Boyasız göçük düzeltme.
23 Cevap7487 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

189 Mesaj
8 Şubat 2009; 12:41:16 

Bursa'da bu aylarda iyi rüzgar olur. Ben de dün bunun gazabına uğradım. Akşam rüzgardan yuvarlanan bir çöp bidonu arabanın sol arka farını kırmı.
Bunu bir şekilde çözeriz(Ne önerirsiniz? Ödemeli miyim kaskoya mı yaptırmalı?)
Asıl sorun arabanın sol arka kapısına çarpıp tam kapı kolunun yanında küçük bir göçük oluşturmuş. Servis bunu AutoKing'e yaptırın dedi. Hem kaskoyu bozmuyormuş hem de boyasız oluyormuş. Bu konuda fikri olan, yada yaptıran var mı?
Aşağıdaki adreste durumu anlatıyorlar.

http://www.autoking.org...orta_gocuk_duzeltme.htmhttp://www.autoking.org/boyasiz_kaporta_gocuk_duzeltme.htm

2006 Toyota Avensis 1.6 Linea/ GümüşGri

BRC Sıralı Sistem

2813 Mesaj
8 Şubat 2009; 16:06:03 

bu autoking reklam ve ilan vererek şov yapıyor ama aracınızı bir göçük için götürdüğünüzde "Bunu yapamayız boyamamız lazım" diye bahaneler uydurup duruyorlar. Sizde aracınızı götürün mutlaka aynı şeyi söyleyecekler

3092 Mesaj
9 Şubat 2009; 0:48:31 

doğal afetlerden oluşan kazaları kasko ödemeyecekse acaba biz bu kaskoyu neden yapıyoruz

ASUS N53SN-SN129V ASUS EeePad TF300TG Samsung GİO kullanıcısı..

1016 Mesaj
9 Şubat 2009; 2:11:59 

Bazı kaskolarda tampon vs. karşılıyor fakat eğer kaskodan bir özel indirminiz varsa bunu iptal edebiliyorlar.Kaskodan kaskoyada anlaşmalarda değişiklik gösterebilir.

Sizde aracınızı auto kinge götürdüğünüzde eğer çekme ile düzeltildiğinde boyaması gereken yeri lokal olarak boyayabiliyolar tüm parçayı veya bölgeyi kenarlarına veya çevresine uydurmak için komple boya uygulamıyorlar.Gidip autoking ile görüşüp nasıl olacağınıda bizzat görüşebilirsiniz...

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2005 TOYOTA COROLLA TERRA 1.6 110 HP

6104 Mesaj
9 Şubat 2009; 9:24:20 

bence farlar daha önemli, eğer kaskonuzda mini hasar autoking hizmeti yoksa bu işler için autoking'e para vermek bence lüks. Gidin sanayiideki iyi bir ustaya yaptırın 3 te 1 fiyatına aynı şekilde onarırlar. boyasız göçük düzeltmenin şartları var. Boya hasarı olmaması lazım, çizgi şeklinde olmaması lazım gibi. webteki formdan rastgele form doldurdum 30cmden küçük göçüksüz lokal boya onarımı için 162TL fiyat çıktı.

78 Mesaj
9 Şubat 2009; 23:33:55 

Merhaba Arkadaslar aracım 2009 Auris siyah sağ çamurlukta ufak bigöçük oluşmuştu.Boya bozulmamıştı. kaskodan hasarsızlık bozulmadan yaptırmak için Auto King e gittim hemen boya önerdiler ya dedim boyasız onarım yokmu bu olmaz dediler renk tutarmı dedim ık mık ettiler sonra tutar dediler.Ama ben sonradan Auto King de yaptırmaktan vazgeçip bi arkadaşımın tavsiyesiyle birine boyasız yaptırdım kimse anlayamaz adam süper yaptı hiç anlaşılmıyor.İyiki Auto King de arabanın orjinalliğini bozdurmamışım.İhtiyacı olana yardımcı olabilirim.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_24589846/mpage_1/key_//tm.htm#24589846]

TODAY TOMORROW TOYOTA[/

2009 Auris D4D Comfort (SİYAH)

2813 Mesaj
11 Şubat 2009; 0:42:45 

İşte bende bundan bahsediyorum. Çarşa çarşaf ilan veriyorlar ama en ufak bir göçüğü bile yapamıyorlar. Hemen boyayalım diyip geçiştiriyorlar

quote:

Orjinalden alıntı: Auris16

Merhaba Arkadaslar aracım 2009 Auris siyah sağ çamurlukta ufak bigöçük oluşmuştu.Boya bozulmamıştı. kaskodan hasarsızlık bozulmadan yaptırmak için Auto King e gittim hemen boya önerdiler ya dedim boyasız onarım yokmu bu olmaz dediler renk tutarmı dedim ık mık ettiler sonra tutar dediler.Ama ben sonradan Auto King de yaptırmaktan vazgeçip bi arkadaşımın tavsiyesiyle birine boyasız yaptırdım kimse anlayamaz adam süper yaptı hiç anlaşılmıyor.İyiki Auto King de arabanın orjinalliğini bozdurmamışım.İhtiyacı olana yardımcı olabilirim.

2992 Mesaj
11 Şubat 2009; 9:14:37 

Bende tamponun sol altını (sis farının tam altındaki bölge) garaja girerken kaldırımın kenarına çarpmıştım epey göçmüş ve çizilmişti. Sonra babam autokinge götürdü. Parçayı arkadan ısıtarak yumuşatıp yamukluğu düzelttiler şimdi hiç belli olmuyor ama çiziği boyatmadık çünkü tam alt kısımda kaldığı için neredeyse aracın altına girilmezse görünmüyor pek. Ücrette almadılar bu işten

Intel Core2 Quad Q6600 2.4GHz Zalman 9700 LED, GigaByte P45-DS3R, MSI 1GB nVidia GeForce GTX 560 Ti, Seagate 300GB+500GB+1TB SATA2 HDD, Samsung 18X DVD+-RW, 3GB OCZ Fatal1ty 1066MHz Bellek, Creative Audigy2 ZS, TT Kandalf Kasa, EnerMax 650W Infiniti PSU, Samsung 22" T220 LCD Monitör
KLIPSCH RF-62 Front, RC-52 Center, RS-42 Surround + Yamaha RX-V659 + DEFINITIVE SuperCube I 1500Watt Subwoofer
SAMSUNG 46D7000 3D LED TV
TOYOTA Corolla 2009 1.6 Düz Vites Benzinli Comfort

2457 Mesaj
13 Şubat 2009; 0:53:49 

istanbul daki bayiler aynen öğledir.
biz böyleyiz şöyleyiz diyorlar reklam yapıyorlar.
sonrası tam bir hüsran.
bakıyor yapamayız aldığınız yere gidin diyorlar.

quote:

Orjinalden alıntı: ak_onair

bu autoking reklam ve ilan vererek şov yapıyor ama aracınızı bir göçük için götürdüğünüzde "Bunu yapamayız boyamamız lazım" diye bahaneler uydurup duruyorlar. Sizde aracınızı götürün mutlaka aynı şeyi söyleyecekler

@ HONDA CiviC 2008 Premium Gümüş
@ Canon PowerShot S5 IS
@ HP PAVILION DV5-1240ET Notebook
@ AirTies RT-211 ADSL Modem
@ LOGITEC Z5500
@ AKVARİST GXDXH:120X50X80 CM
@ Samsung Galaxy S4

930 Mesaj
13 Şubat 2009; 15:20:56 

meraba oncelıkle autokıng hıkaye bazı arkadasların dedıgı gıbı,boyasız olmaz sole bole dıyorlar.
oncelıkle farı yaptırın kucuk gocuk ıcın acele etmeyın boyada zarar yoksa halledılır boyasız,ben mersınde bı gocukcuye yaptırdım servısın agzı acıkta kaldı onlara kalsa ıdı bagaj komple boya ayıyecektı.

6104 Mesaj
13 Şubat 2009; 18:11:42 

İşçilik gereken durumlarda ustalar servislerden daha başarılı, böyle ufak boya kaporta işleri için yetkili servislere gitmeyin. Autoking de ziebart gibi soyguncu bana göre. Markaya ekstra para veriliyor.

72 Mesaj
18 Mart 2009; 16:24:29 

quote:

Orjinalden alıntı: evetben

meraba oncelıkle autokıng hıkaye bazı arkadasların dedıgı gıbı,boyasız olmaz sole bole dıyorlar.
oncelıkle farı yaptırın kucuk gocuk ıcın acele etmeyın boyada zarar yoksa halledılır boyasız,ben mersınde bı gocukcuye yaptırdım servısın agzı acıkta kaldı onlara kalsa ıdı bagaj komple boya ayıyecektı.

ARKADAŞIM MERSİN'DE KİME YAPTIRDIĞINI ÖĞRENEBİLİRMİYİM? BİRDE YAPILDIKTAN BOYADA DALGALANMA FALAN KALIYORMU?

2009 C4 SX 1.6İ HB
2010 FİAT YENİ DOBLO 1.6 PREMİO

2028 Mesaj
22 Mart 2009; 18:09:20 

Oha tamponda hafif çizikler vardı autokingdeki formu doldurdum 250 TL dedi. 250 TL yi autoking'e vereceğime gider yetkili servise yaptırırım

Hayatının Bir Zamanında Bir Kız Tarafından " Arkadaş Olarak Görülmüş " İnsanlar Topluluğu

6104 Mesaj
22 Mart 2009; 21:42:52 

yaptıracağımdan değil sırf merak için autoking'e benim küçük hasarı sordum. Ön sol çamurluk ile tamponun birleşme yerine yakın 2-3 cm uzunlukta bir sürtme sonucu göçme var, tamponda da az boya hasarı sözkonusu. Çıkarttıkları fiyat 440TL son olarak 400TL ya olur dediler. Ben de dedim ve el salladım. bu resmen soygunculuk. İlla ki çok gözüme batarsa, gider sağlam bi yere tamponu çakarım kaskodan da bedava yaptırırım.

2 Mesaj
23 Mart 2009; 2:20:19 

arkadaşlar istanbul anadolu yakasında yada gebze tarafında bu işi iyi yapan biri varsa yardımcı olurmusunuz.benim corolla da ufak bi göçük varda.

6104 Mesaj
23 Mart 2009; 8:57:16 

Bostancı Sanayii de Gezici otomotiv var marka model gözetmeden her türlü kaporta işleri yapıyorlar.

2 Mesaj
24 Mart 2009; 0:23:24 

çok saol hocam,teşekkürler...

344 Mesaj
26 Mart 2009; 14:19:21 

benimde arka tamponun sol tarafında bir delik war .! pazarcıların we eskicilerin taşıdığı demir arabalar wardır bilirsiniz , onun köşesini (bildiğiniz demir) tampona wurdu biri hemde trafikte beklerken ışıkta ! neyse zaten fakir diye üstelemedim . auto king e gittim , aksigortalıyım we anlaşması war . 2-3 cm lik yer için tampon sökülecek bir kaç malzemeden sonra boyanacak dediler (tamponun yarısı neredeyse boyanacak) bunların hepsi için tek kuruş istemediler fakat ben renk tonunu tutturamazlar orjinalliği bozulur diye o delikle geziyorum. forumnik in dediği gibi ALLAh korusun tarafımdan weya karşı tafartan bir hasar almazsam tampın kısmına gider çarparım bir yere orjinaliyle komple tamponu değiştiririm ne yapalım..boyalı yarım yamalak iş olacağına sıfır olsun gözümde takılmasın o bölgeye

2012 Seat Leon 1.6 TDI DSG Style

1989 Mesaj
26 Mart 2012; 17:26:04 

... Yanlışlık oldu. Hort için özür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi that_inspector -- 26 Mart 2012; 17:28:31 >

| AMD FX-6300 | ASUS M5A97 EVO R2.0 | ASUS GTX 650TI DIRECTCU II O.C 2GB | GSKILL 4GB RIPJAWSX DDR3 1600MHZ RAM | ADATA SP900 120 GB SSD | WD CAVIAR GREEN 1TB SATA 3.0 64MB CACHE 7200 RPM | XIGMATEK - ASGARD 382 PURE BLACK | EDIFIER X600 | LG 42LN575S | LOGITECH DFGT | XBOX CONTROLLER | ACER 5734Z | RENAULT SYMBOL 2011 1.4 |

8 Mesaj
26 Kasım 2012; 23:43:54 

Göçük Onarım Merkezi Dentteknik Ankara Alim Usta

Otomobilinizdeki Boyası Bozulmadan Kaporta Göçükleri ,
Dolu Göçükleri ,Vakumlu Göçük ve Otoparkta Oluşabilecek Hasarların Onarımı Yapılmaktadır.

Profesyonelliği ve tecrübeyi arıyorsanız ,ben 20 seneyi aşkın bir süre kaportacılık geçmişim var ve bu işi Hollanda da 10 yıl yaptım,şimdi tam donanımlı Hollanda'dan getirdiğim aletlerle birinci sınıf işçiliğimle Ankara da çalışmaya devam ediyorum ,sayfaya bir göz atın ve olası hasarlarda sizlere yardımcı olmak isterim. Saygılarımla

www.facebook.com/boyasizgocukduzeltmealimusta

dentteknik@gmail.com

NOT.KESİNLİKLE BOYAYA ZARAR VERMEDEN YApilAN BİR ONARIM İŞLEMİDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dentteknik -- 12 Aralık 2012; 22:21:21 >

1731 Mesaj
10 Şubat 2013; 23:21:23 

quote:

Orijinalden alıntı: dentteknik

Göçük Onarım Merkezi Dentteknik Ankara Alim Usta

Otomobilinizdeki Boyası Bozulmadan Kaporta Göçükleri ,
Dolu Göçükleri ,Vakumlu Göçük ve Otoparkta Oluşabilecek Hasarların Onarımı Yapılmaktadır.

Profesyonelliği ve tecrübeyi arıyorsanız ,ben 20 seneyi aşkın bir süre kaportacılık geçmişim var ve bu işi Hollanda da 10 yıl yaptım,şimdi tam donanımlı Hollanda'dan getirdiğim aletlerle birinci sınıf işçiliğimle Ankara da çalışmaya devam ediyorum ,sayfaya bir göz atın ve olası hasarlarda sizlere yardımcı olmak isterim. Saygılarımla

www.facebook.com/boyasizgocukduzeltmealimusta

dentteknik@gmail.com

NOT.KESİNLİKLE BOYAYA ZARAR VERMEDEN YApilAN BİR ONARIM İŞLEMİDİR.

Profiliniz kapalı olduğu için burayı takip edip etmediğinizi bilemiyorum, facebook'taki sayfanıza mesaj gönderdim. Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

22 Mesaj
21 Aralık 2013; 20:01:11 

Tahsin053 alim ustaya gitceksen 2 kere düşün. Noswagen abimizin yaşadıkları aşağıdaki linkte

http://forum.donanimhab...423/f_//tm.htm#85490329

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakkir06 -- 21 Aralık 2013; 20:02:17 >

Bu mesajda bahsedilenler: @tahsin053 Bu mesaja 1 cevap geldi.

Nereye Kadar Böyle...

68 Mesaj
21 Aralık 2013; 20:05:33 

Noswagen abiye ayıp edilmiş. Bire bir tanıdığım sevdiğim birisidir.

Bu mesajda bahsedilenler: cakkir06

Ölmek felaket değildir.Asıl felaket öldükten sonra başlar...

31 Mesaj
23 Haziran 2014; 23:41:30 

Güncel, Ankara ya da Bursa da boyasız dolu göçüğü yapabilecek usta var mı bildiğiniz?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Toyota » Boyasız göçük düzeltme.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375