Şimdi Ara

Sony Ericsson ''Hikaru'' W995, gün yüzüne çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
26.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony Ericsson'un üst segment, Walkman serisi bir telefon üzerinde çalıştığına dair bazı söylentileri ve temsili resimleri sizlerle daha önce paylaşmıştık. Bugün, firmanın merakla beklenen ''Hikaru'' kod adlı Walkman telefonu en sonunda gün yüzüne çıktı.

Kızaklı tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplayan W995'te 2.6 inç, 240x320 piksel ekrana yer verildiğini görüyoruz. TFT ekran 262.144 renk görüntüleyebiliyor. Bunların yanısıra ekranda çizilmelere karşı özel kaplama kullanılmış. Telefonun arka kısmında 8.1 megapiksel çözünürlüğe sahip kamera ve kameraya eşlik eden flaş bulunuyor. Telefonun üst kısmında 3.5 mm jak girişi ve yan kısımlarda ise müzik kontrol tuşları, ses tuşu ve şarj bağlantısı konumlandırılmış. Özellikle dahili jak girişinin ve stereo hoparlörlerin pek çok müzik severi memnun edeceğini düşünüyoruz.

Hikaru'nun bağlantı seçenekleri arasında WI-FI, Bluetooth ve A-GPS mevcut. 118 MB'lık dahili belleği Memorystick Micro kartlarla arttırabiliyoruz. Telefonun kutu içeriğinde 8 GB'lık bellek kartı hediye ediliyor. Son olarak DLNA sertifikasına sahip telefon Playstation 3 ile dosya aktarımı gerçekleştirilebiliyor. Sony Ericsson W995'in siyah, kırmızı ve gümüş renklerde satışa sunulması planlanırken fiyat hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Yeni gelişmeler yaşandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknik özellikler:

Şebeke: Quadband GSM / Dualband HSDPA

Boyut ve ağırlık: 97×49x15 mm / 113 gram

Ekran: 2.6 inç, 240x320 piksel, 262.144 renk

Bellek: 118 MB dahili + Memorystick Micro desteği (8 GB'lık kart hediye)

Kamera: 8.1 Megapiksel, otomatik odaklama, yüz algılama sistemi, flaş

Video kaydı: WQVGA, 30 FPS

FM radyo: Var, RDS desteği

Bluetooth: Var, v2.0 + A2DP

WI-FI: Var

GPS: Var, Wayfinder Navigator yazılımı

Batarya:
    370 saate kadar bekleme; 9 saate kadar konuşma süresi

Diğer özellikler:

- Stereo hoparlör

- 3.5 mm dahili jak girişi

- Oryantasyon sensörü

- Youtube uygulaması

- Fotoğraf düzenleme ve blog fonksiyonları

- Handsfree

-
    TrackID

- Titreşimle kontrol

• Konferanstan;

• Güzel telefon olmuş ama Türkiye ye ne zaman gelir Allah kerim,gelse de kaç para olur o da Allah kerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oblomòv -- 15 Şubat 2009; 20:39:10 >
  • super bırşey yaaaaaaaaaaaaaaaaa

• Sony Ericsson ''Hikaru'' W995, gün yüzüne çıktı

• Bende öteki konuya resimleri koymuştum SE coştu
  • resmen hasta oldum bugünkü modellere se bizi heyecanlandırmaya tekrar başladı
  • iºte özellikleri

Sony Ericsson W995 brief specifications:
    - Walkman™ phone
    - code named Hikaru
    - 3.5 mm audio jack on the top
    - stereo speakers
    - 8.1 mega pixel camera with autofocus
    - 118 MB of built in memory
    - bundled with 8 Gb M2™ card
    - 2,6 inch 262K color QVGA scratch resistant TFT screen
    - three dedicated music control keys + volume keys +camera key
    - available in 3 colors: Progressive Black / Cosmic Silver / Energetic Red
    - aGPS
    - Google Maps™
    - Wayfinder Navigator™
    - Wi-Fi™
    - DLNA Certified™
    - full PlayStation3
    - kickstand on the back of the phone
    - Media Go™.
    - measures 97×49x15 mm
    - weighs 113 grams
    - to be available in selected markets from the end of Q2 2009
  • LG-KF750 Secret düşünüyordum vazgeçtim Bu cihaz çok deli birşey...tasarımını çok beğendim!Birşey sormak istiyorum özelliklerinde - full PlayStation3 denmiş ne demek oluyor bu?PsSlim gibi birşey mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

LG-KF750 Secret düşünüyordum vazgeçtim Bu cihaz çok deli birşey...tasarımını çok beğendim!Birşey sormak istiyorum özelliklerinde - full PlayStation3 denmiş ne demek oluyor bu?PsSlim gibi birşey mi?

quote:

Son olarak DLNA sertifikasına sahip telefon Playstation 3 ile dosya aktarımı gerçekleştirilebiliyor.

Şimdi, habere ekledim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• iyi de artık 16 mılyon ekran standart hale gelmısken nıye hala 262 bın koyuyorlar kı... sonra da zarar edıyoruz dıe cırpınıolar... 8 mp lık telefona 262bın ekran yakısmıs mı hıc.. tabı zarar edersın...
  • iyi de artık 16 mılyon ekran standart hale gelmısken nıye hala 262 bın koyuyorlar kı... sonra da zarar edıyoruz dıe cırpınıolar... 8 mp lık telefona 262bın ekran yakısmıs mı hıc.. tabı zarar edersın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alprkrkmz

iyi de artık 16 mılyon ekran standart hale gelmısken nıye hala 262 bın koyuyorlar kı... sonra da zarar edıyoruz dıe cırpınıolar... 8 mp lık telefona 262bın ekran yakısmıs mı hıc.. tabı zarar edersın...

aha 256 bin renkli k850 ile 16 milyon renkli n82. Yani illaki SE kötülencek.

• quote:

iyi de artık 16 mılyon ekran standart hale gelmısken nıye hala 262 bın koyuyorlar kı... sonra da zarar edıyoruz dıe cırpınıolar... 8 mp lık telefona 262bın ekran yakısmıs mı hıc.. tabı zarar edersın..
    .

Öncelikle kamera ile ekranın arasında bağlantı olmadığını belirtelim. Telefonları ancak yan yana getirerek ekran kaliteleri hakkında fikir edinebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

quote:

Orjinalden alıntı: alprkrkmz

iyi de artık 16 mılyon ekran standart hale gelmısken nıye hala 262 bın koyuyorlar kı... sonra da zarar edıyoruz dıe cırpınıolar... 8 mp lık telefona 262bın ekran yakısmıs mı hıc.. tabı zarar edersın...

aha 256 bin renkli k850 ile 16 milyon renkli n82. Yani illaki SE kötülencek.

amacım se yı kotulemek degıl nıye kotuleyeyım kı bana ne faydası var... bne sadece daha ıyı olur dıe dedım neden oyle dıosunuz kı kı ayrıca bende bılıyorum kamera ıle ekranın baglantısı yok ama cekılen fotografların 16 mılyon da mı yoksa 262 bınde mı daha ıyı goruncegı gayet asıkar degılmı
    cok fazla adam bılıyorum n73 te cektıgı resımler ıle 6300 da cekılen aynı resımlerı karsılastırıp begenmeyen ben sadece daha ıy olur dıye dedım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 15 Şubat 2009; 21:28:44 >

• alprkrkmz'a katılıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: T_ogrenci_T

alprkrkmz'a katılıyorum.

Malesef ben katılamıyorum isteresniz birde su n95 w910 karşılaştırmasına bakın. Burada sonuçta SONY ericsson dan bahsediyoruz

http://forum.donanimhaber.com/m_19644658/mpage_1/key_/tm.htm

• quote:

Orjinalden alıntı: T_ogrenci_T

alprkrkmz'a katılıyorum.

tesekkur ederım T_ogrenci_T yaw sende olmasan yıyecekler he benı... bı tane destekcım cıktı sukur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 15 Şubat 2009; 21:37:25 >
  • gerçekten güzel telefon
  • bu sene s.e yılı olucak anlaşıldı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.