Şimdi Ara

Zotac GTX285 AMP! Edition SLI Test

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
19.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nVidia 55nm üretim sürecinin nimetlerinden yararlanmaya devam ediyor. İlk olarak GTX260'ı rakipleri karşısında güçlendiren firma, şimdi GTX280'i revize ederek hem daha hızlı hem de daha az güç tüketir hale getirdi.

Bu videomuzda Zotac'ın fabrika çıkışında hız aşırtılmış olarak gelen GTX285 AMP! Edition ekran kartını inceliyoruz.

Ayrıca 2 tane GTX285 AMP Edition ile kurduğumuz SLI düzenini, son versiyon sürücüler yüklü olan bir sistemde GTX295, HD4870 X2 ve HD4850 X2 ile karşılaştırıyoruz.

• Elinize saglık.Güzel bir inceleme olmus , performans düşkünlerinin ilgisini çekecek cinsten..
    Aceleniz vardı galiba çok kapsamlı bir test degildi oyınlar açısından,galiba önceki testlere bakarak sonuç çıkarmalıyız
    GTX285 SLİ gerçekten güzel performans vermiş , beni şaşırtan nokta ise GX2 nin çok gerilerde kalması ve 4850X2 nin göz dolduran performansı , GTX285 satıslarını olumsuz etkileyebilir.

Tesekkürler ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 8 Şubat 2009; 20:50:09 >
  • izleyelim bakalım.
    haber için sağol
  • Teşekkrüler fakat ana sayfada isim yanlış yazılmış.

AMD Edition SLI yazıyor
  • hocam sağolasın çok ii oldu valla
  • Crysis dede bi 50 kare saniyeyi gecemedi kartlar neymiş bea ne oyun motoru warmıs kart dayanmıyor bana kalırsa tüm firmalar kandırıyor milleti yazılımla. artık pc de oyun oynamak için her sene dünya para dokmek lazım.konsollar on plana cıkmaya basladı ıyıce
  • tamda ihtiyacim olan inceleme.. Teşekkürler..
  • Arkadaşlar Merhaba,

Uyarınız için teşekkür ederim anasayfada yer alan yazım yanlışı düzeltildi.

İyi seyirler...
  • iyi kart... inceleme için teşekkürler...
  • Mesut Hoca elinize saglik guzel inceleme olmus GTX285 tek gpu da su anda lider gorunuyor ancak dikkatimi ceken bir sey oldu kartla birlikte Grid oyununu hediye vermelerine ragmen siz test etmemissiniz bunun sebebi nedir aceba ?
  • @dark_town

Call of Duty ve GRID'i en kısa sürede anasayfada yayınladığımız Ekran Kartı test tablosuna ekleyeceğiz. Bir çok kartı yeni sürücülerle denemek zorunda olduğumuzdan o an elimizin altında ne varsa onu kullandık.

Şu an ekran kartı test bilgi bankamızı güncelliyoruz. Güncel hali yayına girdiğinde tüm eksik testleri orada bulabileceksiniz.
  • İşlemciye oc yapılsaymış daha iyi olurdu bence. Tahminime göre 4500 mhz'de çalışan E8600 takılı bir sistem dört çekirdek desteği olmayan crysis oyununda daha başarılı sonuçlar alırdı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@dark_town

Call of Duty ve GRID'i en kısa sürede anasayfada yayınladığımız Ekran Kartı test tablosuna ekleyeceğiz. Bir çok kartı yeni sürücülerle denemek zorunda olduğumuzdan o an elimizin altında ne varsa onu kullandık.

Şu an ekran kartı test bilgi bankamızı güncelliyoruz. Güncel hali yayına girdiğinde tüm eksik testleri orada bulabileceksiniz.

tsk ederim hocam saolasin
  • İnceleme için çok teşekkürler
  • GTX295 testini ati tarafında güncel driver kullanılmamış diye eleştirenler şimdi nerde acaba
  • İnceleme için teşekkürler.HD 4850x2 yanında cok gereksiz bi kart heleki arada 300 tl fark olunca ekstra gereksiz bi kart olduğu ortaya cıkıyor.Tek avantajı güç tasarufu.
  • valla bu yorumdan sonra bana herkes atici diyebilir,fakat 1400 ytl 295

şuanda en ucuzu 700e olan 4870x2 ile karşılaştrması yanlş. Aslında biz tüketiciler için gtx 295 avantaj, ati rakibibi düşk modellere driver yetştrme ile uraşrken tesadüfende olsa leader oldu.o yüzden uçak fiyatlarla ülkemzde satılıordu,fckat yeni leader geldi ati mecbur fiyatları geri çekicek. Ve 2560x1600 de bile akıcı oynata bilen kart 600a kdr gerilicektr.(ki evlerde en fazla 1680x1050)

Kısacası ekran kartı almak isteyen 4870x2 ye uçak motoru almak isteyen gtx295'e yönelebilr.Ama şunuda belrtmekte fayda war okdr para werdkten sonra 295 süper cartcurt demeyn okdr parayı km werse der, zaman geçtkçe ykm lere gelceksnz(yedinz kazıntan memnun kalmıcaksnz) keşke okdr para wermeseydm diceksnz.

Not:ben 6 aydır nvidia'nın kart çıkarmasını bekliorm eski uçak motornn fiyatı düşnsn die :D)
  • uzun zamandır bu incelemeyi bekliyodum teşekkür ederim
    nvidia nın tek gpu da en hızlı ekran kartı oldugu kanıtlandı
    güç tüketimi karşılaştırmasında bir sorum olucak güncel test sistemiyle güç tüketim değeri alınamıyomuydu? yukardaki satırda x48 +qx9650 ile alınan güç tüketim değerleri yazıodu burda bir karışıklık var galiba

CEVABINIZ İÇİN TEŞŞEKKÜR EDERİM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyclonm -- 9 Şubat 2009; 0:34:12 >
  • @cylonm

Ekran kartlarının bir çoğunu o sistemde test ettiğimiz ve ekran kartlarının güç tüketim değerlerini değerlendirmede; test sistemi önemsiz olduğu için yeni ekran kartlarını da yine eski sistem üzerinde deniyoruz.
  • 4850x2 hem ucuz hemde gtx285 den hızlı bunun yanında TR de satılan sapphire 4850x2 soğutmasıda farklı ve OC potansiyeli gtx 285 amp tan çok yüksek zaten gtx 285 amp ı sonuna kadar zorlamışlar..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.