseltirim artık

bide neden güvenliği yok peki tofaşlarda güvenlik nasıl
  • muayenede renk problemi olmasın
    forumda böyle bir problem yaşayan var
    http://forum.donanimhaber.com/m_29787449/mpage_2/tm.htm
    benim de ilk aracım broadwaydi lpgli idi
    distribütöre su kaçınca çalışmazdı başka da bir sorunu olmadı ekonomik bir araçtı parçası ucuzdu
    güvenlik ise çok geniş bir konu çok iyi hızlanan bir araç
  • bizde 6 yil kullandik 97 rn lpg'li.. cok iyi arabaydi severdik. 10gun once 7800e sattik bizde. iyi derken oyle ozellik falan aramayin, bilen bilir zaten, temiz binildigi surece sizi pek uzmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: derememo

dikkat!!!!
    RL modeli olmasın!!!!!
    RN yada RNİ olsun.
    benim ilk aracım broadway dı. bende şehir dışından almıştım.
    RN beklerken RL geldi.
    RL de;
    1-ön camlar elektrikli değil(elle çevir çevir iğrençti, 93 modeller bile ön camlar elektrikli iken 97 RL ler ön cam elektirkli değildi)
    2-merkezi kilit yoktu.(içerrden 4 kapıyı ayrı ayrı kitlemek yada açmak gerekiyordu ki, en iğrencide bu idi)
    3-arabanın devir saati yoktu yaa...
    4-enjeksiyonlu değildi, karbüratörlü idi.

türkiyede broadway lar pek bi tutulur, pek bi sevilir. yedek parçası ucuzdur, ekonomik arabalardır. can güvenliği felan yoktur. 2. eli iyidir(RL ye rağbet RN yada RNİ lerden kat kat kötüdür).....vs
    senin durumunu koşullarını ve zevkini bilmiyorum ama illlaaa broadway alacaksan dediklerimi dikkate al.

broadwayin enjeksiyonlu motoru varmıydı
  • 1.4 RNI ler enjeksiyonlu.
  • Hocam almışken RNİ al derim ben....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankay2

1.4 RNI ler enjeksiyonlu.

eyvallah hocam.
  • broadway kendini kanıtlamış sağlam bir araç. uzun yolda kafanı şişirir biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun -- 17 Şubat 2009; 14:08:55 >
  • Bende 97 RNİ vardı. RN'ler karbüratörlü, RNİ'ler injeksiyonlu. RNİ biraz daha güçlü, fiyattada 1000-1500 YTL daha pahalı. Fiyat olarak 7600 bu arabaların piyasasını düşününce iyi bir fiyat. Klasik broadway, ucuz parça, ikinci elde rahat satılması, fazla sorun çıkarmaması.
  • artık aldım biraz kullandım tofaşa göre seri bir araba ben beğendim.... iyi hızlanıyor....
    ahhh şu alırken noter neyim olmayaydı 220 de notere verdim... o paraya 3 kere depoyu doldurur gezerdimmmm...
  • Hayırlı olsun... Kazasız , cezasız sürüşler....
  • sağol daha iyisi daha güzeli sizlerin olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: dainesee

Hayırlı olsun... Kazasız , cezasız sürüşler....
  • Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım bence çok doğru bir seçim yapmışsın bizde 92 model renault 9 gte vardı tam 12 sene kullanmıştık o arabanın çıkardığı problemler sayesinde arabalar hakkında engin bilgi birikimine sahip olduk ama çok severdim keratayı satarken ağlamıştım az daha abi geri getir satmaktan vazgeçiyorum diyecektim.Çünkü aileden biri gibi olmuştu.Şimdiki aklım olsa satmazdım çok temiz bir arabaydı.yazıyı yazarken bile gözlerim doldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.