Şimdi Ara

===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
1
Favori
54.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe karakter kullanımında ö ç ş ı ü gibi harflerin farklı tuşlar kullanılarak yazılma sorunu acaba resmi ithalatda da devam ediyor mu?

opera'da böyle bir sorun varmış sanırım.

ben de E55 almayı düşünüyorum, kullanan bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

Türkçe karakter kullanımında ö ç ş ı ü gibi harflerin farklı tuşlar kullanılarak yazılma sorunu acaba resmi ithalatda da devam ediyor mu?

opera'da böyle bir sorun varmış sanırım.

ben de E55 almayı düşünüyorum, kullanan bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Türkçe karakterleri klavyeye yerleştirmişler. Benim E71'de Türkiye versiyonu ve harfler klavyeye yerleştirilmiş. Hiç problem yaşanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cüneyt RC

Vatan a gelmiş telefon.
    http://www.vatanbilgisayar.com/nokia-nok_e55_black-e55-cep-telefonu-%28black%29/productdetails.aspx?I_ID=44604

591 tl nasıl bi fiyat sizce?

Normal öncesinde e72 çıktığı ve zaten fiyatı belli miktar düştüğü için fahiş fiyatdan satışa sürülmedi. İlerde 500TL ye yaklaşır sanırım fiyatı. Aslında iddiasız ve sessiz bir giriş yaptı. E71 ve E72 bu segmenti götürüyor. E75 E55 ve E63 aynı segmentde alternatif oluşturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euzun72 -- 2 Nisan 2010; 22:57:13 >

• up
  • ya kompakt q klawye sorun olur mu yazarken.TEk düşüncem bu,hayır normal q klavye den pek fark olmaz falan dese biri gidip direk alcam.Bunun yerine sırf q klavyesi var diye e63 almak istemiorum
  • Benim gördüğüm normal 3lü tuş sistemine daha yakın.Bir tuşta iki harf. Normal tam klavyeye göre tabiki daha az kullanışlı. Fakat daha dar bir cihaz. Taşıması, ağırlığı, hacmi azalıyor.
  • Almak isteyenlere şimdiden hayırlı olsun... Kullanmakta olduğum E52'den tuş takımı farklı yalnızca, Symbian'ın saçmalıklarına katlanabileceklere güle güle kullanın diyorum.
  • Ne gibi bir sıkıntı yaşadınız. Sonuçta bu forumdaki kullanıcıların tamamı symbian kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

Ne gibi bir sıkıntı yaşadınız. Sonuçta bu forumdaki kullanıcıların tamamı symbian kullanıyor.

Nokia E52 kullanıcısıyım, telefon arada bir yeniden başlıyor, otomatik kilit özelliği kayboluyor, ekran döndürme işlemlerinde yavaşlıyor veya yeniden başlıyor, IMAPv4 destekli olduğu yazmasına rağmen resmi sitede Nokia Mail uygulamasında bug var Security None Port 587 seçildiğinde mail gönderemiyor (E72'de de test ettim çalışmıyor ne de olsa aynı Nokia Mail uygulaması), uzunca bir mail yada sms yazarken git gide yavaşlıyor yazmak neredeyse imkansızlaşıyor ...

Android OS'a geçecem nasip olursa askerden dönmek

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSilence

quote:

Ne gibi bir sıkıntı yaşadınız. Sonuçta bu forumdaki kullanıcıların tamamı symbian kullanıyor.

Nokia E52 kullanıcısıyım, telefon arada bir yeniden başlıyor, otomatik kilit özelliği kayboluyor, ekran döndürme işlemlerinde yavaşlıyor veya yeniden başlıyor, IMAPv4 destekli olduğu yazmasına rağmen resmi sitede Nokia Mail uygulamasında bug var Security None Port 587 seçildiğinde mail gönderemiyor (E72'de de test ettim çalışmıyor ne de olsa aynı Nokia Mail uygulaması), uzunca bir mail yada sms yazarken git gide yavaşlıyor yazmak neredeyse imkansızlaşıyor ...

Android OS'a geçecem nasip olursa askerden dönmek

E55i yeni aldım. 3gündür kullanıyorum. Önceki e71 den nokia email hesaplarını direk yenisine geçirdim. Şirket mailimi pop3 üzerinden tanımladılar. Hotmail, ovi ve ttnet hesapları Imap (v4 mü bilmiyorum) türü ve sorun yaşamıyorum. Donma kilitlenme için güncelleme yapın. Eskiden mesaj yazarken e71 de takılırdı sonradan düzeltildi. Ekran sensörü yeterince hızlı değil ama kilitlenme resetlenme problemleri yok. Tüm ayarlarımı ve içeriğimi sorunsuzca e71 den aktardım.

Tek sorunum şimdilik kılıf bulunmuyor ve tam uyanını da bulamadım. Bir de nokia email uygulaması sonradan kurulmuyor, içinde geliyor. Ayarları biraz değişik.Eskisini tercih derdim.

• Arkadaşlar bu cihazın içinde gelen nokia email programı ile ilgili bir sorum olacak. Eski E71 de bu programı sonradan indirip kuruyordum. Bu cihazda yazılıma gömülü. Benim nokia email üyeliğim hotmail hesabımdan tanımlı. Dolayısıyla ilk ayarları yaparken hotmail hesap adı ve şifreyi girince eski cihazdaki tüm mail kurulumu sorunsuz geldi ve çalışmaya başladı.

Fakat

1- E71 de senkron zamanını en kısa süre olarak ayarlayabiliyordum. Bu cihazda kurulu programda en kısa aralık 10 dakika. Bunun bir çaresi varmıdır? Nokia email programını indirip kurmak isteyince zaten cihazınızla birlikte geliyor mesajı geliyor ve kurulmuyor

2- Diğer sorumda menü/mesajlar altından girince cihazda iki adet hotmail kuruluymuş gibi görülürken, ayarlardan aslında kurmadığım ikinci hotmail kutusunu kaldıramıyorum. Menü/Epostadan bakınca (nokia email) tek hotmail hesabı gözüküyor. Bu olay e71 de cihaza mesajlar menüsünden posta kutusu kurup, üzerine nokia email programı ile de posta kutusu kurunca olurdu. Yani cihaza iki ayrı yerden aynı posta kutusunu kurmak mümkündü. Fakat buradakini anlayamadım. (fazladan gördüğüm hotmail hesabım ile ilgili tek ihtimal, aslında hotmail üzerinden tanımlı nokia email programı üyeliği posta kutusu gibi gözüküyor olabilir)

Biraz karışık oldu ama email için cihazı kurcalayanlar anlayabilir diye düşünüyorum.

• E71'den E55'e geçişinin sancısız olması güzel sevindim, e-posta hesaplarını direk aktarması da hoş, fakat söylemiş olduğun hotmail, ttnet, şirket hesabı filan evet bende gmail kullanıyorum ve sorunsuz mail alıp gönderebiliyorum, hotmail kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim... Sorun benim "adim@soyadim.com" şeklindeki e-posta adresimi kullanamamam. Tricast Mail v.2 ile çalışıyor mesala, problem yok mail gönderiyor ama Nokia Mail uygulaması gönderemiyor ve bu hata E72 içinde geçerli.

Geçici çözüm olarak gmail hesabının gönderen sunucusunu kullanıp cevap adresini değiştirdim ama bu hatanın varlığını ortadan kaldırmaz... çünkü ben maili iş içinde kullanıyorum, başka sunuculardan eposta 'nın geçmesini istemiyorum...

E52 ve E72 için en son güncellemeler yapılmış hali bunlar.

bu arada E52 için min süre 5 dk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSilence -- 6 Nisan 2010; 16:06:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSilence

E71'den E55'e geçişinin sancısız olması güzel sevindim, e-posta hesaplarını direk aktarması da hoş, fakat söylemiş olduğun hotmail, ttnet, şirket hesabı filan evet bende gmail kullanıyorum ve sorunsuz mail alıp gönderebiliyorum, hotmail kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim... Sorun benim "adim@soyadim.com" şeklindeki e-posta adresimi kullanamamam. Tricast Mail v.2 ile çalışıyor mesala, problem yok mail gönderiyor ama Nokia Mail uygulaması gönderemiyor ve bu hata E72 içinde geçerli.

Geçici çözüm olarak gmail hesabının gönderen sunucusunu kullanıp cevap adresini değiştirdim ama bu hatanın varlığını ortadan kaldırmaz... çünkü ben maili iş içinde kullanıyorum, başka sunuculardan eposta 'nın geçmesini istemiyorum...

E52 ve E72 için en son güncellemeler yapılmış hali bunlar.

bu arada E52 için min süre 5 dk.

Şirketinizde bilgi işlemci varsa bir el atsın bence

• Bizim genel müdürün telefondada benzer şekilde kurum maili ile sıkıntı oldu. Ne yaptıysak çözemedik. Sonunda aşağıdaki adresten telefon modelini girerek ve mail türünde DİĞER seçeneğini seçerek olayı çözdük. Belki yardımı dokunabilir.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/eposta
  • SAR değeri yüksek !!!

SAR EU 1.19 W/kg (head)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 9 Nisan 2010; 1:07:05 >
  • Detaylı olarak hala alıp bakan yokmu

performanss?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 10 Nisan 2010; 22:53:08 >
  • Bu özelliklerde alçak Sar lı telefon hangileri var acaba. Cidden soruyorum.

Performans beklentinizi bilemiyorum. E71 den sonra bayağı hızlı. Açılma süresi yarıya düşmüş durumda.
  • quote:

Bu özelliklerde alçak Sar lı telefon hangileri var acaba. Cidden soruyorum.

Performans beklentinizi bilemiyorum. E71 den sonra bayağı hızlı. Açılma süresi yarıya düşmüş durumda.

Özellikleri E55'ten daha iyi olan Nokia N86, N97 var. Bu telefonu gerçekten almak istiyorum ama şu sar işi canımı fena sıkıyor.
  • Tema Paketi-12: ABT, Greenay, ColorLife, iMetal, C. Abstract, Metal

===> Nokia E55 | 2.4' QVGA 16M - 1500mAh - 3.2MP <===

İndirmek için:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v3-temalar/tema-paketi-12-abt-greenay-colorlife-imetal-c-abstract-ve-metal-t1587.html

Tema Paketi-13: A. Orange, Aero, NoName, Texture, Wooden

İndirmek için:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v3-temalar/tema-paketi-13-a-orange-aero-noname-texture-wooden-t1588.html

S60v3 S60v5 Panca Warna - FP1, FP2, 5th, Eseries

İndirmek için:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v3-temalar/s60v3-v5-panca-warna-fp1-fp2-5th-eseries-t1589.html

Kesinlikle tavsiye ettiğim 1 temadır.

Diğer tema ve tema paketleri için:
    http://www.reis-ieagles.com/symbian-s60v3-s60v5-os9-x-arayuz-bolumu/

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.