Şimdi Ara

DENON AV RECEIVERS (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.440
Cevap
91
Favori
258.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam imzanızda ki 5.1 setten memmunmusunuz bu arada ? Ben alternatif Harman kardon HTS 20 düşünüyorum
  • panama P kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyleki film izlerken fena değil ama müzik dinlerken hiç tadı yok. Ben bunları idareten almıştım. Kısa zaman sonra önleri kule alıp surroundları kullanmaya devam edeceğim. Neticede tavsiye etmem :) daha iyisini alırsanız iyi edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam kule+sub şuan için benim bütçemi aşıyor o yüzden anlamlı değil , harman kardon fena değil ona bir bakacağım
  • Merhabalar öncelikle olarak k bakmayın nereye yazacağımı bulamadım :) sorum şu 5700 creative inspire setinin bassı yok ben bu sete megaworksun bassı nı bağlayabilir miyim ? İkinci sorum megaworksun bass kabloları bende yok inspiride ki bass kablosu ile olur mu ? inspirenin de bass kablosu da yoksa ne yapabiliriz. Teşekkkür ettim

• Arkadaşlar selamlar, Denon avr x 2000 ile aranıza katıldım, aletin kumandasında problem var.Henüz kurulumunu yapmadım ama Denon remote app kumandanın işini görür mü ? ilk etapta kumandanın yenisi gelene kadar ?
    merhaba hocam remote app ile birçok fonksiyonu kullanabilirsiniz diye biliyorum indirip deneyin bi
  • Tamam hocam ,alet henüz taşımada yarın gelecek . İndirdim ama aleti görmeden ( sanırım network kanalı üstünden görüyor ) tanımıyor
    Evet amfi'yi internete bağlamanız gerekli. telefonu da wi-fi ile aynı ağa bağladığınızda oluyor.
  • Teşekkürler hocam, aynı hat üstünde olacak ethernet ile bağlarım amfiyi. Otomatik algılıyor mu ?
  • Birde kumandanın tüm fonskyonları sağlanıyor mu ?
    Evet aynı ağa bağladığınız zaman otomatik algılıyor. Ayrıca bilgisayarınızda iTunes ile dinlediğiniz şarkıları da direk amfiden açabiliyorsunuz. Telefonunuzda Youtube'dan müzik dinlerken de amfiye aktarılabiliyor.
    Uzaktan kumandadaki bütün özellikler olması lazım aplikasyonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phyron

Evet aynı ağa bağladığınız zaman otomatik algılıyor. Ayrıca bilgisayarınızda iTunes ile dinlediğiniz şarkıları da direk amfiden açabiliyorsunuz. Telefonunuzda Youtube'dan müzik dinlerken de amfiye aktarılabiliyor.
    Uzaktan kumandadaki bütün özellikler olması lazım aplikasyonda.

Çok teşekkürler hocam , kısmetse bugün geliyor akşama kurulumu yapacağım.
    Haydi hayırlı olsun. Keyifli günlerde kullanın.

• Ürün geldi açık kutu almıştım sağolsun güç kablosunu koymayı unutmuşlar :) kullanamadık ,
    Hopörlör kablosu Aras kargoya takıldı kısmetse haftasonu artık,dali zensor 5 ile nasıl olacak merak ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba denon x500 kullanıyorum pure acustıcs 5+1 hoparlör ile merak ettiğim tv yayınlarında ki ayarlarınızı paylaşırmısınız
  • Arkadaşlar selam, yeni ps4 aldım. Daha önce ps3 çalıştırdığım DENON'da hiç sorun yaşamazken, bunda oyunun ortasında çat diye kapanıyor. Ps4 çalışmaya devam ediyor. Denon'un açma-kapam'sına tekrar basıp oyuna devam ediyorum. bazen 5-10 dk bazen 1-2 dk.arayla yapabilyor. Böyle bir şey başına gelen oldu mu ? Kollar Denon'u kumanda mı ediyor acaba ?
  • merhaba hocam bir şey sormak istiyorum bu Denon X-2000 de manuel olarak detaylı eq yapabiliyormuyuz.. tşk

@Phyron
  • oxata kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. ben hiç dokunmadın o ayarlara ama yapılıyor diye biliyorum
  • Arkadaşlar selamlar ,acaba aranızda x1000 kullanıp, update yapan mevcut mu ? Update ile hangi özellikler geliyor
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.