Şimdi Ara

Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
14
Favori
463.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lepermessiah

peki alındakı tüylenmeler için ne yapmalıyız?

oha alındada tüy mü çıkarmış,nesin sen arkadaş kinkong mu?
  • Önce traş makinesi ile üzerinden geçip sonra jilet ile traşlayıp daha sonra tüy dökücü kullandıktan sonra geride hiç birşey kalmıyor. ama hiç birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

Orjinalden alıntı: raistilin

Ben veet kullanıyorum.. Kremi bol miktarda kıllara sürüosun ve sonra 7-10 dakika arası tuvallette bekliosun avel avel.. :D Sonra onların verdiği plastik aletle kılları itiosun direk gidio hepsi. Kremin faydası direk köklerden kurtarıo.. Jiletten daha kolay da masraflı ve 10 dakika skılıorm wcde..

Beklerken manuel takıl

ahahahaha yarildim :D:D:D
  • Abi hasta mısınız siz ya? Alıcaksın derby banyo 25krş yanına da arko köpük. Sıkıcaksın köpüğü iki kere geçtin mi cillop gibi olacak 5dakikanızı alır. Jiletide doğru kullanırsan hiç bir şekilde kesmezsin bir tarafını oldukça güvenlidir. Kimyasal maddelerle sağlığınızla oynamayın. Kılların çıktığı tarafa doğru kesersen acıma olayı, sert çıkınca batma olayı falan da olmaz. Ağda mağda muhabbeti dönüyor. Hem kendinize işkence hem de ılık mısınız lan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Abi hasta mısınız siz ya? Alıcaksın derby banyo 25krş yanına da arko köpük. Sıkıcaksın köpüğü iki kere geçtin mi cillop gibi olacak 5dakikanızı alır. Jiletide doğru kullanırsan hiç bir şekilde kesmezsin bir tarafını oldukça güvenlidir. Kimyasal maddelerle sağlığınızla oynamayın. Kılların çıktığı tarafa doğru kesersen acıma olayı, sert çıkınca batma olayı falan da olmaz. Ağda mağda muhabbeti dönüyor. Hem kendinize işkence hem de ılık mısınız lan?

adam haklı beyler. fakat bu bacaktaki kılları ne yapıcaz ? Baldır bölgesinden kasık bölgesine kadar giden kıllara ne yapmalı, buna çözüm nedir.
  • Göğüs ve göğüs üst bölgesi için tüy dökücü krem önerebilecek var mı İyice ormana döndüm babamdan almışım bu lanet kıllanma sorununu herhalde yaz geliyor şimdi t-shirt felan giyince belli oluyor boynuma kadar gelicek nerdeyse
  • Ya arkadaş yıl oldu 2012 halâ bunun çözümü tam olarak bulunmuş değil. Ne lanet şey şu kıllar ya.

Köpük, krem, traş makinası, jilet.. Hepsinde de bir yerden sonra çıkıyor. Bir tamamen kurtulamadık gitti şu kıllardan.
  • şu göğüs üst bölgesi tshirtten görünen kısımlar için ağda yapmaya değer mi yoksa tüy dökücü köpük falan mı kullanmalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Abi hasta mısınız siz ya? Alıcaksın derby banyo 25krş yanına da arko köpük. Sıkıcaksın köpüğü iki kere geçtin mi cillop gibi olacak 5dakikanızı alır. Jiletide doğru kullanırsan hiç bir şekilde kesmezsin bir tarafını oldukça güvenlidir. Kimyasal maddelerle sağlığınızla oynamayın. Kılların çıktığı tarafa doğru kesersen acıma olayı, sert çıkınca batma olayı falan da olmaz. Ağda mağda muhabbeti dönüyor. Hem kendinize işkence hem de ılık mısınız lan?

iyi diyorsunda kalca bolgesinde ve arasindaki killari derby jiletle nasil almayi dusunuyorsun acaba tamam onu halledersinde arka taraf gercekten jilet vurulmasi cok imkansiz
  • sprey kullancaksanız Depilatory Tüy Dökücü Sprey olabilir ben memnun kaldım krem kullanırsanızda planta pura olabilir
  •  Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği GILLETTE BLUE 3 ICE
     Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği GILLETTE BLUE 3
    BU İKİSİNDEN BİRİNİ ALIN ARKADAŞLAR JİLET OLARAK ICE OLANIN DİĞERİNDEN FARKI NE ANLAYAMADIM AMA BİLEN VARMI??????
     Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği
    bide bundan alın ilk önce kılları ıslatın sonra bunu dayayın sürün bide şöyle kabınız olsun jileti temizlersiniz su doldurun kaba
    30 dakika sürüyor benim koltuk altı genital bölge ve makat etrafı
    millet 5 dakikada iyi yapıyor ha
  • ne büyük bir sorun arkadaş ya yok mu bir çözüm. ben de jilet vurmaya çok korkuyorum bi elim kaysa hayatım kayar :D
  • beyler bana tüy azaltıcı lazım . kolum ve gögüsüm için kullanıcam. eğer zararı yok ise genital bölge temizliğinde de kullanabilirim. tüy azaltıcı konusunda en iyisi bioder mi bana en iyisi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

beyler bana tüy azaltıcı lazım . kolum ve gögüsüm için kullanıcam. eğer zararı yok ise genital bölge temizliğinde de kullanabilirim. tüy azaltıcı konusunda en iyisi bioder mi bana en iyisi lazım

bende senin gibiyim. fakat lapiden tüy dökücü bir daha kullanmam onu sana söyleyebilirim.
    şimdilik senin gibi araştırmadayım.
    tüy dökücü köpük demişler. onu bulursam alıcam kullanacağım.
    bir de philips bodygroom diye bir şey okudum önceki sayfalarda. bakalım bir inşallah
    istediğimiz tür bir şey buluruz. fakat jilet muhabbeti sıktı artık. jilet berbat ediyor.
    yeter.
    arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyoruz. gerçek önceki sayfalarda tavsiye vermişsiniz ama. yine de yeni
    bir şey olursa söyleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erguly

Tüylerinizden tamamen kurtulmak istiyorsanız.2 yıl testlerden geçmiş ve %100 para iade garantili satılan DERMONOX ürünümüzü tavsiye ediyorum.
    www.dermonoks.com
    kredkartı ile 12 taksitte almak için
    http://www.sanalpazar.com/Dermonox-Epilasyona-Son-Yuzyilin-Urunu-Kargosuz-1-Adet__isp2177794

dneyen arkadaslar var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depitak ın erkekler için olanından aldım bende ufak bir bölgede denedim , 5 gün falan oldu süreli yavaştan çıkmaya başladılar şöyle diyim görünen şekilde yumuşak ve az çıkmaya devam ederlerse koli koli alıcam , haber bekleyin benden
  • tüy dökücü krem kullanmayın beyler bi kökten 2 kıl çıkıyor jiletten farksız hatta daha kotu bence. neye üşeniyorsunuz kesin gitsin ya onu kesmek bir sanat
  • Tüy dökücü kremi kullanıyorum ama mahrem yerlere değil göğüs için felan çok işe yarıyor lazer epilasyona gelince full tedavi için 1500 tl istiyorlar 1 yıl sürüyor yaklaşık bilginiz olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Depitak ın erkekler için olanından aldım bende ufak bir bölgede denedim , 5 gün falan oldu süreli yavaştan çıkmaya başladılar şöyle diyim görünen şekilde yumuşak ve az çıkmaya devam ederlerse koli koli alıcam , haber bekleyin benden

millet senden haber bekliyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.