- x
Okulun İcadı
36 Cevap5851 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

938 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:14:12 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Okulu kim icat etmiştir kim yaygınlaştırmıştır acaba onu bulursam

848 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:41:57 

quote:

Orjinalden alıntı: süpergtacı

Okulu bulan kişi cok kufur yiyecegini bilmiş olacakki ismini gizlemiş

zathura93
Katılım zamanı: Eylül 2006

2499 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:47:16 

Okul olmasaydı bu yazıyı yazamayacaktın

786 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:49:50 

Boş konu.

3150 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:50:05 

quote:

Orjinalden alıntı: Codest

Okul olmasaydı bu yazıyı yazamayacaktın

hayır yazacaktı bu arada o adama

Row Row Fight The Power !

907 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:52:35 

okul kadar güzel birşey yok sorun okulu işkence yapanlarda

Euw ==> TR
MercuryCannon

Kesilen KIL daha gür çıkar

2305 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:53:07 

ortaokul ve liseye geçince öğrenirsiniz.

REKLAMCILIK

512 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:53:09 

Gün gelecek okul bitecek iş hayatına atılacaksın o zaman da işi kim icat etti diyeceksin keşke okul olsa diyeceğin günler olacak ama keşke dediğin için zaman geçmiş olacak ve gün gelecek okulu icat edene teşekkür edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 8 Şubat 2009; 16:49:40 >

ADLARIYLA GÜNEŞİ YÜKSELTENLER
Ben birşey tavsiye edeceksem..Önce kendim denerim..Eğer gerçekten sorun yoksa tavsiye etmeye devam ederim

3748 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:54:34 

Ecdadına mı küfür edeceksin?

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 16 sa. 2 dk. kadarı kaldı.
8 Şubat 2009; 16:55:08 

Burada anasına küfredilecek bir şey varsa okulu bulan kişi değil, Türkiye'deki eğitim sistemini bu hâle getiren değerli bakanlarımızdır. Sorun Türkiye'de...

Hatta aklıma gelmişken bir şeye değineyim. Lise sondayım. Dünyada milyonlarca lise son öğrencisi var.

Amerika'daki lise son öğrencilerinin gördüğü konular, çözdüğü sorular ile Türkiye'dekilerin yaptıklarının alakası yok. Biz türevle, integralle, atomla, elektrikle, organik kimyayla uğraşırken adamlar sadece temel matematik ve fen bilgilerini görüyor. Kitaplarını ve sorularını gördüm onların, komedi ya... Sonuç? Türkiye'de müfredat onlardan çok daha ilerideyken Türkiye muhteşem bir ülke mi? Okullarımız çok mu kaliteli? Netice ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::AlacaKaranlıkT!M:: -- 8 Şubat 2009; 17:00:12 >

3986 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:57:53 

quote:

İcat edeni bilemem ama günümüz Türkiyesinde bunun yaygınlaşmasını sağlayan kişi M.Kemal Atatürk tür.Bu kadar okuyup öğrenemediğine göre okumasanda olur

33 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:57:59 

quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Burada anasına küfredilecek bir şey varsa okulu bulan kişi değil, Türkiye'deki eğitim sistemini bu hâle getiren değerli bakanlarımızdır. Sorun Türkiye'de...

+++++++++++++++++++++++++++++

36 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:59:44 

Okul bildiğim kadarıyla Yunan şehir devletlerindeki septiklerin şehrin paralı ailelerinin çocuklarına felsefe dersleri vermeleri ile bulunmuştur.

Server: Phoenix
Job: Wizard
Lv: 78 (şuan) xD

8347 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:59:55 

3049 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:00:30 

Adını bilmeme gerek yok,her sabah okula giderken çınlatıyorum sülalesinin kulaklarını..

Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söylecek biri.
En çok da insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum.

Elvis Presley Şarkı Çevirileri
| Star Trek TOS | Star Trek TNG | Star Trek Voyager | Star Trek Deep Space Nine | Stargate SG-1 | Supernatural | The Vampire Diaries | Game of Thrones | Homeland | Arrow |

477 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:03:06 

benim okulla bi derdim yok..Saç yasağıını çıkaranlarla derdim..kim okulda saçı uzun erkek olmasın die bi kural çıkardıysa onun ben..her hafta berbere 25 kağıt vermekten para kalmadı..Saçım olmayınca kendime güvenim azalıyo tenefüslere çıkamaz oluyorum ağlamak istiyorum

6161 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:04:35 

quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Hatta aklıma gelmişken bir şeye değineyim. Lise sondayım. Dünyada milyonlarca lise son öğrencisi var.

Amerika'daki lise son öğrencilerinin gördüğü konular, çözdüğü sorular ile Türkiye'dekilerin yaptıklarının alakası yok. Biz türevle, integralle, atomla, elektrikle, organik kimyayla uğraşırken adamlar sadece temel matematik ve fen bilgilerini görüyor.

Kitaplarını ve sorularını gördüm onların, komedi ya...

Sonuç? Türkiye'de müfredat onlardan çok daha ilerideyken Türkiye muhteşem bir ülke mi? Okullarımız çok mu kaliteli? Netice ortada...

2019 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:07:19 

okul iyide derslerle imtihanlar olmasaymış daha iyimi olurdu.
şaka bir yana yüksek tahsilde güzel bir bölüm bitirirseniz dua edersiniz.

527 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:07:35 

quote:

Orjinalden alıntı: loser16

benim okulla bi derdim yok..Saç yasağıını çıkaranlarla derdim..kim okulda saçı uzun erkek olmasın die bi kural çıkardıysa onun ben..her hafta berbere 25 kağıt vermekten para kalmadı..Saçım olmayınca kendime güvenim azalıyo tenefüslere çıkamaz oluyorum ağlamak istiyorum

Bence de saçmalık zamanın başında kadınlar deyil de erkekler saçını uzatsaydı ne olcaktı
Kızlar saşını toplayınca bişey diyen yok biz uzatıp toplasak saçımızı kıyamet kopar

Dreams come true...

5580 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:12:42 

quote:

Orjinalden alıntı: Slp

Bence de saçmalık zamanın başında kadınlar deyil de erkekler saçını uzatsaydı ne olcaktı
Kızlar saşını toplayınca bişey diyen yok biz uzatıp toplasak saçımızı kıyamet kopar

Saçı filan salla bir zamanlar bizim okulda spor ayakkabıyı yasaklamışlar.

Lise 1'deyken zamanımın çoğunu müdüre en içten dileklerimi iletmekle geçiriyordum.(ve halada devam ediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 8 Şubat 2009; 17:09:20 >

Hayranlık cehaletin kızıdır. İnsanlar ancak anlamadıklarına hayran olur ve taparlar-Jean Meslier

1012 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:14:43 

quote:

Okuma o zaman defol git çalış hamallık yap

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
"Bismillahirrahmanirrahîm"

PlayStation 3 | PSN: karamavi
FIFA 15 / GTA V / BF4

• FIAT BRAVO 1.6 Multijet 120HP Dualogic •

15847 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:16:52 

İsyanlardasın?

2732 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:20:42 

okulu sallada matematiği çıkarana

542 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:54:59 

Bu soru iki örnekle açıklanır. Çok sıcak olduğunda havanın soğumasını isteriz. Çok soğuk olduğunda da ısınmak ayrıca insan genç yaşta çabuk büyümek ister, yaşlıysa da gençliğine dönmek. İş hayatına atıldığınızda çalışmamak istersiniz,okulda iken de okulu çabuk bitirmek.

2433 Mesaj
8 Şubat 2009; 17:58:13 

Amerika'ya lise okumaya giden bir arkadaş vardı forumdan...Bizim 7. 8. sınıfta öğrendiğimiz denklemleri falan adamlar lise 3-4'te görüyorlarmış.

Değiştir:Saç - sakal yasağıda yokmuş ABD'de...Yani saçım uzun olsa ne olacak kısa olsa ne olacak,sonuç olarak benim öğrenimimi etkileyen birşey yok,saçım uzun olunca ben tahtayımı göremeyeceğim.Hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel Me -- 8 Şubat 2009; 17:57:34 >

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Şubat 2009; 18:00:06 

quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_éMRé

Adını bilmeme gerek yok,her sabah okula giderken çınlatıyorum sülalesinin kulaklarını..

+999999999999999999999999999999999999999999999999

1621 Mesaj
8 Şubat 2009; 18:18:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Slp

Filmlerde vb. yerlerde bakın bütün erkeklerin saçları baya bir uzun. Ama bizde niye yasak? Neymiş düşgün durması için kızlar düzgün duramıyo mu ozaman ondan mı onların saçı uzun? Ne yani batıyo mu bizim saçımız kardeşim?

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.

2180 Mesaj
8 Şubat 2009; 18:25:04 

Adamlarda apaçi denen bir tip yok ki zaten.Biz niye böyle olduk anlamıyorum.Bir daha düzelmeyiz zaten

3154 Mesaj
8 Şubat 2009; 18:49:27 

okula gitmenin kimseye bir yararı yoktur ögretmen tanıyorum çocugunu yollamıyor okula bi kere sürü piskolojisi hakim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

612 Mesaj
8 Şubat 2009; 18:55:18 

Okullar olmasa maarifi ne güzel idare ederdik

raporlu bulaşmayın
46

765 Mesaj
8 Şubat 2009; 18:59:23 

Okul 6-7 yaşındaki insan yavrusunun 18 yaşına gelince maymuna dönüşmesi için yapılan bir programdır.

may the force be with you

nacizane yazı yazdığımız blog
iltekin,eray,efe

Korku öfkeye; öfke nefrete; nefret ise acıya yol açar.

0 Mesaj
13 Şubat 2011; 12:40:25 

ben bu okulu bulanın (adelheid popp) ...........................

3800 Mesaj
14 Şubat 2011; 17:22:48 

quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

Amerika'daki lise son öğrencilerinin gördüğü konular, çözdüğü sorular ile Türkiye'dekilerin yaptıklarının alakası yok. Biz türevle, integralle, atomla, elektrikle, organik kimyayla uğraşırken adamlar sadece temel matematik ve fen bilgilerini görüyor. Kitaplarını ve sorularını gördüm onların, komedi ya... Sonuç? Türkiye'de müfredat onlardan çok daha ilerideyken Türkiye muhteşem bir ülke mi? Okullarımız çok mu kaliteli? Netice ortada...

evet amerikada daha basittir dersler ama izledigim bir programda gençlerinin cok kültürsüz en basit şeyleri bile bilemeyen salak bi genclikleri var. kız doktorlugu kazanmıs 1. sınıfta aglama duvarı nerde bilmiyor.. bu tarz bir çok sorular sordular yoldan geçen genclere ve çogu hıc bi halttan haberi yok.

geçen gün tv izliyorum haberlerde kıbrısın nerede oldugunu sordular (sordukları kişiler 45-60 arası amcalar)
biri yunanistan dedi biri italyada dedi biri egede dedi haahahaha. :D

okuluu cok sıkıcı bulurdum derslerim fena degildi hic sınıfta kalmadım :D
ama nedense kurs , okul vsvs gibi egitim dayatan kurumları hic sevmiyorum.
bunun çözüm yolu sanırım yeteneklerinizin ve ilginizin hangi alan da oludugu tesbit edip o yönde egitim almak.
o zaman insan severek sevgidi işi yaparak egitimini alabilir.

46 Mesaj
13 Nisan 2013; 12:33:48 

O okulu bulanın ben ta sülalesinin yani ne diyim ya !!!! Allah belasını vermesin

...

2509 Mesaj
13 Nisan 2013; 15:13:47 

Okulu kim buldu bilmem ama Matematiği Sümerler buldu.

★★★★★★★

''Auf Wiedersehen Regenmeister''
''Hiçbir zaman kendi limitlerime ulaşamadım.Beni daha hızlı olmaktan alıkoyan hep aracın limitleri olmuştur,kendi limitlerim değil.''
Michael Schumacher ''The Red Baron''
7 Times Formula One World Champion (94-95-00-01-02-03-04)
#91 Grand Prix Victory #68 Pole Positions #77 Fastest Lap #155 Podium #22 Hat-tricks (pole, win, fastest lap)

Uzaklaştırılmış
13 Nisan 2013; 19:56:36 

İlk üniverste 1200 yıl öncesine dayanıyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
13 Nisan 2013; 19:58:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Kırık Ok

Okulu kim buldu bilmem ama Matematiği Sümerler buldu.

tekerlik ve yazı da sûmerdi galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.305