Şimdi Ara

Sony Ericsson'dan üst segment Walkman telefon: Hikaru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geride bıraktığımız 2008 yılı pazar payı kaybeden Sony Ericsson için parlak geçmemiş; üretici uzun süreli bir sessizliğe gömülmüştü ta ki bugüne kadar. Aylar önce Sony Ericsson'un üst segmentte yer alacak bir Walkman telefon üzerinde çalıştığına ilişkin bazı bilgileri sizlerle paylaşmıştık. Firmanın ''Hikaru'' kod adlı kızaklı Walkman telefonu üzerindeki perdeler kalktı.

Çeşitli ifadelere göre java platformundan güç alan Hikaru, 2.6 inç TFT ekran, 8 GB bellek, 8 Megapiksel otomatik odaklama özellikli kamera ve WI-FI / GPS bağlantıları gibi zengin özellikleri barındıracak. Walkman telefonlarda genellikle ikinci plana atılan kameranın tekrar önemsendiğini görmek ümit verici. Hikaru'nun müzik konusundaki yetenekleri ise bir adım öne taşınmış. Zira telefon Walkman v4.0 arayüzünü kullanacak ve en önemlisi dahili 3.5 mm jak girişine sahip olacak. Daha önceki modellerde 3.5 mm girişi kulaklığın üzerinde bulunuyordu. Walkman kullanıcıları farklı kulaklıkla müzik dinlemek istediklerinde kablo kargaşasıyla yüzleşiyorlardı. Ek olarak telefonun arkasında Nokia N96'da olduğu gibi mini standa yer verildiği söylenmekte. Yeni gelişmeleri merakla bekliyor; söylentilerin tamamen doğru çıkmasını diliyoruz.

• Bence bu telefon piyasayı sallar. Kamera, Müzik, WI-FI ve dahili 3.5 mm jak tam istediğim şekilde bi telefon olmuş.Bide dokunmatik ekranıda yok sanırım tam istediğim telefon :) eğer çıkarsa bu telefonun üstüne atlarım ben
  • @ MysTerYBoY A aynen katılıyorum

bu telefon u bekliycem w902 den wazgeçtim :D
  • birde

merceği büyükse tadından yenmez:D
  • Cok güzel bi telefona benziyor..
  • özellikleri doğruysa hoş olur walkman 4.0 ı merak ettim şimdi bak
  • o telefonu bekle bu telefonu bekle derken ömrüm geçti
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuZ-MaViSi

o telefonu bekle bu telefonu bekle derken ömrüm geçti

hahahaüh
  • bittim
  • SE'nin eşsiz pazarlama taktiği yüzünden kim bilir ne zaman gelir Türkiye'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 9 Şubat 2009; 20:52:55 >
  • Dokunmatik modasına uymasa da, güzel bir model olacağa benziyor. Sonunda 3.5 mm jack eklenmiş olması sevindirici yalnız video kaydı hala QVGA boyutunda ise yazık olur. Umarım Sony Ericsson son zamanlardaki yanlış cihaz üretim politikasını değiştirmeye karar vermiştir. Ben umutluyum, bu uzun sessizlikten sonra, MWC 2009'da Sony Ericsson'dan dokunmatik ekranlı, 'all in one' bir cihaz bekliyorum (Renoir'e alternatif)
  • Güzel telefon, yalnız neden se hiç işletim sistemini değiştirmiyor hep java üzerinden gidiyor merak ettim
  • Süper bir telefon olacak ama fiyatıda bi o kdar uçuk olacaktır...
  • tekrar baktımda tasarım çok güzel duruyor ve malzeme gerçekten buysa cihaz çok ama çok şık olucak
    bu arada java bence güzel... daha stabil
  • şu şarj adaptörünü ve soketini bir türlü doğru yere koyamadı hala data kablosu + şarh adaptörü ayrı. soket yeri çok büyük nokia lardai yada samsung lardaki gibi neden küçük değil!? ve walkman lerinde radyo yok , video çekim kalitesi hala kötü, k750i den kalma özelliklerle kapak değiştirip ürün çıkartıyor YENİ ÜRETSE ne olcak...
  • K750'yi çoktan aştılar merak etmeyin

Cihaz yazılana ek olarak Stereo hoparlörlere, Led ışığa ve metal bir kasaya sahip olacakmış.
    http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_hikaru_shows_its_face_to_the_world-news-782.php
  • Bir an önce K850i'yi elden çıkarmak lazım
    Eridim.
  • woooş beee benim w810i ipatla oldu artık... :))
  • geçen t700 mü ne idi onu deneme şansım oldu. çalışma hızı oldukça güzel senin menu sistemini zaten çok severdim. buda onun gibiyse bir çok kişi için güzel bir seçenek.

ben işletim sistemli telleri seviyorum. se den android bekliyoruz bakalım ne çıkacak. şu dedikleri fuarmıdır nedir ne zaman olacaksa
  • hikaru; türkçede parıldamak,parlamak demek. bakalım telefon özellikleriyle mi parlayacak yoksa parasıyla mı!?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.