Şimdi Ara

Carnacta SINIRSIZ GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Attila
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Carnacta sınırsız GB satıyorum.

REFERANS isteyen, profilme tıklasın 100den fazla ikinci elde satılım olmuştur. 2003'den beri üyeyim, yaşım 26 muhattap olacağınız kişi çocuk değil.

HAVALE yada ESKİŞEHIRDE ELDEN şeklinde satılacaktır. AKBANK Hesabıma bankamatiklerden ücretisiz havale yapabilirsiniz.

GBler bitmiştir teşekkür ederim

Toplu alımlarda indirim yoktur, Havale ile alımlarda önce para sonra GB verilir.

Okuyanlar konuyu güncel tutarsa sevinirim.
    Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 12 Ekim 2009; 13:34:42 >

• Hayırlı Satıslar Up Fiyat İndirirsen Alcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By-Agress1w -- 22 Şubat 2009; 9:15:21 >
  • eskişehir neredensin?Başka serverda satışın varmı ?
  • @Aslan-TR
    Telefon verirmisiniz? Bende oradan alın satayım, kendim toplamaya uğraşmam. Ama telefon ve bu söylediğiniz rakamdan satış yoksa, sahte yalan yanlış mesajlarla lütfen konumu kirletmeyin. Moradonda 4YTL den sattığını idda edenler var, girin bakın sitelerine isterseniz...

@Bugraloji
    InternerCafeci değilim, bilgisayar satış büromuz var ama şuan tam faal durumda değil. Sizin istediğiniz merkezdeki bir cafeye gelip elden teslimat yapabilirim.

ŞUAN başka serverda GB yoktur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aslan-TR

Pahalı İst Fth 5 Ytl

He çıkarken böbrekleri hediyemi bırakıyon.
  • Güncell...
  • 8 ytl pahalı
  • @alpachino-tr

Daha ucuza güvenilir satıcı varsa lütfen PM atınız. Teşekkür ederim.

GÜNCELLL
  • Fiyat normal pahalı değil.
  • UPPPPPPPPPPPPPPPPP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By-Agress1w -- 22 Şubat 2009; 9:17:50 >
  • quote:

tmm gelin fatihe gorun 5 ytl

Sen git ordan al o zaman
    K.bakmada sen kasıosan nasıl sınırsız onu merak ettim
    Fiyat normal ne ucuz ne pahalı ama bence 7 ye cekersen daha kolay satarsın
    İyi Satışlar
    Güncel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuclear_bomb -- 13 Şubat 2009; 0:50:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuclear_bomb

quote:

tmm gelin fatihe gorun 5 ytl

Sen git ordan al o zaman
    K.bakmada sen kasıosan nasıl sınırsız onu merak ettim
    Fiyat normal ne ucuz ne pahalı ama bence 7 ye cekersen daha kolay satarsın
    İyi Satışlar
    Güncel...

Sonuçta bu GB bir şekilde kasıyoruz, DUPE yok şuan herkes biliyor. Bu GBler bir grup gerçek hayattan tanışan, beraber oynayan insanların biriktirdiği, ellerinde fazlalık olan GBler. Sen 30GB istersen akşama veririm, 50 tane daha dersen yarın Akşama gel derim, 400 tane istersen 3-4gün müddet isterim ama sen istedikçe bizde buluruz olay bu.

Kimse şuan 5YTL den GB var demsin, satan varsa 5YTL nakit tıko alayım 500+GB. Çünkü benden sınırısz 6YTLden GB almak isteyen Cafeci arkadaşlar var, onlarala pazarlık yapmıyorum perakende satar 8YTLden satarım diyorum. 5YTL bulursanız hiç uğraşmam bu arkadaşlara veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 13 Şubat 2009; 5:53:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Elky

@alpachino-tr

GÜNCELLL

senin güvenilir olduğunu nerden anlıycaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpachino-tr

quote:

Orjinalden alıntı: Elky

@alpachino-tr

GÜNCELLL

senin güvenilir olduğunu nerden anlıycaz

quote:

REFERANS isteyen, profilime tıklasın 100'den fazla ikinci elde satışım olmuştur. 2003'den beri üyeyim, yaşım 26 muhattap olacağınız kişi çocuk değil.

Hayatında bu sitenini 2. el bölümüe girip ne olduğuna bakmamış arkadaşlar lütfen bana bu şekilde ithamlarda bulunmasınlar.

Bu arada bir insanın profiline balmaya çalıştığınızda "Üye profilini göremiyorsunuz." hata alıyorsanız, bu adam bir şeyleri gizlemek gayreti içerisinde demektir. Bu adamın sözlerine nasıl güvenebiliriz?

Konuyu başka yöne çekmeye çalışan arkadaşlar itina ile şikayet edilip ceza alması sağlanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 13 Şubat 2009; 9:32:55 >

• Başkalarından topdan gb alıyor topdan olunca baya düşüyor fiyat 4 liraya mal edip 8 liraya satıyor sınırsız dediği bu yok arkadaş verdi yok gmden torpilliyim yalan fiatda normal.
  • Güncell...
  • Güncel...
  • Güncel....
  • Fiyatlar çok uygun

Az önce Havale ile alışveriş yaptık 10 dk içinde teslim etti gbleri hiç bir sorun yaşamadım umarım bundan sonraki arkadaşalra yardımcı olmuşumdur.

5 ytlden gb aldım diyenlerede inanmıyorum 3 haftadır gb arıyorum 3 ytlden bile satan buldum ancak her msnden soruşumda farklı şehirlerdenoluyordu....

iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0rkunc -- 18 Şubat 2009; 23:31:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: K0rkunc

Fiyatlar çok uygun

Az önce Havale ile alışveriş yaptık 10 dk içinde teslim etti gbleri hiç bir sorun yaşamadım umarım bundan sonraki arkadaşalra yardımcı olmuşumdur.

5 ytlden gb aldım diyenlerede inanmıyorum 3 haftadır gb arıyorum 3 ytlden bile satan buldum ancak her msnden soruşumda farklı şehirlerdenoluyordu....

iyi geceler.

Onur Beye Teşekkür ediyorum,
    Akbanka yapmış olduğu havale sonrasi kendisine en kısa sürede teslimat yapmaya çalıştık.

DH daki ilk satışlarımızın şerefine bir süre bizden 5GB ve üstü alan arkadaşlara küçük hediyelerimiz olacak, bazen +7 Chitin, bazen Iron BOW vs. artık o anki kasamıza göre küçük promosyonlar yapıyoruz...

Herkese iyi akşamlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.