Şimdi Ara

Samsung, fuarda projektörlü cep telefonu modellerini sergileyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Önümüzdeki hafta düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde Samsung'un dahili projektörlü cep telefonu modellerini de sergilemesi bekleniyor.

Belirtilene göre W7900 ile i7410 arasında yalnızca isim farklılığı bulunuyor. W7900 ile Uzakdoğu pazarı; i7410 ile Avrupa pazarı hedef alınmış. i7410'da OLED (Organic Light Emitting Diode) teknolojili dokunmatik ekran ve 5 megapiksel çözünürlüğe sahip kamera yer alacak. Samsung'un yeni nesil cep telefonlarında yavaş yavaş TFT'ye oranla daha düşük enerji harcayan OLED teknolojisine geçtiğini görüyoruz. Telefonun projektörü görüntü boyutunu uygun koşullarda 50 inç (127 cm)'e kadar büyütebiliyor. Bu da telefonu özellikle Powerpoint sunumları için ideal kılmakta.

Samsung'un yapacağı tanıtımlarla fuarın ilgi odağı haline geleceği kesin. Fuarı artık sabırsızlıkla bekliyoruz.

• Eğer o minik projektör yeterli kaliteyi sağlayabiliyorsa samsung büyük iş yapmış demektir. Hatta kaliteyi bıraktım sırf onu telefonun içine sığdırabilmek bile başarı.
  • kalın.
  • yuh be projektörmü.
  • samsung coştu
  • ilginç bir ürün.
  • hayal gibi...
  • Vay be!
  • gereksiz bir ürün bence...ama genede helal olsun samsung a....el kadar alete nasıl sığdırdıysa projektörü
  • iş hayatında çalışanlar için bence çok iyi ve kullanışlı bi alet

@kralkobra_kralkobra
    sana katılmıyorum dostum bu alete çok ihtiyacı olan iş dünyasında çalışan insanlar var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.