Şimdi Ara

===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <=== (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
1
Favori
54.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tşk.
  • Forumda E55 kullanan kalmadı mı?
  • Ben kullanıyorum
  • Garminde yakınlaştırma-uzaklaştırma 1-3 tuşları calısmıyor mu?

Tşk,
  • Üstteki mesajım günceldir.

• E55'te garmin kullanan yok mu?
  • Günceldir.
  • Hard format atmayı bilen var mı? Bir türlü atamadım.
  • Google de yazınca çıkıyordu. *#7370# gibi bir şeydi, ama genede bir kontrol edin. Fakat tuş kombinasyonu ile yapamamıştım. Klavye farklı olduğundan *3 ve yeşil açma tuşu gibi bir kombinasyon vardı, fakat çalışmıyor E55 de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzun72
    Google de yazınca çıkıyordu. *#7370# gibi bir şeydi, ama genede bir kontrol edin. Fakat tuş kombinasyonu ile yapamamıştım. Klavye farklı olduğundan *3 ve yeşil açma tuşu gibi bir kombinasyon vardı, fakat çalışmıyor E55 de.

Denedim o yöntemleri ama hard formatı soruyorum.
  • İki farklı kod var. Bir hard biri soft format atıyor zaten.
  • quote:

İki farklı kod var. Bir hard biri soft format atıyor zaten.

Soft formatta sorun yok ama hard format kodları farklı galiba. Olmuyor.
  • Garmin kullanan yok galiba bu telefonda vazgeçtim
  • Arkadaşlar,6ay önce aldığımE55 wirless ile modeme bağlanıp çıkmam icap ettiğimde sarı ünlemli sistem hatası uyarısı veriyor.tamam komuduna basmama rağmen telefonu kapatmam hatta bataryayı çıkarmam gerekiyor.M.M almışdım Aslında bu sorun aydır devam ediyor.Ne dersiniz bunun çözümünü kendim yapmalımıyım yoksa M.M. ye servisemi götüreyim.M.M servise verldimi mübarekler 40 günden önce vermiyorlar.SELAMLAR.......
  • Firmware kurulumunu tekrarlayın.
  • quote:

Firmware kurulumunu tekrarlayın.

Cevabınız banamı acaba?Bana ise bahsettiğiniz güncelleme ise güncelleme gözükmüyor......SELAMLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolqa35 -- 19 Nisan 2011; 19:14:54 >
  • Nokia Ovi Suite programını kurup telefonu bilgisayara pc suite modunda bağlayın. Software updater üzerinde yazılımınızı kontrol edin. Güncel olsa bile tekrar kur deyin. Öncesinde ayar ve kayıtlarınızı oradan yedekleyebilirsiniz .
  • arkadaşlar bu e55 in tuş takımı uygulamaların çoğunda sorun çıkarıyor garmin, iş cep, ttpod... gibi programlarda tuşlar normal telefonlara göre yapıldığı için sorun oluyor bunun bir çözümü varmıdır acaba?

birde telefonun kulaklık sesi sınırlandırılmış anladığım kadarıyla az ses çıkıyor onun sesini açmak mümkünmü kodlarla oynayıp falan yada herhangi bir programla bir bilginiz varmı
  • Üst tuş takımında takılma var bastıkça çık çıt diye ses geliyor ve alt tuş takımı sol tarafı gıcırdıyor bastıkca.Kvk ya versem tuş takımı değişimi yaparlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orknt

Garminde yakınlaştırma-uzaklaştırma 1-3 tuşları calısmıyor mu?

Tşk,

Çalışmıyor.bende de garmin yüklü ama kullanamıyorum 1 ve 3 tuşunu.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.