Şimdi Ara

Thermaltake M5A kasa video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
22.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thermaltake, neredeyse tüm kategorilerde bilgisayar kasası üretimi yapıyor. Firmanın medya bilgisayarları için olan kasalarından, oyunculara yönelik özel fonksiyonlarla donatılmış üst seviye kasalarına kadar bir çok modelini piyasadan temin etmek mümkün.

Bu videomuzda firmanın öncelikli olarak oyun severleri düşünerek geliştirdiği M5A VJ30001W1Z kasa modelini inceliyoruz. Hafifliği ile ön plana çıkan kasa, küçük boyutlarına rağmen oldukça büyük bir iç hacme sahip.

• güzel kasa fiyatıda uygundur
  • bu kasanın tek eksi yanı gürültü düzeyinin fazla olması!
  • güzel kasa, güzel inceleme... yalnız o hava boşlukları olmasa daha iyi olurdu bence. sonuçta temiz hava fanlar aracılığı ile içeri girmiyor mu? giriyor.:)
  • thermaltake kalitesine yakışmayan bir kasa olmuş bence. Beğenmedim
  • hocam kasa güzel inceleme içinde eline sağlık..
  • güzel kasa... soğutma deliklerinde filtre olsa daha iyi olurmuş...

inceleme için teşekkürler
  • standart kasalarla aynı kalite cok dusuk
  • Güzel Kasa İnceleme İçin Teşekkürler
  • İnceleme güzel ama kasayı alıp aynı gün iade eden birisi olarak kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Unutmayın her şey görüntü değildir. İlla alacak olan varsa tavsiyem görerek alsın... resimler yanıltıcı olup beklentilerinizi boşa çıkarabiliyor.
  • Her türlü ekran kartrının bu kadar ufak ve hafif bir kasaya takılabilmesi güzel..Fakat tam bir kablo karmaşası olacak kasa içerisinde..
  • idare eder
  • Sudan ucuz, 250 Tl. lol
  • 4ewer FullTower ARMOR+

yan panel deki hava deliklerine hiç gerekyoktu tamam görünümü güzelleştirmiş ama kasa içine çok toz alıyor
  • tabi tabi sudan ucuz
  • çok çirkin gözüküyor
  • 250 Ytl i haketmeyen bir kasa arkadaşa aldgımız 70 liralık adi kasananında içi böyleydi :D
  • En yakin zamanda Thermaltake in refrigeration cooling system incelemesinide bekliyorum.
  • fiyatı abartı olmuş bana göre bu fiyata daha iyisi olabilirdi
  • 30 lira daha koyarsın Armor+ Mx alırsın...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.