Şimdi Ara

Ehliyet Hakkında Herşey (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.774
Cevap
4
Favori
236.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senin bana kastın mı var kanka ya nie öliyim durduk yere töbe töbe :) yel alsın agzından
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknik_Psikopat

senin bana kastın mı var kanka ya nie öliyim durduk yere töbe töbe :) yel alsın agzından

yaw kanka maksat eğlence olsun
  • Yahu biz bu işi hallettik ama tek tabanca arabayı alıp gidecek kadar öğrenemedik. Daha doğrusu yaş gereği alayım dedim haliyle bu durumda 21 yaşıma kadar sadece 1 aylık sürede toplam 5 saat sürmüşümdür. Lakin ilk kez sürüyor olmama rağmen gayet iyi sayılır ama dediğim gibi tek dolaşacak kadar iyi değilim. Peder bey bundan sonra benim süreceğim zaman sen sürer ben de yanında olurum dedi. Haliyle eskiye nazaran iyi bir gelişme olmasına rağmen tek takılmış olmanın vereceği zevki taa ne zamana kadar erteleyeceğimi bilemiyorum. Ne kadar süre alabileceğini bilmiyorum. İşte bu durumda keşke daha erkenden kullanmaya başlamış olsaydım diyorum ama o zamanlar pek hevesim yoktu. Şimdi ise herşey farklı olmasına karşın 5 saat sürmüşlüğüm var. Bu yaştaki öğrenme ile küçük yaşlardaki öğrenme ile bu yaşımdaki öğrenme ile fark olacaktır muhakkak. Ne kadar sürer eder bilmiyorum. Sizin bir fikriniz var mı? Bir yerden sonra herşey reflex oluyor ama o hale dönüşene kadar bayağı bir uğraş gerektirecek.
    Neden çok önceden öğrenmedim ki sanki...
  • ya kanka her gün şehir içinde tek başına biraz tur at 15 dk falan 1 ay sonra süper sürücü olursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: n96zede

ya kanka her gün şehir içinde tek başına biraz tur at 15 dk falan 1 ay sonra süper sürücü olursun

O konuda haklı olabilirsin lakin dediğim gibi tek çıkabilecek kadar iyi bilmediğimi düşünüyorum. Topu topu 5 saat sürüş ile şimdiden tek başıma çıkma cesareti bulamıyorum. Ya alıp çıkarım da o da deli cesareti olur. Mazallah kaş yapalım derken göz çıkarmış oluruz. Dediğim gibi en yakın zamanda şu işi refleks haline getirebilsem de rahat rahat Megane II ile çıksam yollara
    Ama uzunca bir süre babamla takılacakmışım gibi gözüküyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1299

quote:

ya kanka her gün şehir içinde tek başına biraz tur at 15 dk falan 1 ay sonra süper sürücü olursun

O konuda haklı olabilirsin lakin dediğim gibi tek çıkabilecek kadar iyi bilmediğimi düşünüyorum. Topu topu 5 saat sürüş ile şimdiden tek başıma çıkma cesareti bulamıyorum. Ya alıp çıkarım da o da deli cesareti olur. Mazallah kaş yapalım derken göz çıkarmış oluruz. Dediğim gibi en yakın zamanda şu işi refleks haline getirebilsem de rahat rahat Megane II ile çıksam yollara

kank ehliyetin olmasa dediğin doğru tek çıkmaya cesaret edemeyebilirsin ama artık ehliyetin var istediğin gibi dolaş yaa zaten 2 3 kere çöarpıcan öğrenmek için veya babanla çık canım o da olur onda da rahatca öğernirsin ama hemen hemen her gün sür pratik için
  • kanka şakayla makayla öldürüyon bizi yapma böle şakalar :)
  • quote:

Yahu biz bu işi hallettik ama tek tabanca arabayı alıp gidecek kadar öğrenemedik. Daha doğrusu yaş gereği alayım dedim haliyle bu durumda 21 yaşıma kadar sadece 1 aylık sürede toplam 5 saat sürmüşümdür. Lakin ilk kez sürüyor olmama rağmen gayet iyi sayılır ama dediğim gibi tek dolaşacak kadar iyi değilim. Peder bey bundan sonra benim süreceğim zaman sen sürer ben de yanında olurum dedi. Haliyle eskiye nazaran iyi bir gelişme olmasına rağmen tek takılmış olmanın vereceği zevki taa ne zamana kadar erteleyeceğimi bilemiyorum. Ne kadar süre alabileceğini bilmiyorum. İşte bu durumda keşke daha erkenden kullanmaya başlamış olsaydım diyorum ama o zamanlar pek hevesim yoktu. Şimdi ise herşey farklı olmasına karşın 5 saat sürmüşlüğüm var. Bu yaştaki öğrenme ile küçük yaşlardaki öğrenme ile bu yaşımdaki öğrenme ile fark olacaktır muhakkak. Ne kadar sürer eder bilmiyorum. Sizin bir fikriniz var mı? Bir yerden sonra herşey reflex oluyor ama o hale dönüşene kadar bayağı bir uğraş gerektirecek.
    Neden çok önceden öğrenmedim ki sanki...

Üzülme abi :) ben 14 yaşında başladım bu işe ilk önce dayımın kucagunda :D yanlış anlamayın hemen :)
    ilk önce direksiyonla başladım sonra direksiyon ve gaz (debriyaj ve frene dayım basıyodu) sonra komple kullandım :) daha sonra kartaldan transite geçtim :) daha kolay geldi biz Bursa/Telefirikte oturuyoz bilen bilir hep bayirdir buraları bi gün aldım transitin anahtarini (araba bayirda park edili) calistirdim sonra saldım biraz aşagi (tırsıyom bu arada :) ) sonra geri vitese taktım hiç el freni filan cekmeden anında kaldırdım debriyajdan ve frenden gaza yüklendim ve geri geri çıktım bayiri :D biraz bagirdi araba ama olsun :) ve o gündür bu gündür sürüyüm maşallah tü tü tü :) yani cesaret ve heves he bide ayrıntılar ;) :D
    salla babanı al arabanın anahtarını vur kendini yollara :) göreceksin kendine güvenin gelecek
  • arabanızın kaskosu varmı Şaka şaka :D megan iidir süper araba ah benimde olsa keşke megan hacbac sport manyak bişi ya ama ya kartal alıcak babam ya şahin :) istesem 0 da aldırırım ama yüklenmeye gerek yok o zaten elinden geleni yapıyo daha fazlasına gerek yok :) hem transit te var :) ama şahin de ii bea

yaw tek ben yazıyom nerdesiniz millet :)
  • quote:

quote:

bi kaç gün babanla trafigin çok yogun olmadığı yerlerde takıl. biraz kendine güvenin gelince ve direksiyona gaza vs alışınca gaza basmadan önce gaz nerdeydi devriyaj nerdeydi die düşünmemeye başladığın zaman biraz daha yogun trafik içine de dalabilirsin. zaten bikaç gün babanla takılsan sakin trafikli bir yerde yeter senin için. sonra tek basına pratik yaparsın
  • Babanla çıkma bence kendine güvenini daha geç kazanırsın tek takıl ;) mesela mahallede takıl tabi mahallede oturuyosan :)
  • quote:

Babanla çıkma bence kendine güvenini daha geç kazanırsın tek takıl ;) mesela mahallede takıl tabi mahallede oturuyosan :)

geldim geldim aynen usta tek takıl olm şahin de iyidir valla eline tesbihini de al karizma yaparsın
  • beyler şöle koyu bi sohbet edemedik bea bi mesaj yazıyorum ikinciyi yazamadan bekliyorum
  • quote:

quote:

Babanla çıkma bence kendine güvenini daha geç kazanırsın tek takıl ;) mesela mahallede takıl tabi mahallede oturuyosan :)

geldim geldim aynen usta tek takıl olm şahin de iyidir valla eline tesbihini de al karizma yaparsın

kartal nası :) beyaz sade olunca manyak oluyo cms jant filan filmli camlar of of :)
  • 90 almışım direksyondan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trumpeter Swan

90 almışım direksyondan

tebrikler :)

Komisyondaki hoca dio sen köyde traktör mü kullanıyodun dio :) dedim yok transit kullanıyom :)

kimlikten orhanelili (Daglı) oldugumu gördü :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Trumpeter Swan

90 almışım direksyondan

tebrikler :)

Komisyondaki hoca dio sen köyde traktör mü kullanıyodun dio :) dedim yok transit kullanıyom :)

kimlikten orhanelili (Daglı) oldugumu gördü :)

zuhahahahaha köylü milletin efendisidir
  • kanka dosyan ne zaman hazır?
  • quote:

kanka dosyan ne zaman hazır?

17 mart

şaka şaka perşembe günü yani 19 marrta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinapS -- 17 Mart 2009; 0:43:38 >
  • quote:

quote:

senin bana kastın mı var kanka ya nie öliyim durduk yere töbe töbe :) yel alsın agzından

yaw kanka maksat eğlence olsun

$aka maka adamı diri diri mezara gömüyon oLm ne i$
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.