Şimdi Ara

Lian-Li yeni PC kasası PC-A06F'nin satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Komponent üretiminde sektörün saygın isimlerinden biri olan Tayvan merkezli Lian-Li ürün gamını yeni modellerle genişletmeye devam ediyor. Firma geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla mid-tower segmenti için hazırladığı yeni PC kasası PC-A06F'yi duyurdu. 187 x 375 x 490 mm boyutlarında ve 3.8 Kg ağırlığında olan Alüminyum temelli yeni kasa, dört adet 5.25" harici sürücüye ev sahipliği yapabiliyor.

Optik sürücüler ve PCI kartların alet gerektirmeden hızlı ve kolay bir şekilde kurulabildiği belirtilen yeni kasanın üst kısmında ses ve usb konnektörlerinin konumlandırılıdığı I/O paneli de bulunuyor. Kasa içi soğutma için ön kısmında 140mm'lik (900 devir/dakika), üst kısmında ise 120mm'lik (1000 devir/dakika) iki adet fanla desteklenen Lian Li PC-A06F'nin 100$'lık etiket fiyatıyla yurt dışında satışa sunuldu.

• demir yığını
  • Dış görünüş olarak berbat.İçi hakkında yorum yapamam.
  • bencede dandik :)
  • çok sıradan..
  • illaki pcp80 gibi ürün yapcak deilya herzaman oyuncuları düşünmüyor şirket için giriş seviseyi için kasalar bunlar cosmos gibi kasa beklemeyin
  • f/p kasası diyelim
  • bu ne biçim kasa ya odun gibi
  • Güç kaynağına ayrılan yer kötü, işlemci soğutucularına mani olacaktır.
  • Lian-Li işçiliğini hep sevmişimdir.. Sade kasalar bnm daha çok ilgimi çekiyor böle çok sayıda fan takılabilecek yeri olması güzel. Güzel bir kasa.. :)
  • Gerçekten çok uğraşmışlar belli dizayn ve estetik olarak süper olmuş demek isterdik ama rezalet ötesi demirçiye gidip pc kasası yap bana desen sanırım bunla aşağı yukarı aynı şeyi verir...
  • ya psu yeri işlemcinin önü mü yoksa resimde mi bir gariplik var. bunu tasarladıktan sonra acaba hiç bileşen takıp kullandılar mı, yoksa sadece cad de tasarlanıp üretime mi geçildi. rezalet :)
  • Kazma gibi kasa ya, en fazla edeceği 30 dolar...
  • ohaaa pover yok 100 $ zor satar bu kasayı
  • Benim kasa bile bundan güzel be:)
  • çok zor lian li teneke yığıntısı adam içine hi tech veya high power 460 power koyar temaltake silverstona a özenti başka bişey değil...
  • Görünüm açısından sade fakat benim gibi bilgisayarını 7/24 açanlar için havalandırması güzel.

Haber için teşekkürler fx
  • quote:

187 x 375 x 490 mm

yerine 225 x 455 x 520 mm gibi filan olsa gerçekten güzel olmus ufan bişey olmus bu havalandırma iyiolsa kaç yazar, lian li den beklemezdim
  • standard diyelim
  • aynen katılıyorum çok dandik.malzeme kaliteli diyolar ama aliminıum yığını oluyo bence lianli nin tüm kasaları dandık almaya değmez cooler master varken.

quote:

Orjinalden alıntı: ..::RHMN::..

bencede dandik :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.