Şimdi Ara

Okulun İcadı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okulu kim icat etmiştir kim yaygınlaştırmıştır acaba onu bulursam

• quote:

Orjinalden alıntı: süpergtacı

Okulu kim icat etmiştir kim yaygınlaştırmıştır acaba onu bulursam

Okulu bulan kişi cok kufur yiyecegini bilmiş olacakki ismini gizlemiş
  • Okul olmasaydı bu yazıyı yazamayacaktın
  • Boş konu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codest

Okul olmasaydı bu yazıyı yazamayacaktın

hayır yazacaktı bu arada o adama
  • okul kadar güzel birşey yok sorun okulu işkence yapanlarda
  • ortaokul ve liseye geçince öğrenirsiniz.
  • Gün gelecek okul bitecek iş hayatına atılacaksın o zaman da işi kim icat etti diyeceksin keşke okul olsa diyeceğin günler olacak ama keşke dediğin için zaman geçmiş olacak ve gün gelecek okulu icat edene teşekkür edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 8 Şubat 2009; 16:49:40 >
  • Ecdadına mı küfür edeceksin?
  • Burada anasına küfredilecek bir şey varsa okulu bulan kişi değil, Türkiye'deki eğitim sistemini bu hâle getiren değerli bakanlarımızdır. Sorun Türkiye'de...

Hatta aklıma gelmişken bir şeye değineyim. Lise sondayım. Dünyada milyonlarca lise son öğrencisi var.

Amerika'daki lise son öğrencilerinin gördüğü konular, çözdüğü sorular ile Türkiye'dekilerin yaptıklarının alakası yok. Biz türevle, integralle, atomla, elektrikle, organik kimyayla uğraşırken adamlar sadece temel matematik ve fen bilgilerini görüyor. Kitaplarını ve sorularını gördüm onların, komedi ya... Sonuç? Türkiye'de müfredat onlardan çok daha ilerideyken Türkiye muhteşem bir ülke mi? Okullarımız çok mu kaliteli? Netice ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 8 Şubat 2009; 17:00:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: süpergtacı

Okulu kim icat etmiştir kim yaygınlaştırmıştır acaba onu bulursam

İcat edeni bilemem ama günümüz Türkiyesinde bunun yaygınlaşmasını sağlayan kişi M.Kemal Atatürk tür.Bu kadar okuyup öğrenemediğine göre okumasanda olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Burada anasına küfredilecek bir şey varsa okulu bulan kişi değil, Türkiye'deki eğitim sistemini bu hâle getiren değerli bakanlarımızdır. Sorun Türkiye'de...

+++++++++++++++++++++++++++++
  • Okul bildiğim kadarıyla Yunan şehir devletlerindeki septiklerin şehrin paralı ailelerinin çocuklarına felsefe dersleri vermeleri ile bulunmuştur.
  • Adını bilmeme gerek yok,her sabah okula giderken çınlatıyorum sülalesinin kulaklarını..
  • benim okulla bi derdim yok..Saç yasağıını çıkaranlarla derdim..kim okulda saçı uzun erkek olmasın die bi kural çıkardıysa onun ben..her hafta berbere 25 kağıt vermekten para kalmadı..Saçım olmayınca kendime güvenim azalıyo tenefüslere çıkamaz oluyorum ağlamak istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Burada anasına küfredilecek bir şey varsa okulu bulan kişi değil, Türkiye'deki eğitim sistemini bu hâle getiren değerli bakanlarımızdır. Sorun Türkiye'de...

Hatta aklıma gelmişken bir şeye değineyim. Lise sondayım. Dünyada milyonlarca lise son öğrencisi var.

Amerika'daki lise son öğrencilerinin gördüğü konular, çözdüğü sorular ile Türkiye'dekilerin yaptıklarının alakası yok. Biz türevle, integralle, atomla, elektrikle, organik kimyayla uğraşırken adamlar sadece temel matematik ve fen bilgilerini görüyor.

Kitaplarını ve sorularını gördüm onların, komedi ya...

Sonuç? Türkiye'de müfredat onlardan çok daha ilerideyken Türkiye muhteşem bir ülke mi? Okullarımız çok mu kaliteli? Netice ortada...

• okul iyide derslerle imtihanlar olmasaymış daha iyimi olurdu.
    şaka bir yana yüksek tahsilde güzel bir bölüm bitirirseniz dua edersiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: loser16

benim okulla bi derdim yok..Saç yasağıını çıkaranlarla derdim..kim okulda saçı uzun erkek olmasın die bi kural çıkardıysa onun ben..her hafta berbere 25 kağıt vermekten para kalmadı..Saçım olmayınca kendime güvenim azalıyo tenefüslere çıkamaz oluyorum ağlamak istiyorum

Bence de saçmalık zamanın başında kadınlar deyil de erkekler saçını uzatsaydı ne olcaktı
    Kızlar saşını toplayınca bişey diyen yok biz uzatıp toplasak saçımızı kıyamet kopar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Slp

quote:

Orjinalden alıntı: loser16

benim okulla bi derdim yok..Saç yasağıını çıkaranlarla derdim..kim okulda saçı uzun erkek olmasın die bi kural çıkardıysa onun ben..her hafta berbere 25 kağıt vermekten para kalmadı..Saçım olmayınca kendime güvenim azalıyo tenefüslere çıkamaz oluyorum ağlamak istiyorum

Bence de saçmalık zamanın başında kadınlar deyil de erkekler saçını uzatsaydı ne olcaktı
    Kızlar saşını toplayınca bişey diyen yok biz uzatıp toplasak saçımızı kıyamet kopar

Saçı filan salla bir zamanlar bizim okulda spor ayakkabıyı yasaklamışlar.

Lise 1'deyken zamanımın çoğunu müdüre en içten dileklerimi iletmekle geçiriyordum.(ve halada devam ediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 8 Şubat 2009; 17:09:20 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.