Şimdi Ara

LOGITECH-Z5500'cüler BURAYA!!! (1897. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.798
Cevap
80
Favori
2.200.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Mesela hocam ne önerebilirsiniz

kolonlarınızı JBL marka anfinizi ise harman kordon tavsiye edebilirim
  • Wikingtoro kullanıcısına yanıt
    merhaba bende daha önce creative X-FI TITANIUM kulandım dediğiniz gibi ses berbattı hata onboard ses kartı daha güzel ses veriyordu basslar tizzler bende kartı iade etim şuanda kulanmakta olduğum Creative Sound Blaster Z var oldukça başarılı bir kart yapmış creative bu sefer sanırım eskiden yaptığı hatalardan ders çıkartmış olmalı ki eski kulanmakta olduğum x fi titanium karta win 10 driveri çıkartmışlar

PCI Express X-Fi Titanium on Windows 10 64-bit is yani bukadarmı zordu bir driver yapmak kısaca hocam Sound Blaster Z tereddüt etmeden alabilirsiniz kulaklıklar bile muazzam ses veriyor bu kartla
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim2531

sistem pcye bağlı olmadığı zamanda çıkıyor mu uğultu?

Yok o zaman uğultu falan. Mesela sistem açık bi şekilde duruyor Bilgisayar kapalı. Bilgisayarı açtığımda uğultu başlıyo. Dekoderle ilgili bi sorunmu acaba anfiden ziyade.
  • Thx testinde arka hoparlörler yanıt vermiyor nerden ayarlayabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmitcarsi

quote:

sistem pcye bağlı olmadığı zamanda çıkıyor mu uğultu?

Yok o zaman uğultu falan. Mesela sistem açık bi şekilde duruyor Bilgisayar kapalı. Bilgisayarı açtığımda uğultu başlıyo. Dekoderle ilgili bi sorunmu acaba anfiden ziyade.

anladım. dekoderin arkasındaki stereo 1-3 ve 6ch direct olan tırnağı stereo1-3 e alıp analog girişleri tek tek kontrol edin. rca kabloyu değiştirin. sorun devam ederse pcde telefona veya mp3çalara bağlayın denemesini yapın
  • arkadaşlar,bana bir konuda yardımcı olabilecek var mı lütfen?ben logitech z5500 kullanıyorum laptopda.creative x-fi 5.1 pro ses kartı(usb harici ses kartı) aldım optik çıkışlı,optik kablo ile kullanıyorum ama kontrol panelinin effect kısmında dolby digital yazmıyor,neden acaba?windows 7 32 bit kullanıyorum,herhangi bir ayarı mı var,dolby yazması için?
  • mehmetcan_23 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Elinde dijital kayıt var mı ? Varsa eğer hangi oynatıcı ile açıyorsun dosyayı ? Denetim masasından ses ayarlarına girip çıkış olarak optik seçili mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

dekoderin içini açtım ilk enerji verdiğim anda en büyük entegre olan cirrus logic cs4940003-cqz nin çok ısındıgini gördüm acaba normalmi diğer entegreler soğuktu deneyebilecek bir arkadaş varsa sonucu yazarsa çok memnun olurum

içini açıp denemeyeceğim ama decoder çok ısınıyor havalandırma deliklerin ora nereye denk geliyor bilmiyorum özelikle DTS DD çözdüğü zaman hatta bu ısınma lcd nin sönmesine neden oluyor. Benim LCD Panelin tekinin ışığı sönük.
  • Arkadaşlar komşu şikayetlerinden dolayı ses z5500 sistemi sattım özel yapım hoparlör kuleleri duruyor almak isteyen olursa aşağıdaki linkten konuya ulaşabilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_113370949/f_//tm.htm#113370949
  • Bayimiz olan Ekingenler elektroniği hafta sonu yerinde ziyaret ettik.Ürünlerimiz olan UlseZ5 ve UlseZ9 standlarımızı İstanbul / Avrupa yakasında bulunan bayimizden tedarik edebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca Ekingenler firması yılların vermiş olduğu elektronik deneyimi ile arızalı olan Logitech Z5500 ve Logitech Z906 larınızı tamir ve bakım konusunda yardımcı olabilir.

İletişim : Kemankes Mah. Halil paşa Sk. Ömer Abed Han no:23/14 Karaköy / İSTANBUL
    Tel : 0212 244 52 35 / 0212 251 25 91

#ulsedesign #logitech #z5500 #z906

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi explat -- 12 Ocak 2016; 12:55:06 >

• z-5500 uydu hoparlörü için duvar askı aparatı mevcut mudur ?

Mevcut Sonorous marka ayaklı askılar kalabalık yaptığından kaldırmak zorundayım.

Talep edene uygun fiyatla satabilirim.

• Sistemin komple ağırlığı ne kadar arkadaşlar?

• Arkadaşlar müzikler vokal girdiğinde ses kısılıyor hangi ayarda yanlışlık var acaba :S?

• arkadaşlar z5500 ile ilgili problemim var. Android box ı optik kablo ile z5500e bağlıyorum. Normal stereo filmlerde efekt kısmından stereo seçtiğimde sadece önceki 2 hoperlörden, stereo x2 seçtiğiğimda sadece arka hoperlörlerden ses geliyor. ben 4'ündnde gelsin istiyorum. Bu problemi nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

arkadaşlar z5500 ile ilgili problemim var. Android box ı optik kablo ile z5500e bağlıyorum. Normal stereo filmlerde efekt kısmından stereo seçtiğimde sadece önceki 2 hoperlörden, stereo x2 seçtiğiğimda sadece arka hoperlörlerden ses geliyor. ben 4'ündnde gelsin istiyorum. Bu problemi nasıl çözebilirim?

normalde analogda veya dijitalde stereoyu açtığımda ön ikisinden ses geliyor. stereo x2 ye aldığımda otomatik 4 uydu devreye giriyor.kumandadan test tuşuna bastığında tek tek ses alıyomusun?
  • quote:

quote:

arkadaşlar z5500 ile ilgili problemim var. Android box ı optik kablo ile z5500e bağlıyorum. Normal stereo filmlerde efekt kısmından stereo seçtiğimde sadece önceki 2 hoperlörden, stereo x2 seçtiğiğimda sadece arka hoperlörlerden ses geliyor. ben 4'ündnde gelsin istiyorum. Bu problemi nasıl çözebilirim?

normalde analogda veya dijitalde stereoyu açtığımda ön ikisinden ses geliyor. stereo x2 ye aldığımda otomatik 4 uydu devreye giriyor.kumandadan test tuşuna bastığında tek tek ses alıyomusun?

evet hepsindne ses alıyorum ama stereo 2x de normalde 4 uydudan stereo alınması gerekiyoken bende sadece arkalardan geliyor. bide başka bi media playerde deniycem mecburen...

• quote:

quote:

quote:

evet hepsindne ses alıyorum ama stereo 2x de normalde 4 uydudan stereo alınması gerekiyoken bende sadece arkalardan geliyor. bide başka bi media playerde deniycem mecburen...

o zaman android box haricinde pcye,tvye v.s bağlanıp deneyin. büyük ihtimal android boxun ses çıkış sinyali düşük olduğundan böyle bir sorun oluyodur.

• Hocam teşekkür ederim. başka bi media player ile denedim önlerden ses alabildim ama feci derecede kısık olarak geliyor. Onu çözmeye çalışıyorum.

Birde size bişey sormak istiyorum. Benim z5500 ün kabloları kopmuştu. Normal 0.75 hoperlör kablosu kuallnıyorum fakat kullandığım kabloda siyah ve kırmızı olarak belirtilmemiş. Bende mecburen öylesine taktım. İki türlü taksamda ses alabiliyorum fakat wooferın arkasındaki siyah portu hoperlörlerin kırmızısına, woofın kırmızı portu hoperlörün siyahına taksak bir problem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 21 Ocak 2016; 17:16:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısık geliyo derken? surround 9dayken mi önlerden az geliyo? surroundı 4,5 dilime getirip kontrol edin front ile rear arasında fark var mı diye. 4,5 dilimdeyken eşit ses alman gerekir. kablo işinide elektronikçiden hoparlör için satılan kablodan alın + - belirtenden. dediğiniz bağlantıyı tavsiye etmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.