Şimdi Ara

Sivas 5. Piyade Er Eğitim Tugayı'na düşenler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
11
Favori
412.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben buradayım. 89/1-b gideceğim(Nisan'da). Tertipler veya aynı yere düşenler varsa şimdiden tanışalım. Orası baya zorlu gibi görünüyor...

• Selam kardeş. ben düştün Sivas 5.piyade eğitim tuğayına bursa Orhangazi denim. gazeteciyim ismim Ahmet. 0 506 325 96 42 benim no. 26 sında falan teslim olucam. selamlar. eğer mesajımı okursan tanışalım üstadım.
  • 26 şubat ta ben de oradayım nasipse. tanışalım. isa ismim. Kırıkkaleliyim. grafikerim. belki birbirimize faydamız dokunur sivasta, 0543 268 50 99 numaram bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isaydin

26 şubat ta ben de oradayım nasipse. tanışalım. isa ismim. Kırıkkaleliyim. grafikerim. belki birbirimize faydamız dokunur sivasta, 0543 268 50 99 numaram bu.
    Ben Nisan'da geliyorum beyler...
    Orada kesinlikle görüşelim
    İsmim Bahadır...
  • slm arkadaşlar 12 nisanda sivastayım piyade ulaştırma
    msn eklerseniz gitmeden tanışırız
    fatih_kul@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: verus

slm arkadaşlar 12 nisanda sivastayım piyade ulaştırma
    msn eklerseniz gitmeden tanışırız
    fatih_kul@hotmail.com
    Benim bugün tarih belli oldu 10 Nisanda birliğime katılıyorum. Ulaştırma olarak gideceğim.
    MSN: sirhot42@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: msn_ci

Selam kardeş. ben düştün Sivas 5.piyade eğitim tuğayına bursa Orhangazi denim. gazeteciyim ismim Ahmet. 0 506 325 96 42 benim no. 26 sında falan teslim olucam. selamlar. eğer mesajımı okursan tanışalım üstadım.
    Arkadaşlar ben buradayım. 89/1-b gideceğim(Nisan'da). Tertipler veya aynı yere düşenler varsa şimdiden tanışalım. Orası baya zorlu gibi görünüyor...

selamın aleküm bende 89/1-b gidiyorum ben istanbul dan sivasa topçu gidiyorum bende kardeş sen neci olarak gidiyosun sezervatansever36@hotmail.com msn adresim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezervatansever

Arkadaşlar ben buradayım. 89/1-b gideceğim(Nisan'da). Tertipler veya aynı yere düşenler varsa şimdiden tanışalım. Orası baya zorlu gibi görünüyor...

selamın aleküm bende 89/1-b gidiyorum ben istanbul dan sivasa topçu gidiyorum bende kardeş sen neci olarak gidiyosun sezervatansever36@hotmail.com msn adresim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben 38 gündür sivas temeltepedeyim. silüsünüzde 5. piade er egitim tugayı sivas yazıto. lise veya önlisans mezunu iseniz geleceginiz yer temeltepe çvş eğitim. ama sakın endişelenmeyin. temeltepe hakkınde internette yazılanları içinde aşırı soguktan gerisi palavra. eğitimi de, personeli de son derece iyi. asıl aşagı tugayda kalmaktan korkun. bizimle birlikte gelip tugayda kalanlar felaket ezildiler. tugayda acemilik 28, temeltepede 70 gün. bunu de ekleyim. 33 günüm kaldı burda. herkese hayırlı teskereler.

• quote:

Orijinalden alıntı: isaydin

arkadaşlar ben 38 gündür sivas temeltepedeyim. silüsünüzde 5. piade er egitim tugayı sivas yazıto. lise veya önlisans mezunu iseniz geleceginiz yer temeltepe çvş eğitim. ama sakın endişelenmeyin. temeltepe hakkınde internette yazılanları içinde aşırı soguktan gerisi palavra. eğitimi de, personeli de son derece iyi. asıl aşagı tugayda kalmaktan korkun. bizimle birlikte gelip tugayda kalanlar felaket ezildiler. tugayda acemilik 28, temeltepede 70 gün. bunu de ekleyim. 33 günüm kaldı burda. herkese hayırlı teskereler.

Alıntıları Göster
    5 NCİ P.EĞT.TUG.1 NCİ P.ER.TB.K.LIĞI-SİVAS KARDEŞ BENDE BÖLE YAZIYOR BEN TEMELTEPEYİMİ GİDERİM YOKSA MERKEZDEMİ KALIRIM BİLGİN VARMI.
    K.K.K/TOPÇU 12NİSANDA ASKERİM.
    ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

• quote:

Orijinalden alıntı: sezervatansever

5 NCİ P.EĞT.TUG.1 NCİ P.ER.TB.K.LIĞI-SİVAS KARDEŞ BENDE BÖLE YAZIYOR BEN TEMELTEPEYİMİ GİDERİM YOKSA MERKEZDEMİ KALIRIM BİLGİN VARMI.
    K.K.K/TOPÇU 12NİSANDA ASKERİM.
    ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

Alıntıları Göster
    5'İNCİ P. EĞT.TUG.K.LIĞI SİVAS
    Benimkinde de böyle yazıyor.
    http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=13886&page=6 buraya bakmanızı öneririm.
    Kısa dönem.

• quote:

Orijinalden alıntı: zegan

5'İNCİ P. EĞT.TUG.K.LIĞI SİVAS
    Benimkinde de böyle yazıyor.
    http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=13886&page=6 buraya bakmanızı öneririm.
    Kısa dönem.

Alıntıları Göster
    merhaba ben 1 ekim 2009 da sivas 5. piyade er eğitim tugayına ulaştırma olarak teslim olucam.. nasıl bir yerdir merak ediyorum.. bilgisi olan gokhan_guney@hotmail.com... 535 470 57 79...

• quote:

Orijinalden alıntı: guney52

merhaba ben 1 ekim 2009 da sivas 5. piyade er eğitim tugayına ulaştırma olarak teslim olucam.. nasıl bir yerdir merak ediyorum.. bilgisi olan gokhan_guney@hotmail.com... 535 470 57 79...

Alıntıları Göster
    slm arkadaşlar 89/4-b tertip (15ocak) sivas piyade ulaştırmadayım uşaktan gidiyorum.fakat internettin her yerinde birliğin tam adresini aradım ama hiçbir sitede bulamadım.çok merak ettiğim için google eartın haritalarından bakmak istiyorum.bana tam adresini (mahalle,sokak,cadde) verebilirmisiniz.şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim ve asker arkadaşlarıma hayırlı teskereler dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: rido6464

slm arkadaşlar 89/4-b tertip (15ocak) sivas piyade ulaştırmadayım uşaktan gidiyorum.fakat internettin her yerinde birliğin tam adresini aradım ama hiçbir sitede bulamadım.çok merak ettiğim için google eartın haritalarından bakmak istiyorum.bana tam adresini (mahalle,sokak,cadde) verebilirmisiniz.şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim ve asker arkadaşlarıma hayırlı teskereler dilerim...

Alıntıları Göster
    bende aynı yere düştüm tertip. eğer adresini dulursa banada yollarmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devil

bende aynı yere düştüm tertip. eğer adresini dulursa banada yollarmısın?

Alıntıları Göster
    arıyorum tertip bulabilirsem göndereyim sana
    msn:ridvan_ugur_6@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: rido6464

arıyorum tertip bulabilirsem göndereyim sana
    msn:ridvan_ugur_6@hotmail.com

Alıntıları Göster
    ekleme talebi yolladım tertip
  • quote:

Alıntıları Göster
    slm tertipler bende 89-4 b gidiyom herkeze hayırlı teskereler
  • quote:

Alıntıları Göster
    şu an orda askerlik yapan ustalardan birinin sözlerini aynen iletiyorum
    Evet arkadaşlar 1989 serisinin son dönem askerleri olacaksınız. 1989/4 tertip olarak görev alacaksınız. Ben sizin pvc dedenizim xD Tahminim Kasım ayının 15 ine doğru gideceğiniz yerler belli olur. 23 kasım gibi silüs alırsınız. Araya bayram girdiği için 1-2-3-4-5-6 aralık 2009 tarihinde bot bağalamaya başlarsınız. Kiminiz 30 kiminiz ise 75 gün acemilik yapıcak. 30 günlük eğitimin ardından yemin töreniniz olacak ve ocak ayının ilk haftası dağıtım iznine çıkarsınız ve 7 günlük iznin ardından usta birliklerine doğru yol alırsınız. Sivas her yere dağıtım yapıyor. Birisini kendi memleketine bile gönderdiğini gördüm. Şaka değil yani gerçek. Öncelikle şunu söyliyim. Sivasın en soğuk döneminde oraya gidiyorsunuz. Giderken tedbirli gidin. Kalın giyinin. çünkü sizi -20 geceleri -30 derece soğukluk bekliyor olacak. Sivas güzeldir. Eğitim azcık ağır olsada sivasın kıymetini kimse bilemez. Yanınıza sadece traş takımı ve havlu alın. Geri kalan herşeyi askeriye veriyor. Eğer götürürseniz kendinize yük yaparsınız sadece benden söylemesi.. gitmeden

• quote:

Orijinalden alıntı: recep26

şu an orda askerlik yapan ustalardan birinin sözlerini aynen iletiyorum
    Evet arkadaşlar 1989 serisinin son dönem askerleri olacaksınız. 1989/4 tertip olarak görev alacaksınız. Ben sizin pvc dedenizim xD Tahminim Kasım ayının 15 ine doğru gideceğiniz yerler belli olur. 23 kasım gibi silüs alırsınız. Araya bayram girdiği için 1-2-3-4-5-6 aralık 2009 tarihinde bot bağalamaya başlarsınız. Kiminiz 30 kiminiz ise 75 gün acemilik yapıcak. 30 günlük eğitimin ardından yemin töreniniz olacak ve ocak ayının ilk haftası dağıtım iznine çıkarsınız ve 7 günlük iznin ardından usta birliklerine doğru yol alırsınız. Sivas her yere dağıtım yapıyor. Birisini kendi memleketine bile gönderdiğini gördüm. Şaka değil yani gerçek. Öncelikle şunu söyliyim. Sivasın en soğuk döneminde oraya gidiyorsunuz. Giderken tedbirli gidin. Kalın giyinin. çünkü sizi -20 geceleri -30 derece soğukluk bekliyor olacak. Sivas güzeldir. Eğitim azcık ağır olsada sivasın kıymetini kimse bilemez. Yanınıza sadece traş takımı ve havlu alın. Geri kalan herşeyi askeriye veriyor. Eğer götürürseniz kendinize yük yaparsınız sadece benden söylemesi.. gitmeden

Alıntıları Göster
    gidip göreceğiz artık

• quote:

gidip göreceğiz artık

Alıntıları Göster
    selamlar herkese..89/4-b olarak gideceğim bnde 5.nci p.eğt.tug 1.p.er eğt.tb.k.kığı sivas merkez yazıyo du burası temeltepe değildir sanırım dimi yada gidebilme ihtimali varmıdır?bide b tertiplere silüs (doğrumu yazdım bilmiyorum) hemen verirlermi ki?işim dolayısıyla almam gerekiyo acil..bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim..hayrlı teskereler herkese......
  • quote:

Orijinalden alıntı: fd26

selamlar herkese..89/4-b olarak gideceğim bnde 5.nci p.eğt.tug 1.p.er eğt.tb.k.kığı sivas merkez yazıyo du burası temeltepe değildir sanırım dimi yada gidebilme ihtimali varmıdır?bide b tertiplere silüs (doğrumu yazdım bilmiyorum) hemen verirlermi ki?işim dolayısıyla almam gerekiyo acil..bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim..hayrlı teskereler herkese......

Alıntıları Göster
    adresi buldum tertip 5. piyade 27 haziran öğretmenler parkının ilerisi numune hastanesinin çok ilerisi selçuk anadolu lsesinin yanındaymış.google eart tan doya doya baktım. :D :D :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.