Şimdi Ara

===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
1
Favori
54.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <===

Cihazın Resmi Sayfası:

http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-e55/specifications

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 10 Ocak 2010; 0:38:36 >

• çok güzel olmuş bence ekranı genişletip pil gücünü arttırmışlar tam kullanılacak telefon olmuş
  • E71'in genişliğinin azalmış hali
  • telefonun özellikleri ve boyutları iyi güzel ama tuşları pek kullanışlı görünmüyo e65deki gibi ekranın altına 10 tane tuş yığılması var e65i ilk elime aldığımda 10 dk yanlış tuşlara bastım tuşa bakmadan kullanamadım ama insan alışıyo bir süre sonra
  • Cihazda Arm11 600MHz işlemci var.

http://www.forum.nokia.com/devices/e55

• İşlevselliği yüksek tuş takımına sahip ve yüksek performanslı bir cihaz olacak anlaşılan Nokia E55
  • E71 o kadar da büyük sayılmazdı, half qwerty yerine full qwerty ile e71'i biraz daha geliştirebilirlerdi bu cihaz yerine..

Yine de siyah rengi tip olarak güzel görünüyor..
  • Görünüm-malzeme kalitesi-özellik-incelik ve fiyat olarak hoş görünüyo (265euro civarı avrupada çıkıcakmış)
  • Nokia yeni tanıttığı cihazlar arasında en kullanışlı olanı bence. Klavyesini çok sevdim SE m600 de vardı. Daha sonra hiç bir modelde kullanmamışlardı. İyi olmuş.
  • şarjı gerçekten bi ay dayanırsa çok süper olur
  • cok hos bir telefon,,,,bence bircok kisi hangi telefona sahip olurlarsa olsunlar,ikinci telefon olarak tercih edecektir,,cok kullanisli gorunuyor,,tabiki fiyat politikasida onemli
  • http://www.forum.nokia.com/devices/E55

116.5 x 49 x 9.9 mm / 54 cm³ / 95 g

Power Management: USB Charging
    Battery: BP-4L 3.7V 1500 mAh
    Talk Time: 8 hours
    Standby Time: 672 hours

N82'ye ek olarak bir E71 düşünüyordum ama sanırım bir daha düşüneceğim
  • arkadaslar telefon gercekten cok hos ya,,insan inceledikce dahada guzel buluyor,,,

bende 5800 var,,ama ofis disinda oldugum zaman is ortaminda kullanamiyorum,,

idareten bir ikinci tel var,,keske para olsaydida ,,,telefon cikinca hemen alirdim herhalde,,cunku herzaman bir E serisi dusunmustum,,

yani cok tutulacak bir tel olarak goruyorum
  • e 51 çok iyi bu daha da iyi olacaktır görüldüğü üzere.
  • nokia eger bu telefonun reklamini guzel yaparsa ,,iyi bir fiyat stratejisi ile yeni bir akim ve basari saglayacagini dusunuyorummm,,ne dersiniz??
  • iyi fiyattan girerse piyasaya iyi bir satış rakamı elde edebilir çünkü bizim halkımız özellikten çok şekle önem veriyor E55'te de fazlasıyla var.
  • Çok güzel telefon, öndede kamera varmış Front camera (VGA)

Birde bunun pili uzun gider bu bile güzel bir özellik bence, üstüne 600 Mhz işlemci tadına lezzet katar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 23 Şubat 2009; 17:56:05 >
  • Bence tasarım olmamış yine mesela E71 daha gfüzel duduyor bu adaha küçük olsa da.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.