Facebook da resimleri göremiyorum... Yardım lütfen....
1 Cevap12271 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

130 Mesaj
16 Şubat 2009; 11:29:33 

Facebook hesabım normalde sorunsuz çalışıyor fakat kendi albümlerime veya başka arkadaşlarımın yüklediği resimlerine bakmak istediğim zaman aşağıdaki hatayı veriyor firefox aynı sorun explorer da oluyor. Bu şekilde sorun yaşayan arkadaşlar var mı ? Nasıl çözebilirim..

Yönlendirme döngüsü

Açılmaya çalışılan konum hiçbir zaman sonlanmayacak bir yönlendirme döngüsüne girdi.

Tarayıcı istenen öğeye ulaşmayı denemeyi bıraktı. Site tarayıcının isteğine hiçbir zaman sona ermeyecek bir yönlendirme döngüsü ile yanıt veriyor.

* Site tarafından bırakılmak istenen çerezleri engellemiş ya da etkisizleştirmiş olabilirsiniz.
* NOT: Çerezleri kabul etmek sorununuzu çözmeye yetmiyorsa, sorun büyük olasılıkla bilgisayarınızdan değil, sunucu yapılandırmasından kaynaklanıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toluen -- 16 Şubat 2009; 11:26:30 >

Asus P5K-E WIFI-AP \\ Intel C2D E6750 2.66@3.6 Ghz & Scythe Ninja CPU Cooler \\ HIS HD4870 ICEQ4+ 1024MB \\ CORSAIR TWIN2X4096-8500C5DF \\ WD 500GB Cavier Black + Seagate 500GB Sata II 320AS + WD 1 TB Cavier Black + Seagate FreeAgent 1 TB \\ Cooler Master HAF 932 & LC Power 550W \\ LG DVD-WR \\ Creative İnspire 5200 \\ LG W2261VP-PF

6 Mesaj
5 Temmuz 2010; 0:11:21 

bende bir haftadır fotolara bakamıyorum albümler gözüküyor fakat tek tek açtığımda foto yerine ince bi şerit var çerezleri sildim ağa katıldım ayarları düzenledim ama çözüm yok lütfen yardımm

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Facebook da resimleri göremiyorum... Yardım lütfen....
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375