Şimdi Ara

Galaxy'nin özel tasarım GeForce GTX 260+ modeli soğutucusuyla dikkat çekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'nın önde gelen iş ortaklarından biri olan ve hazırladığı özel tasarım ekran kartlarıyla zaman zaman gündeme gelen Galaxy'nin GeForce GTX 260 tabanlı yeni modeli özel soğutucusu ve arttırılan saat hızları dikkat çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz ay 55nm GT200b GPU'lu özel tasarım ilk GeForce GTX 260 modeli olarak gündeme gelen kart Mavi renkli baskılı devresi, 4+1 fazlı güç tasarımı, çift BIOS özelliği ve voltaj jumper'ı gibi detaylarıyla Nvidia'nın referans tasarımından ayrılıyor.

3 hatta 4 sloy kaplayan ve ısı iletim teknolojisini temel alan özel soğutucusu ile merak uyandıran kartın 625MHz/1350MHz/2100MHz olarak belirlenen GPU, paralel işlemci ve bellek saat hızları yapılan 3DMark Vantage testleri esnasında
    750/1575/2600 MHz seviyesine çıkartılmış. Galaxy'nin henüz kullanıma sunulmayan yeni modeli 2.8GHz'de çalışan Core i7 işlemcili sistem ile 3DMark Vantage'da P14480 puanlık skor almayı başarmış. Kartın detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

• GPU DA METAL KORUYUCU MU VAR? bunun iptali daha iyi sonuç vermezmiydi?
  • o ney yavvv
  • oraya o kadar fandı metal madeniydi carttan curttan kule dikeceğine su soğutma bloğu koysan daha iyi değil mi?
  • Soğutucu Dehşet olmuş gerçekten
  • o nasıl bi soğtucudur yav
  • arkadas bu kart bizim anakartı söker atar yaw o nasıl bisi.bari kilosunu da yazsaymıslar :O)aşırı büyük.
  • Olacak iş değil, alltaki iki slot boşa gitti bile.
  • bu kartla slı düsünsenize :O) Bütün slotlar gitti hatta yetmez bile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YunusYENEROGLU_69_

bu kartla slı düsünsenize :O) Bütün slotlar gitti hatta yetmez bile.

Haklısın,Nasıl Bir Soğutucudur O Öyle..
  • Ben slotları da geçtim kasanın tabanına değmesinden korkuyorum
  • oha. bide bunu yeni soğutmaları oalrak mı gösteriyolar. saçma sapan bişey. gayet iğrenç. kim alır ki bunu. cpu soğutucum kadar büyük
  • ABİ iyi soğuttuktan sonra kara kutu olsa ne olur bu olsa ne olur vga işte kasanın içinde duran yaratık 4870 özel soğğutmalı aldım oda soğumuyor gtx 260 aldım oda soğumuyor vir vganın soğuması için illa fan hızlı dönücek
  • ne gerek var öyle 3-4 slot yer kaplayan soğutucuya ya, abartmışlar olayı iyice, bu kartlar stock soğutuclarıyla bile gayet stabil ve sessiz çalışıyorlar, ben o ekran kartını alsam üstünde ki soğutucuyu söker işlemciye takarım
  • işlemci soğutucusu bu ya
  • soğutucuyu gördügümde aklıma big typhoon geldi işlemci soğutucusu oda bircok anakartı yamultan soğutucu
  • bence bu ekran kartı silah sanayinde kullanılsın
  • thermalright'ın işlemci soğutucusuna benziyor. performansının iyi olacağı kesin ama kapladığı alan birçok almaya niyetli kişiyi vazgeçirmeye yeter...
  • Bu Nedir Bee...Soğutucu İşlemci Soğutucusu Gbi Benim Eski Soğutucya Benziyor Yaw..

HD4870'i Bunu Satın ALmayı Kesinlikle Düşünürm..
  • Çok fazla yüksek ve şekilsiz olmuş referans soğutucu çok daha iyi bunun yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 6 Şubat 2009; 14:36:57 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.