Şimdi Ara

The Taking of Pelham 123 (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür : Gerilim / Suç
    Yönetmen : Tony Scott
    Senaryo : Peter Stone, John Godey (Kitap)
    Yapımcı : Tony Scott, Todd Black
    Görüntü Yönetmeni : Tobias A. Schliessler
    Müzik : Harry Gregson-Williams
    Gösterim Tarihi : 31 Temmuz 2009

Oyuncular : John Turturro, James Gandolfini, Denzel Washington, John Travolta, Luis Guzmán, Ramon Rodriguez

Yönetmen Tony Scott, yeni aksiyon-gerilim Metrodan Kaçış'ta, bir metro treninin kaçırılması ve bunun ardından polis ile suçlular arasında yaşanan kedi-fare oyununu; Denzel Washington'ın canlandırdığı, işi başından aşkın sıradan bir hareket memurunun, sağı solu belli olmayan, intikam dolu bir katille mücadelesini işliyor.

Washington bir aksiyon-gerilim filminin merkezinde en sıradışı bir karakterin yer almasından dolayı rolün kendisini cezbettiğini söylüyor: Canlandırdığı karakter için, �O bir polis değil, sivil bir görevli. Ryder'ın talepleriyle karşı karşıya geldiğinde, �Rehine müzakerecisi nerede? Bu benim işim değil� diyor. Walter Garber bir süper kahraman değil; çok korkmuş biri�.

Benzer şekilde, John Travolta da canlandırdığı Ryder karakterinin pek çok olasılık barındırdığını düşünüyor: �Kötü bir adamı canlandırmak özgürleştirici bir şey çünkü iyi adamlar kendilerini kısıtlarlar� diyerek bunu açıklayan Travolta, sözlerini şöyle sürdürüyor: �Kötü bir adamı oynarken, karakter için çeşitli derecelerde kendi ahlaki dokunuzu, genellikle de çok geniş bir davranış yelpazesiyle oluşturabiliyorsunuz. Çılgın, sakin, kaçık, çekici ya da ne istiyorsam o olabiliyorum�
    alıntı:divxplanet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 10 Temmuz 2009; 0:40:02 >

• Özlemişiz John Travolta'yı görmeyeli yav fragman'dan ve türünden dolayı filmden beklentilerim yüksek.
  • sırf bu iki oyuncu için izlenir
  • john travolta bir ara uyuşturucu bağımlılığı ve kumarbazlığıyla dilden dile dolaşıyordu şimdi ise geçen gün genç bir oğlu varmış cinayete mi kurban gitmiş kaza mı olmuş unuttum ama ölmüş oğlu.ve birisi oğlunun ölüm anındaki görüntülerinin içeren videokaseti basına dağıtmakla şantaj yapıyormuş.

face off filmi çok güzeldi
  • oo güzel bi film daha geliyor..
  • iyi Sonunda Erkek kılığında izleyebilceğiz John Abimizi.
  • Kaliteli bir yapım The Taking of Pelham 123 , beklentilerimiz yüksek.
  • whooo danzel benim adamım .hayranım bu adama ve tabii filmlerine....süper haber için teşekkürlerr dostum...
  • Kaliteli bi film bekliyorum bu kadrodan herkes bekler umarım hayal kırıklığına uğramam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flym4n -- 15 Şubat 2009; 17:05:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: flym4n

Kaliteli bi film bekliyorum bu kadrodan herkes bekler umarım hayal kırıklığına uğramam

herıltt yanii .travolta danzel..daha ne olsun..
  • Türkçe altyazılı Fragman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 1 Mayıs 2009; 18:18:55 >
  • Türkiye'de gösterim tarihi: 31 Temmuz 2009

• Kadroya gel
  • İzlemedim ama yorumlara bakılırsa hayal kırıklığı yaratmış
  • Film güzel DVD-Rip'i çıksada izlesek.
  • Bu Filmi hiç izleyen yokmu
    Gideceğim de bir yorum okusaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

http://www.sinemalar.com/film/20541/Metrodan-Kacis/

Burdan yorumları bulabilirsin. Okurken dikkat et bazen dengesizin biri spoiler yazıyor.

Son yorum yazan kişinin avatarında edwird'ın avatarı var. Yoksa o mu ?

Tamam vazgeçtim. Bluray Bekleriz artık

• Çok mu kötü ya film?Yok mu hiç izleyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wintersun09

http://resim.donanimhaber.com/m_34316765/tm.htm

Şaka mı?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.