Şimdi Ara

Klavyede harf tuşları sayı oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
177.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar labtopun klavyesine bieşyler oldu harfler basmıyor onun yerine sayı yazıyor mesela k harfine basıyorum 2 sayısı çıkyıyor yardımlarınızı bekliyorum

• Fn+F11 yapın ;)

yada ctrl+insert
  • veya fn+Numlock yazar ama ikinci bir tuş olarak yani küçük yazıyla yazabilir...Veya en kısayol ekran klavyesini açarak oradan numlock tuşuna tıkla olur biter...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sickdreth_01 -- 6 Şubat 2009; 15:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schwert3434

Fn+F11 yapın ;)

yada ctrl+insert

teşekkürler..
  • Numlock açıktır. Genelde mavi renk ile yazılan "Fn" tuşu ile yine mavi renk ile yazılan "Num" tuşuna basın.
  • PC KENDİ KENDİNİ RESETLİYOR ARA SIRA YARDIM EDERMİSİNİZ
  • benim laptoptada aynı sorun vardı shift+numlock yaptım düzeldi
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Gerçekten teşekkür ederim bende de aynı sorun vardı ^^
  • zamanı ile bende yaşamıştım bu gibi bir sorunu annemin laptop unda benimde öyle Fn+F11 yapıp düzelseydi iyi olurdu ama klavye değiştirdik
  • fn tuşuyla numlock tuşuna aynı anda bas olmasa sertçe arka arka ya bas mesela benimkinde numlk yazıyor üstünde de ıns yazıyor ama fn ve numlock yani numlk tuşuna daha sert ve arka arkaya basınca oluyor
  • Aynı sorunu yaşadım. Asus T200 küçük ekran ve klavye bilgisayar. Klavyede numlock tuşu yok. Söylenilenleri yaptım fakat sonuç değişmedi.

Sebebi ve çözümü ise şöyle oldu.
    Harici kablosuz klavye takmıştım, bu klavyede numlock tuşuna basmışım. Klavye bağlantısını kapatmama rağmen numlock basılı kalmış. Farklı bir kablolu usb klavye takıp numlock tuşunu kapattım ve çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.