Şimdi Ara

Samsung, yeni müzik telefonu M7600 Beat DJ'i tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil Dünya Kongresi (MWC 2009) en sonunda kapılarını teknoloji meraklılarına açtı ve üreticiler ard arda birbirinden ilginç modellerini tanıtmaya başladı.

Fuarın yıldızlarından Samsung, ''M7600 Beat DJ'' kod adlı müzik telefonunu duyurdu. M7600 ile ilgili bazı söylentileri ve Dailymobile.se adresinde yayınlanan fotoğrafları daha önce sizlerle paylaşmıştık; söylentiler tamamen doğru çıktı. Quadband GSM ve HSDPA şebekelerini destekleyen M7600, ses uzmanı Bang&Olufsen'ın ''ICEpower'' teknolojisini kullanıyor. ICEpower, müzik severlere en berrak ses kalitesini vaadediyor.

Telefonda 2.8 inç, 240x400 piksel dokunmatik ekrana yer verilmiş. Ekranda, daha güzel renkler sunmasının yanısıra TFT'ye oranla daha az güç tüketen OLED teknolojisi kullanılmış. Telefonun 50 MB'lık dahili belleğini, microSD kartlarla 16 GB'a kadar yükseltebiliyoruz. Fotoraflardan da görüşebileceği gibi telefonun arka kısmında 3 megapiksel çözünürlüklü kamera ve flaş bulunmakta. Kameraya otomatik odaklama sistemi eşlik ediyor.

Bluetooth ve A-GPS bağlantılarına sahip telefonda, WI-FI desteğini görememek pek çok kullanıcıyı üzebilir. Bunların dışında telefonda 3.5 mm jak girişi ve telefona ismini veren ''Beat DJ'' uygulaması mevcut. Beat DJ sayesinde, telefonunuzdaki şarkılara müdahale edebiliyorsunuz.

Son olarak DivX, Xvid, WMV ve MPEG4 gibi popüler video formatlarını destekleyen M7600 DJ'in ne zaman ve hangi fiyat aralığında piyasaya sürüleceği belirsizliğini şu an için koruyor.

Teknik özellikler:

Şebeke: Quadband GSM (HSDPA / 850 / 900 / 1800 / 1900)

EDGE desteği: Var, 10. sınıf

Boyut ve ağırlık: 112 x 51 x 13.9 mm / 99.7 gram

Ekran: 2.8 inç, 240x400 piksel, 16 milyon renk, dokunmatik OLED ekran

Bellek: 50 MB dahili + 16 GB'a kadar microSD desteği

Kamera: 3.0 Megapiksel, otomatik odaklama, flaş

Video kaydı: 640x480@15 FPS

Bluetooth: Var, v2.0 + A2DP

WI-FI: Yok

GPS: Var

Batarya: 960 mAh lityum iyon

• gps var wifi yok ayrıca nie sony ericsson bölümünde bu haber sony walkman ' rakip diye mi?

Tipi pek hoşuma gitmedi. Gamepad 'i andırıo ciddiyetsiz bir stili var bence.
  • bence hiç hoş olmamıs mp3 çalarlara benziyo hani şu üzerinde sony yazan çakma dogubank ürünlei varya:D

hemde bu tipe 2.8inç :D
  • Telefon resmen tasarım yoksunu bir model olmuş.
  • Wifi olsa tam benlik telefon.I Love Music :)
  • Uzaylı telefonu gibi

@..Knight.. Sony Ericsson sizide mest etmişe benziyor. Samsung telefonun konusunu Sony ericsson bölümüne acmışsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

Uzaylı telefonu gibi

@..Knight.. Sony Ericsson sizide mest etmişe benziyor. Samsung telefonun konusunu Sony ericsson bölümüne acmışsınız

• ilginc bir model belli olmaz ama ben iş yapıcağını sanmıyorum...
  • 2 hoparlör+
    bang&olufsen
    düşünemiyorum
    bu hıza yetişemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tna -- 9 Eylül 2009; 10:35:46 >
  • en son resimde telefonu ters koymuş akıllılar marka ters çıkmış..!! nasıl bir marketing dept varsa anlamadım gitti :))

telefon güzel ama.. başarılı çalışma Bang&Olufsen ıcepower anfi var daha ne olsun tamamıyle bir müzik telefonu
  • telefon bir tarz telefonu bunu ilk bakışt anlayabiliyoruz.

aynı zamanda beat dj yani adının neden dj oldugunuda..

müzik sesi cooook.. fazla kulaklıgıda telefona özel üretilmişş 2 adet üstte ve altta höporlor war fazla izgi cekmesede telefonn bir harikaa bence ilk bakışta telefonun üstünü ve altını karıştırabilirizzz..3. resimdede telefon dogruu konulmuşş .. yanlış konulmuş dienlere karşılık

• Bu telefonu kullanıyorum. Özelliği şu bu demiyecem ama bir şey varki bu telefon kimsede yok. Bir gören bir daha bakmak istiyor ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.