Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.440
Cevap
91
Favori
258.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu yeni denonlar 2100 3100 4100.. sanırım wifi ve blutooh dışında ne gibi özelikler var.. deger mi 2000 ile 2100 arasındaki fiyat farkına
  • Denon x2000 düşünen arkadaşlar için bulunmaz fırsat..810 TL sıfır ve garantili olacak is değil...

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=201044992

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakikaten fiyat çok komik.

• tşk serolok bu akşam dediğin gibi denicem inşallah düzelir bu arada dün farkettim ipod/usb kısmıda aynı sorun var
  • Merhabalar.Forumdan paylaştıktan sonra fiyatı 930 a çektiler.Arkadaşlar fiyat güzel ama böyle şeyleri paylaşırken
    daha dikkatli davranırsak almayı düşünen arkadaşlar faydalanabilirler.Fİyat boşu boşuna arttı.Yanlış anlamayın
    amacım sizi uyarmak değil ama forumdaşların faydasına olabileceğini düşündüğüm için paylaştım.

not:alıcı değilim fiyatın artması beni ilgilendirmiyor.bu notu da paylaşayım çünkü şahsi çıkarımla ilgili olmadığı
    anlaşılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htokyay

Merhabalar.Forumdan paylaştıktan sonra fiyatı 930 a çektiler.Arkadaşlar fiyat güzel ama böyle şeyleri paylaşırken
    daha dikkatli davranırsak almayı düşünen arkadaşlar faydalanabilirler.Fİyat boşu boşuna arttı.Yanlış anlamayın
    amacım sizi uyarmak değil ama forumdaşların faydasına olabileceğini düşündüğüm için paylaştım.

not:alıcı değilim fiyatın artması beni ilgilendirmiyor.bu notu da paylaşayım çünkü şahsi çıkarımla ilgili olmadığı
    anlaşılsın.

Sayın htokyay mesajınıza oldukça şaşırdıgımı belirtmek isterim , zira ilk defa çok uygun fiyatlı bi kampanyadan forumdakilerin haberdar edilmek istenmesine serzenişle karşılaştım...Malum sitede gezinirken denon x2000 avr yi sıfır ve garantili şekilde 810 tl ye gördüm(7 adet stok) ve hiç düşünmeden forumdan arkadaşlar faydalansın diye paylaştım....Bu forumun amacı bu değilde benmi yanlış anlamışım olayı... Nesine dikkat etmem gerektiğini de anlayamadım kusura bakmayın , Aman sakın paylaşmayayım forumda fiyatı artar sonra mı demeliydim...Sadece 7 adet stok için geçerli fiyattı, bu stoğun bitmediğini ve yeni stoğun yeni fiyatla piyasaya sürülmesine giden bi satış politikalarının olmadıgını nasıl varsaydınız...Diyelimki sizin dediğiniz gibi forumda paylaştıkdan sonra fiyatı arttı burda sitem edilmesi gereken satıcımıdır ? paylaşanmı ? Lütfen ama, burda tenkit ettiğiniz durum en başta forumun mantığına ters...
  • meteor0636 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılma için özür dilerim.benim söylemek istediğim linkin ve fiyatın paylaşılmaması değil.arkasındaki yorumlar.

Denon x2000 düşünen arkadaşlar için bulunmaz fırsat..810 TL sıfır ve garantili olacak is değil

Hakikaten fiyat çok komik.

gibi.yoksa tabiki paylaşmak güzel

Yanlış anlaşılmak istemem kırdıysam üzgünüm.
  • htokyay H kullanıcısına yanıt
    Sayın htokyay bende denon x2000 kullanıyorum ve bu ürünü paylaştığım fiyattan 500 tl daha pahalıya almıştım ve aldıgım zaman yinede piyasa fiyatından daha ucuza gelmişti, 810 tl ye bu ürün gerçekten bulunmaz fırsat ve fiyatı şaka gibi diyen arkadaşada katılıyorum...Burda yanlış anladık karşılıklı birbirimizi sanırım...Benden yana bi hata olduysa bende özür dilerim...
  • meteor0636 kullanıcısına yanıt
    Önemli olan doğru yolu bulmak.Fiyat konusunda bende aynı fikirdeyim gerçekten süper.Satıcı forumdan bir arkadaş olsa onu çok ucuz fiyat diye uyarırız bile.Ama ticari satış yapan bir işyeri ve böyle siteleri de takip ediyorlar
    muhtemelen.Piyasayı yokluyorlar.Buna bağlı olarak ta fiyatı artırabiliyorlar.Derdim sadece buydu.

İyi günler.
  • Dostlar merhaba, avr amfimi değiştirmek istiyorum, denon x2000 ile x3000 arasında kararsız kaldım, wf 9,6 yı subwoofer olmadan gümbür gümbür sürecek bir amfi arıyorum, air play , iOS kontrol ve internet radyo uygulamaları oldukça ilgimi çekti.

Ne dersiniz x2000 benim kolonları kaldırır mı??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kaldırmama gibi bir sorun olamaz bence bende Magnat 1002 kuleler var müstakil evde oturmama rağmen sesi 70 den sonra açamıyorum ses 0-98 arası modda cihaz çok güçlü şu yazılımsal sorunuda halledebilseydik cihaz beklentileri tamamen karşılıyor
  • Bence de çok rahat kaldırır çünkü amfi gerçekten güçlü ve bahsettiğiniz gibi ios kontrol, internet radyo özelliklere airplay çok çok işe yarıyor. Ben apartman dairesinde Lector 8 ler ile kullanıyorum film de maksimum 57-60 arası anca açabildim ki ben sub kullanmıyorum 5.0 olarak kullanmaktayım. Özellikleri, ses kalitesi ve surround başarısı bence fiyat/performans olarak alınabilecek en iyi cihazlardan biri. Deneme için onlarca Dts demoları indirdim yaklaşık 200gb dan fazladır ve aldığım performans beni fazlasıyla tatmin etti.
  • htokyay H kullanıcısına yanıt
    Sanırım yanlış anlaşılmış. Tabi fiyatın artmasının da burda yazilanlarla ilgisi pek olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: meteor0636

Denon x2000 düşünen arkadaşlar için bulunmaz fırsat..810 TL sıfır ve garantili olacak is değil...

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=201044992

Altında başka birşey yok ise süper bir fiyat, ben x1000'i teşhir olarak o fiyata almıştım 6 ay önce, x2000 almıştım ama kısmet sorunlu çıkmıştı,x1000 ile devam ediyorum yoluma
  • Merhabalar denon culara yeni katıldım avr-2000 kullanıyorum elime bir adet daha geçti başka biriside faydalansın diye ilan yayınladım.ilgilenen arkadaşlar bana pm veya sahibinden yoluyla ulaşabilirler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-sifir-kutusunda-denon-avr-x2000-ev-sinema-anfisi-201662454/detay/
  • Bende bir denon awr x2000 almak istiyorum ama kule Hoparlörleri sonra alabilirim. Geçici olarak logitech x530 un hoparlör lerini kullanabilirmiyim bilgisi olan varmı?

• pasa king P kullanıcısına yanıt
    kullanabilirsiniz ben daha önceleri creative 5200 modelinin hoparlörlerini kullanmıştım.ancak sesi açarken dikkatli olmanız lazım yoksa anfiye veya hoparlörlere zarar verebilirsiniz.
  • Sn. Denon Kullanan Arkadaşlar;
    Onkyo TX-NR709 kullanıyordum ve sattım. AVR-X5200w ile ilgileniyorum. Denon filmlerde ve stereo'da nasıl, bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla.
  • Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır bir çok konuda forumu takip etsem de ancak üye oldum. Bir önceki sistemim olan Sony HT-DDWG800'ü imzamdaki mevcut sistem ile güncelleyerek Denon ailesine katıldım. KG800'den sonra X2000 benim için iyi bir upgrade oldu. Şuan için mevcut Audyssey kurulumu hariç pek fazla ayar yapmadım. Sistemi kullanım amacım %70 sinema, %20 oyun, %10 müzik. onun haricinde uydu yayınlarından fazla bir beklentim yok. F / P bakımından sistemimden oldukça memnunum.

Denon AVR'ye hakim arkadaşların mevcut kurulum haricinde sinema performansı için yaptıkları ince ayarlar varsa tecrübelerini paylaşmalarını dilerim.

Herkese iyi haftalar dilerim,

Saygılarımla.
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    Filmler de Onkyo biraz daha parlak, birbirlerine çok yakınlar ses rengi olarak,
    Denon müzik de bence daha başarılı.Yine daha keskin ve atak çalıyor.
    Ben de daha önce 616 kullandım, aşağı yukarı sizin makineniz ile aynıdır.
    Şuan X2000 kullanıyorum.
    Denon daki bana göre Onkyo ya göre en bariz artısı Airplay.
    Bütün müzikleriniz kablosuz olarak cihazınız da.
    Onkyo da çok büyük bir kayıp bence bu Airplay olmayışı.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.