Şimdi Ara

ford connect yüksek tavan tertemiz 90 lık 48binde full orj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ÖZELLİKLERİ:ABS CİFT AİRBAG ANTİ PATİNAJ SİSTEMİ TCS(ASR) SİS FARI
    MODEL:2004
    KM:48.000

FİYAT:19.500
    [simage][/simage]

Aracın ilk sahibiyim küçükbir eziklik nokta boya ve hiç bir parcasında degişim yoktur modeli 2004 olmasına rağmen bakımlı oldugu için cok daha yeni göstermektedir her yıl boya koruması ve cilası yapılmıstır herparçası orjinaldir 90 bg TDCİ Güvenlik Paketi Yolcu Airbag ABS+ASR Vardır. Garaj Arabasıdır Yapmıs Oldugu Km Nin Coğunu Uzun Yolda Yapmıstır Aracımda 3M Cizilmez Cam Filmi orj yan basamaklar Vardır Bakımların Hepsi Ford Yetkili Servisinde Yapılmıstır hiç bir sekilde ticari amaclı kulanılmamıştır tertemiz tam bir alie arabasıdır bu temizlikde böyle bir araba zor bulunur

yeni turanza er300 H lastikler takılmıs daha 4 bin km yapılmıstır
    Alacak Olan Kişiye orjinal Jant Kapakları Ve 2 Adet Daha 1 Kış Kulanılmıs Kar Lasitkleriyle Verilecektir simdiden hayırlı olsun (sormak istediginiz birsey varsa mesaj atabilirsiniz)

[/simage]http://img16.imageshack.us/my.php?image=big116797001465791m11o7eg6.jpg[/simage]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum sizce fiyat nasıl satabilirmiyim
  • valla piyasanın durumu malum hocam inş alıcı bulursunuz aracınız temiz e benziyor tavsiyem sabit fiyatta diretmemeniz yoksa satamazsınız.
  • valla kardeş benim arac cok temiz istanbulda bu kdar temiz bi connect zor bulunur 19 a vermeyi düşünüyorum eyer ciddi alıcı olursa fiyacı 18.500 kadar indirebilirim
  • allah hayırlı satışlar versin üstat ama piyasamalum gerçi araban eder 19000 de
  • eyvallah kardeş zaten ben arabamı 18 den asagı vermem ancak yinede 15 16 gibi birsürü teklifler geliyo bu araba 15 edermi arkadaşlar ya
  • 15-16 eder en fazla
  • arkadaşim msj ni yeni gördüm arabanı sattınmı satmadıysan eğer ne istiyorsun fiyat olarak bilgi verirsen sevinirim
  • bu kasa yani k230 lardan ziyade binek kullanım için k210s tercih edilmelidir bence ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.