Şimdi Ara

===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <=== (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
1
Favori
54.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkçe karakterler, mesela ç harfi sym tuşunda mı , c tuşunun olduğu tuşa mı eklenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonan61

türkçe karakterler, mesela ç harfi sym tuşunda mı , c tuşunun olduğu tuşa mı eklenmiş.

türkçe karakterler normal q klavyede olduğu gibi en sağdaki tuşlarda...
  • teşekkürler, en sağda olması en iyisi.
  • benimde yardıma ihtiycım var
    telefonu dün aldım fakat yazılımının son sürümde olduğundan emin değilim.
    güncelleme yapmak isityorum fakat nokia nın sitesinde e55 için bir güncelleme mevcut değil
    buna güncelleme yapamazmıyım?yapılırsa nasıl?
  • nokia türkiye sitesinde yok güncelleme.

http://europe.nokia.com/support/download-software/device-software-update

şurdan yapabilirsin. ama normalde son sürümü 34.001 olması lazım burda 033.002...
  • teşekkür ederim hallettim sayende ;)
  • Pc suite ile ovi suite arasında güncellemelerde fark oluyor. Ovi görmezken Pcsuite ile güncelleme yapılabiliyor.
  • Arkadaşlar, Nokia E55'in ekranının sağ üstünde mektup zarfı var ve sürekli yanıp duruyor. Telefonda ne mesaj var ne bir şey. Telesekreter numarasını da tanımladım. Bu ne uyarısı, bilgisi olan var mı?
  • arkadaşlar dokunmatik fantezisi olmayan klasik bir telefon arıyordum bunu buldum özellikleri inceliği ve sarjı çok başarılı geldi, 2 sarum olacak acaba flaşı fener olarak kullanma olayımız varmı kendinde yada herhangi bir proramla, birde sarjı iyi gidiyormu hakikaten bu kadar
  • Arkadaşlar hafıza kartına program yükledim fakat telefondan göremiyorum hafıza kartını ve programı.Hafıza kartındaki programı nasıl görebilirim?
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır bende e55 kullanıyorum fakat dünden beri telefonun aramalarda veya oyunda titremiyor ne yaptıysam ayarlarını düzeltemedim fabrika ayarlarına geri yükledim yine işlemedi anladığım kadarıyla yazımlımsal değil donanımsal sorun aynı şey başına gelen kullanıcılar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim ne yapmam gerekiyor kendim halledemezsem servise vericem en son çare...
  • Facebbok'ta felan nasıl video izlenecek ya..
  • facebook da videoları bende izleyemiyorum,
    birde arkadaşlar, telefonu açma düğmesinden açıyorum, önce bir titreşiyor 15 sn sonra da NOKIA yazısını takiben ellere kavuşup telefon açılıyor.
    BU 15 SANİYE GEÇ AÇILIŞ NORMALMİ? SİZDE DE ÖYLEMİ?
  • Normal
  • Mediamarkt kampanyasından aldım telefonu. 399 liraya
    kamera sesinin nasıl kapatılacağı konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba?
  • Kapanmıyor diye biliyorum.
  • Hızlıal: 483-TL.
    Carrefour: 3 Kasım 430-TL.
    4-7 kasım Mediamarkt ta 399-TL.
    7 Kasımda Vatan da 389-TL.

E55 bu kadar kampanya neden acaba?
    Acaba piyasaya yeni bir modeli mi sunulacak? mesela E55i gibi.
  • arkadaşım merhaba sen e55 fiyatını vatanda 389 media marktta 399 carrefourda 430 yazmışsın ben 1 haftadır internetten takip ediyorum acaba sen nasıl öğrendin ?
  • yardımm.. sınırsız ovi maps var ama ben navigasyona bağlanamıyorum. gri bir sayfa çıkıyor. ekranda harita yok.

ne yapmam lazım. bir prg. mı yüklemem lazım acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuus

Mediamarkt kampanyasından aldım telefonu. 399 liraya
    kamera sesinin nasıl kapatılacağı konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba?

kamera sesini kapatmak için : googleda "6220c de kamera sesi kapatma" diye arama yapıp o eklentiyi kurmanız işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niedy707 -- 14 Kasım 2010; 23:39:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.