Şimdi Ara

===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <=== (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
1
Favori
54.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ironman

Birde telefon menüsü yatay geçmemesi için ayarını bulamadım yan yatınca menü de yan yatıyor..

Menü-Kontrol Paneli-Ayarlar-Genel-Sensör Ayarları altında Sensörler'i Kapalı yaparsanız Otomatik Döndürme özelliğini iptal etmiş olursunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman
    Telefonu 1 aydır kullanıyorum.. Şarzı 3 gün gidiyor fazlası yok

033.002 yazılımı var telefonda donmalar çok

sorunlar var özellikler çok telefonda ama sorunlar da çok donma çok
    sinir bozucu
    yazılımsal sorunlar var....

Böyle giderse geri satacam...

Son sürüm yazılıma geçin. Blr de genelde sorunların sebepleri yüklenen yazılımlar. Telefonu fazla yazılım, tema ile doldurmuyorum. Geldiği gibi kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım.
  • v34 cihaz yazılımı ufak tefek iyileştirmeler içerdiğinden midir bilmiyorum ama ben, Wi-Fi üzerinden güncelledim. Operatör'den internet paketi olanlar GSM şebekesi üzerinden de yapabilirler. 580 KB.lık küçük bir dosya idi ve 2 dk. içinde cihazım v34 oldu. Herhangi bir bilgi kaybı olmadı (Adres Defteri-Ajanda v.b.). 130 küsür MB.lık dosya, OVI Suite veya NSU ile uğraşmak yani beklemek istemeyenler bu yöntemi deneyebilir. Sorumluluk deneyene aittir. Her ihtimale karşı yedek almayı ihmal etmeyiniz. Aynı yöntemle cihazınız için gerekli olabilecek diğer programları da yükleyebilirsiniz. Ovi Maps'in yeni sürümünü v3.04 yine aynı yöntemle kurdum.

Cihaz menüsündeki yerini bilmeyenler için :

1-Öncelikle Operatör'den internet paketim olmadığı için her ihtimale karşı cihazımı "Hatsız" moduna getirdim.
    2-Wi-Fi ile Net bağlantısı gerçekleştirdim.
    3-Menü-Kontrol Paneli-Telefon-SW Güncelleme ile işlemi bitirdim.

Kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: ehmcomp

v34 cihaz yazılımı ufak tefek iyileştirmeler içerdiğinden midir bilmiyorum ama ben, Wi-Fi üzerinden güncelledim. Operatör'den internet paketi olanlar GSM şebekesi üzerinden de yapabilirler. 580 KB.lık küçük bir dosya idi ve 2 dk. içinde cihazım v34 oldu. Herhangi bir bilgi kaybı olmadı (Adres Defteri-Ajanda v.b.). 130 küsür MB.lık dosya, OVI Suite veya NSU ile uğraşmak yani beklemek istemeyenler bu yöntemi deneyebilir. Sorumluluk deneyene aittir. Her ihtimale karşı yedek almayı ihmal etmeyiniz. Aynı yöntemle cihazınız için gerekli olabilecek diğer programları da yükleyebilirsiniz. Ovi Maps'in yeni sürümünü v3.04 yine aynı yöntemle kurdum.

Cihaz menüsündeki yerini bilmeyenler için :

1-Öncelikle Operatör'den internet paketim olmadığı için her ihtimale karşı cihazımı "Hatsız" moduna getirdim.
    2-Wi-Fi ile Net bağlantısı gerçekleştirdim.
    3-Menü-Kontrol Paneli-Telefon-SW Güncelleme ile işlemi bitirdim.

Kolay gelsin...

Aynı şekilde haritaları güncelledim, hiçbir sorun olmuyor.

• Yeni iPhone gelinceye dek bir cihaz bakıyorum...

E55'i önerir misiniz?? Birde bu GPS yada A-GPS denilen şeyler var. Bunda ne var?? Yani operatörden bağımsız, navigasyonu kullanabiliyor muyuz? Ve Türkiye haritası nasıl, güncel mi?

2 hattım olduğu için gerekirse 2. telefon olarak kalır??

Yada bunun yerine benzer fiyatlara ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 24 Mayıs 2010; 22:36:33 >
  • A GPS i kapatırsanız operatörden bağımsız bağlanırsınız. Fakat açık alanda olmanız gerekir, bağlanma süresi uzayabilir. Bence fiyatına oranla gayet iyi özellikleri var. Ben beğenerek kullanıyorum.
  • E72'yi inceledim bugün çok büyük gelmedi. Hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwwoguz
    E72'yi inceledim bugün çok büyük gelmedi. Hangisini önerirsiniz?

Tek önemli fark klavye. Ben tam klavyeyi tercih ederim. Alışınca çok rahat. Bence klavyeye göre seçim yapın. Ama ikinci telefon için bence e72 biraz büyük.
  • Birde sağ köşede zarf işareti devamlı yanıp yanıp sönüyor anlamadım.

55 liralık TCeLL paketine 160 lira fatura geldi şaştım kaldım..

satacam mecburen 100 liralık internete girmişim nasıl oluyo sa mailimi kurdum acaba

kendi kendine maillere girmezki bu cihaz kafayı yedirtti..
  • Mesaj işareti varsa, gelen giden posta kutularınızı kontrol etmelisiniz. 100 mb internet paketi mail için yeterli. 10 TL ye bu iş çözülüyor. Bu cihazlar mesajlaşmak için zaten
  • Bu işi çözecek ayar nedir birde Telefonda hard reset atıp ilk başa dönmem lazım

hard reset?
  • HARD RESET olayını buldum

*#7370#
  • Tema Paketi-18: Coffee, Opda, Water, Summer, Zeerac

===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <===

İndirmek için:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v3-temalar/tema-paketi-18-coffee-opda-summer-water-zeerac-t1770.html

Hepsi tavsiye edilir.

Tema Paketi-19: Fifa World Cup 2010, Autumn, PicType,

===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <===

İndirmek için:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v3-temalar/tema-paketi-19-fifa-world-cup-2010-autumn-pictype-lovely-girl-my-color-ball-t1771.html

Hepsi tavsiye edilir.

• up bu telefonu almayı düsünüyorum daha fazla bilgiye ihtiyacım var
  • ben de almayı düşünüyodum ciddi ciddi ama kararsız kaldım şimdi kimi hiç sorun yaşamamış kimi bir bir türlü sorunla karşılaşmış . bir de anlamadığım bi yerde 480 lira olurken başka yerde 670 lira gibi uçuk bi fiyat farkı var. neden anlamadım.
  • Sorun yok aldım kullanıyorum gayet güzel bir telefon, ama tam klavyeyi tercih ederim.
  • up
  • Hiçbir yerde stoklarda yok. İstanbul anadolu yakasında stokta olduğunu bildiğiniz mağaza var mı?
  • arkadaşlar nokia e55 telefonum var telefondan yana bir sıkıntım yok ama kullanma kılavuzundada yazıyor forumlardada bunda pusula varmış ama ben bulamadım.
    nasıl acıyoruz bunun pusulasını bilen varmı :)
  • Arkadaşlar bu bir tuşta 2 harf olması nasıl oluyor yazı yazarken?
    B yazmak için 2 defa mı basılıyor AB tuşuna. ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.