Şimdi Ara

Notebook'dan 5+1 Ses Nasıl Alabilirm???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sistemin 3 çıkışı var. 1. Subwoofer ve orta hoparlörleri çalıştırıyor, 2. Sağ iki kolondan, 3. Sol iki kolondan ses veriyor. Malum notebook'da tek giriş var. UYgun fiyatlı bir çözüm önerebilecekmisiniz?

• yok mu bilen
  • MIGLIA Harmony Express USB 5.1 Ses Çıkış Kartı (Mac/PC)
    yukarıdaki ve benzeri usb kartlar var işini görecektir.
  • Belirtmiş olduğunuz kart'ta yalnızca tek giriş var. Bendeki 3 çıkış kablosunu takmadan nasıl 5+1 ses çıkışını nasıl elde edebilirim ki?

quote:

Orjinalden alıntı: dej

MIGLIA Harmony Express USB 5.1 Ses Çıkış Kartı (Mac/PC)
    yukarıdaki ve benzeri usb kartlar var işini görecektir.
  • Notebook'un Express slot varsa bunu,
    Creative X-fi Expresscard

yoksa ya da Harici olarak hem masaüstü hem dizüstü olarak iki platformda da kullanmak istiyorsan bunu öneririm. (Şu an için en iyisi diyebilirim)

Creative X-fi Surround

AUX girişlerini dönüştüren 3,5" jack'e ara kablo kutusunda mevcut.

• dostum speakerlerin çok iyi bişey değilse git kendine digital girişli hoparlör seti al. ses kartına biton para yatırıp birsürü kabloyla bağlantı yapıcağına kulaklık çıkışından spdif yoluyla optik bağlantı kur iş bitsin.speaker tavsiyesi enucuz digital code dahili dts cözücülü everest H5402 para çoksa z5500
  • Creative X-Fi 5.1 Surround kullanıyorum notebook'umda memnunum fakat işlemciyi çok kullanıyor USB olduğu için o yüzden sıkıntı yaşıyorum şu sıralar. İşlemciyi upgrade etmeyi düşünüyorum. Centrino 1.73 var, Centrino 2.13'e terfi edicem.
    O kadar ki 720p HD filmlerde FPS hissedilir derecede düşüyor.

Dolayısıyla notebook'unuzun işlemcisi yeni nesil ise daha doğrusu güçlü ise rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.