Şimdi Ara

<< Silkroad ın içindeki klasörler hakkında rehber >>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Silkroad klasörünün içindeki klasörlerin ne olduğunu anlatıcam.

Dump klasöründe raporlar bulunur. Nedir bu raporlar ? siz oyundan "????" ve benzeri bir hatayla yani DC dışı bir hatayla düştüyseniz bu rapor haline gelip Joymax a gönderiliyor.. Ve sanırım otomatik olarak düzeltiliyor . eğer bu sistem olmasaydı her "?????" hata alışımızda çarımız bugta kalabilirdi :S
    Bugta kalan çar video :

http://www.you.tube.com/watch?v=X7s_dkVy0bs - noktayı kaldırın.

RD klasöründe ise 16x16 boyutundaki tüm guild ve union logoları bulunur :) siz bir guildin resmini görünce sistem o resmi bu klasöre atıyor ve o guildi birdaha gördüğünüzde hemen ortaya çıkıyor resim. Eğer bu sistem olmasaydı ne olurdu ? Oyuna her girişinizde daha doğrusu her guild logosu gördüğünüzde resim yerine beyaz lık görücektiniz.
    Oyunu silip tekrar yükleyip ilk girdiğinizde zaten mükemmel bir ekran kartına sahip olsanız bile bellekte olmadığından guild logoları 1 sn liğine beyaz görünür. Malesef kötü bilgisayarlara sahip sro oyuncuları guild logolarını hiç göremeyebiliyor :(

birlikte aç ı seçip, paint i seçerseniz görürsünüz resimleri

ScreenShoot klasörü, bildiğiniz gibi klavyeden "PrintScreen" tuşuna basıp oyun içinde çektiğimz resimler bu klasörde bulunur.

Settings klasörüde adı üstünde oyun da yaptığınız ayarların kaydedilidği klasördür.. Video ayarlarınız, ses volume ayarlarınız vs. ayrıca charları blocklayabilme özelliğide burda kaydedilmekte..

TempPath klasörü hep boş duruyor.. niye var çözemedim :)

alıntı değildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 12 Şubat 2009; 21:22:49 >

• Teşşekkürler
  • Bilgisayarındaki bilgileri gördüm ilhan, Charını Heckliyecem . . .
  • Bu Temppath klasörü hakkında derhal açıklama bekliyoruz!

Bu rehbere niçin ihtiyaç duyulur anlamadım ama, olsun fazla rehber göz çıkarmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Bilgisayarındaki bilgileri gördüm ilhan, Charını Heckliyecem . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 12 Şubat 2009; 20:54:08 >
  • sagol bilgilerin için...
  • eyw.
  • TempPath klasörünü açıklarsan konunu rehbere eklerim

TempPath: Temporary Path'in kısaltılmışı olabilir.. Temporary geçici demek ama Path kelimesiyle neyi kastetmeye çalışmış anlamadım.. Patika, yol demek Path ama ne alakası var anlayamadım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • araştırıyorum tmm :)
  • Birşeyler buldum. Eskiden bu klasörde bize ait bilgiler varmış, çar hacklenmeleri falan oluyormuş. Bununla ilgili 5-6 şikayet buldum. Demekki Joymax önlem olsun diye o klasörü boş tutuyor . peki klasör niye var anlamadım :S
  • İlhan Suan da Senin Bilgisayarda Crit Atıyorum

Neyse Güzel Calısma Olmus Hic Aklıma Gelmezdi Acıkcası :) Eline Koluna Klavyene Saglık
  • hehe gel 1vs1 mayın tarlası yapalım :D bi sen oyna bi ben . mayını bulan yanar xD

• Temp klasörü clienti update ettiğimiz zaman geçici olarak dosyaların ve update edilen clientin yedeğini tutar.Update bitince de bu dosyalar Media.pk2 nin içine enjekte ediliyor
  • Çok Güzel Bir Rehber Olmus.
  • + Patchlerde Sroya Girip Yedekleniyor Depolanıp pk2 ye Geri Dönuyor
  • daha geçen gün cezan bitmişti warrior gene çizilmişsin
  • Silkroad online başlangıç rehberine eklenmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.