Şimdi Ara

Mobil Dünya Kongresi'nin LG Mobile cephesinden kısa kısa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil Dünya Kongresi tüm hızı ve heyecanıyla sürerken LG Mobile, resmi tanıtım öncesi yeni modellerini sergiledi.

Telefonlar ortak özelliği ekranlarının dokunmatik olması. Şimdiden 2009 yılının dokunmatik telefonlar için parlak geçeceğini söyleyebiliriz. Telefonların model isimleri soldan sağa doğru: GM730, KM900 Arena, GD900 ve GC900.

GM730, Windows Mobile işletim sistemini kullanıyor ve KM900 Arena ile S-Class arayüzünü paylaşıyor. GM730 yalnızca 11.9 mm kalınlığında tasarlanmış. GC900'de, 8 megapiksel çözünürlüklü kamera bulunuyor. KM900 Arena'nın teknik özelliklerini daha önce belirtmiştik. Telefon, multimedya yönünden zengin olacak. GD900, fotoğrafta görüldüğü gibi şeffaf tuş takımına sahip. Özetle LG Mobile, şık ve alışılmışın dışında tasarımlar geliştirmeye devam ediyor. Telefonların en geç yarın tanıtılacağı belirtiliyor.

• LG TEKNİK DESTEĞİNİ BİRAZ ARTTIRSA PİYASADAN ÇOK PAY ALABİLİR!
  • baya iyi fiyatlarda tel satıyolar bu ara..
  • hersey guzelde,yetersiz reklam!
  • Her şeyden önce telefonları tanıtan kızlar daha güzel olabilirdi

Sağdan 3. modelde hem dokunmatik ekran hem de tuş takımı hatasına(bence) düşülmüş. Bir cep telefonunda en son beraber arayacağım ikili.
    Onun dışında belli stratejilerini ve marka çizgisini devam ettirecek modeller gibi görünüyorlar. Ayrıntılar ortaya çıktıkça daha net konuşulabilir
  • gd900 ve gc900 ile ilgili haber açıklama yokmu bulamadım
  • http://www.gsmarena.com/lg_mwc_09-review-319p4.php
    quote:

Orjinalden alıntı: welat.

gd900 ve gc900 ile ilgili haber açıklama yokmu bulamadım
  • LG Mobile, şık ve alışılmışın dışında tasarımlar geliştirmeye devam ediyor. Telefonlar özellikleri gayet güzel.Herkesin rahat kulllanabiceği bir telefon.
  • Güzel bir gelişme.Lg son zamanlarda güzel telefon çıkarmaya başladı.Lg başarılarının devamını bekliyoz.
  • LG Türkiye biraz atılım yapmalı büyük bi pazarı nokiaya bırakıolar bu kadar güzel telefonu varken insanların şu sömürücü nokia mantığından kurtulması gerekiyor
  • Artık insanlar tek tip olmaya başladı . Ben senin yorumana katılıyorum . Nokia ile samsung piyasa'nın kaymayını yiyorlar :) İnsanlar başka markaları yönelmiyorlar bunun için iyi bir reklam ve piyasa değerini yükseltmek lazım . :) Nokia ile samsung artık piyasa'ya eskisi gibi ful hakim değiller :)

quote:

Orjinalden alıntı: barocka

LG Türkiye biraz atılım yapmalı büyük bi pazarı nokiaya bırakıolar bu kadar güzel telefonu varken insanların şu sömürücü nokia mantığından kurtulması gerekiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Figure

Sağdan 3. modelde hem dokunmatik ekran hem de tuş takımı hatasına(bence) düşülmüş. Bir cep telefonunda en son beraber arayacağım ikili.

sizin arayacağınız en son ikili olabilir ancak her malın bir alıcısı vardır
  • Evet şahsen ben sana katılıyorum . Her malın bir alıcısı vardır mutlaka. LG son zamanlarda bence güzel telefonlar üretmeye başladı. Özellikle müşteri ihtiyacına ve bütçesine göre, Türk alıcılar için yeni stratejiler geliştirdi ve buda LG'yi çekici kılan unsurların başında. O yüzden markanın, müşteri ile olan ilişkisi çok iyi, bunu müşteri hizmetleri servisinden de çok iyi anlayabiliyoruz.

quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

quote:

sizin arayacağınız en son ikili olabilir ancak her malın bir alıcısı vardır

• quote:

Her şeyden önce telefonları tanıtan kızlar daha güzel olabilirdi

Onun dışında belli stratejilerini ve marka çizgisini devam ettirecek modeller gibi görünüyorlar. Ayrıntılar ortaya çıktıkça daha net konuşulabilir

işte olay burda dostum :)

kişiden kişiye degişebiliyor bazı kullanıcılar hem dokunmatik hemde tuşlu severken (benim gibi ) bazılarıda senin gibi sadece dokunmatik sevebiliyor bunu yanında birde dokunmatik artı qwerty var:D

işte işin özeti hepsine hitap eden ayrı modeller sunmak bence LG bunu iyi yapıyor...

s.e w960 ve x1le bu yönüyle hayran bırakmıstı suanda w960 kullanıyorum zaten:) dokunmatigin kolaylıgı özellikle modlarken ve nette dolaşırken çıkıyor ama 2.6inç. ekran kısıtlıyor...
    tuşlarda mesaj yazarken uçuruyor beni...

• Evet Kişiden kişiye göre değişiyor . İnsanların zevkleri farklıdır . Ben mesela dokunmatik telefon seviyim ama başka birisi dokunmatik telefon sevmez mesela :) bu oyle bir şey işte :)

quote:

Orjinalden alıntı: m35

quote:

kişiden kişiye degişebiliyor bazı kullanıcılar hem dokunmatik hemde tuşlu severken (benim gibi ) bazılarıda senin gibi sadece dokunmatik sevebiliyor bunu yanında birde dokunmatik artı qwerty var:D

işte işin özeti hepsine hitap eden ayrı modeller sunmak bence LG bunu iyi yapıyor...

s.e w960 ve x1le bu yönüyle hayran bırakmıstı suanda w960 kullanıyorum zaten:) dokunmatigin kolaylıgı özellikle modlarken ve nette dolaşırken çıkıyor ama 2.6inç. ekran kısıtlıyor...

• İnsanların zevkleri bitmez bir tanesi yaparsa başka bir telefon ister . Mesela ben KF510 kullanıyordum gayet memnundum geçen hafta gitdim KP500 ile takas yaptım . Ben KF510'ün telefonu seviyordum çünkü ön camı kırılmıyor çizilmiyordu ve de hem kullanşlı bir telefon hemde ince bir telefondu . Şimdi KP500'nu iki almışım diyorum çünkü telefon zaman geçtikçe anlaşıyor özellikleri ben şu anda çok memnunum . Tavsiye ederim :)

quote:

Orjinalden alıntı: m35

quote:

• İnsanların zevkleri bitmez bir tanesi yaparsa başka bir telefon ister . Mesela ben KF510 kullanıyordum gayet memnundum geçen hafta gitdim KP500 ile takas yaptım . Ben KF510'ün telefonu seviyordum çünkü ön camı kırılmıyor çizilmiyordu ve de hem kullanşlı bir telefon hemde ince bir telefondu . Şimdi KP500'nu iki almışım diyorum çünkü telefon zaman geçtikçe anlaşıyor özellikleri ben şu anda çok memnunum . Tavsiye ederim :)
  • ne kadar verdin bendede kf 510 var belkide bende alırım
    quote:

Orjinalden alıntı: kemalulubat

İnsanların zevkleri bitmez bir tanesi yaparsa başka bir telefon ister . Mesela ben KF510 kullanıyordum gayet memnundum geçen hafta gitdim KP500 ile takas yaptım . Ben KF510'ün telefonu seviyordum çünkü ön camı kırılmıyor çizilmiyordu ve de hem kullanşlı bir telefon hemde ince bir telefondu . Şimdi KP500'nu iki almışım diyorum çünkü telefon zaman geçtikçe anlaşıyor özellikleri ben şu anda çok memnunum . Tavsiye ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.