Şimdi Ara

Yazlık lastik seçimi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, yazlıkları yenilicem bir iki aya. Napcaz, nerelere gitcez. Kime derdimizi anlatacaz. Pirelli 6000 ile michelin energy saver düşünüyum. Bi el atında 307 ye hangisi uyar, lastik kodları nasıl olmalı?

• Konforlu ve uygun fiyat istiyorsan hankook k105 ventus prime al jettalar ve focuslarda orijinal çıkıyor.Fuldanın progressosu da iyi iş görür.
    Daha fazla verebiliyorsan goodyear hydragrip konfor ve yol tutuşu iyidir ve bridgestone er300 herkesin tavsiye edebileceği mamnun kalacağı bir ürün.
  • aracınızın lastik ebadı nedir? Veya bilmiyorsanız aracınız 307 nin hangi versiyonu?

Ben Michelin veya Goodyear öneririm. Lastik akü jant üzerine şirketimiz var isterseniz yönlendirebilirim. saygılar...
  • Michelin energy saver al bence 195/65/15 lastik yumuşak olduğu için içeri fazla ses almıyor
  • P6000 hiç tavsiye etmem. Nokian alın veya michelin energy saver
  • P6000 den uzak dur şuan kullanıyorum sesli ve yol tutuşu kötü. Bridgestone turanza er300 iyidir
  • 307 de 3 ayrı lastik tipi var
    195/65/15
    205/55/16
    205/50/17

ben 307 me 205/55/16 ebatında nokian aldım.
    bundan sonraki hayatımda tüm lastiklerimi nokian tercih edeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametadali

P6000 den uzak dur şuan kullanıyorum sesli ve yol tutuşu kötü. Bridgestone turanza er300 iyidir

fiyatları da el yakıyor valla. aile cinneti geçirtir.

koca: yeni lastik aldım.
    Karı: kaç para verdin?
    koca: 1000 lira
    karı: bide param yok dersin arabana gelince paran oluyo işte vıdıvıdıvıdı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 16 Şubat 2009; 1:26:32 >
  • Saolun arkadaşlar.Araç 2004 1.4 hdi xr. lastik ebadı 195/65/15. İnternet sitelerinden taksitle almayı düşünüyorum. Karsta ikamet ettiğimden lastik bayilerine de pek bakmayı düşünmüyorum. Liste fiatından aşağı inmiyorlar çoğunlukla. Rekabet olmuyor buralarda malesef. Hız kodları hakkında bilgisi olan var mı? Michelin sitesinde 195/65/15 91 T şeklinde eşleşme vermişti 307 için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpimis

Saolun arkadaşlar.Araç 2004 1.4 hdi xr. lastik ebadı 195/65/15. İnternet sitelerinden taksitle almayı düşünüyorum. Karsta ikamet ettiğimden lastik bayilerine de pek bakmayı düşünmüyorum. Liste fiatından aşağı inmiyorlar çoğunlukla. Rekabet olmuyor buralarda malesef. Hız kodları hakkında bilgisi olan var mı? Michelin sitesinde 195/65/15 91 T şeklinde eşleşme vermişti 307 için.

T 190 km/h
    H 210 km/h
    V 240 km/h diye biliyorum
    T işinizi görür aslında ama fazla fiyat farkı yoksa H alınabilir...
  • cooper tıres XTC derim Çelik motor ses olayını kesinlikle yok ediyor. Yağmurda fren ve yol tutuşu nokian dan bence daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbulent_2626 -- 18 Şubat 2009; 21:07:44 >
  • 195/65/15
    205/55/16
    205/50/17
    HEPSİNDEDE MİCHELİN DERİM BEN KENDİ 307İMDEDE 205-55-16 KULANDIM 65.000KM YAPTIM SONRA SATIĞIM İÇİN GENE MİCHELİN ALDIM TESLİM ETTİM ADAM 40.000 KM YAPMIŞ BENDEN SONRA ARACI ALAN HAYLA MEMNUN..
  • Saolun arkadaşlar. Yokohama C Drive için nedersiniz. Tanesine 130 tl + 10 taksit dedi lastikçi. Her marka lastik vardı elamanda. Ben özel taksit yapıcam kendi imkanımla diyor.
  • kesinlikle "michelin exalto" al arkadaşım. üstüne lastik tanımam. netten araştırırsan görürsün.mükemmelll... bu arada michelin energy saver yazın iyidir ama yağmurda kötüdür.

yada bridgestone turanza er300 alabilirsin buda çok kalite lastiktir.
    http://www.lastix.com/pinfo.asp?pid=1896

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wings35 -- 22 Şubat 2009; 14:10:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

quote:

Orjinalden alıntı: sametadali

P6000 den uzak dur şuan kullanıyorum sesli ve yol tutuşu kötü. Bridgestone turanza er300 iyidir

fiyatları da el yakıyor valla. aile cinneti geçirtir.

koca: yeni lastik aldım.
    Karı: kaç para verdin?
    koca: 1000 lira
    karı: bide param yok dersin arabana gelince paran oluyo işte vıdıvıdıvıdı...

• Yazlık lastik için tavsiyeleriniz nedir ? 185/60/R15 ebatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AERN

Yazlık lastik için tavsiyeleriniz nedir ? 185/60/R15 ebatlar.

Yakıt, fren ve ses 'te çok iyi değerlere sahip

http://www.goodyear.eu/tr_tr/tires/passenger/efficientgrip-performance/index.jsp?from=tf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.