Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17841785178617871788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volverin33

antivirüs program linki verir misiniz.

su linki bir incele,
    ama bu telefonu 2 yildan fazladir kullaniyorum,hic gerek olmadi.bir iki denemem oldu telefonu cok kasti,sende bir bak.(not:fo-rum yazisinin arasindaki tireyi kaldirmayi unutma)

http://www.ceptim.net/Fo-rum-s60v5-anti-virus-programlari--55
  • Antivirüse bence gerek yok çünkü şimdiye kadar s60v5 işletim sistemi için virüs çıktığını duymadım ki telefona bulaşsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

Antivirüse bence gerek yok çünkü şimdiye kadar s60v5 işletim sistemi için virüs çıktığını duymadım ki telefona bulaşsın.

hiç öyle şey olur mu dostum. neticede bu cep bilgisayar gibi.programların içinde virüs varsa donma,titreme,menü geçişlerde zorlanma olur. program yoksa tekrar costum fw yükleyeceğiz o zaman temizlik için desene.
  • rehber,mesajlar,videolar,resimler telefonda yer alan herşeyi şifreyle gizleyebilirsiniz. telefona kurdum çalışıyor.işte şifreleme programı.

http://www.itdunya.com/t149706/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykubi

arkadaslar daha öncede sormustum araya gitti,
    internetten türkce radyolari dinlemek icin tavsiye edebileceginiz program varmi acaba,

ares 6 fw yükle içinde var.
  • arkadaslar telde opera mini tarayıcı yuklu önceden face girdim de bilgisayarda ki face arayuzu neyse teldede oleydi,ama şuan internet paketim olmasına ragmen(100mb) face girdimde zero facebook çıkıo,sizdede durum boylemi...önceden en altta dokunmatik site, full site gibi secenekler vardı artık onlarda yok,face operaya mı yasak getirdi acaba...direk zeroyu kullandırıo...
  • opera mobil in ayarlarında cep yada pc görünümü seçeneği var. acaba opera mini içinde de aynı ayardan olabilir mi ?? Gelişmiş ayarları kontrol ettiniz mi ?
  • quote:

quote:

Antivirüse bence gerek yok çünkü şimdiye kadar s60v5 işletim sistemi için virüs çıktığını duymadım ki telefona bulaşsın.

hiç öyle şey olur mu dostum. neticede bu cep bilgisayar gibi.programların içinde virüs varsa donma,titreme,menü geçişlerde zorlanma olur. program yoksa tekrar costum fw yükleyeceğiz o zaman temizlik için desene.

evet bu cep bilgisayar gibi ama virüslerin % 90 ı windows işletim sistemlerinde çalışır. bilgisayar virüsünü tele attığında çalışmaz. pardus veya ubuntu da çalışan virüs sayısı çok azdır. eski symbianlarda ( nokia 6600 ) zamanlarında tel için yazılmış virüs vardı. REhberdekiliere mesajlar gönderiyordu. bluetoothla kendini yayıyordu. O zamanlar bende antivirüs kullanıyordum ama symbian ın bu işletim sistemi için yazılmış bir virüs şimdiye kadar hiç duymadığım için kullanmadım. Tercih senin ...

• quote:

opera mobil in ayarlarında cep yada pc görünümü seçeneği var. acaba opera mini içinde de aynı ayardan olabilir mi ?? Gelişmiş ayarları kontrol ettiniz mi ?

minidede var o ayar, mobile secenegi of konumda zaten, ama bu sorun sadece facebook ta oluo diger siteler normal bilgisayardaki görüntü neyse operadada o,opera mini kullanıp face full girebilen var mı acaba..??
  • quote:

quote:

quote:

evet bu cep bilgisayar gibi ama virüslerin % 90 ı windows işletim sistemlerinde çalışır. bilgisayar virüsünü tele attığında çalışmaz. pardus veya ubuntu da çalışan virüs sayısı çok azdır. eski symbianlarda ( nokia 6600 ) zamanlarında tel için yazılmış virüs vardı. REhberdekiliere mesajlar gönderiyordu. bluetoothla kendini yayıyordu. O zamanlar bende antivirüs kullanıyordum ama symbian ın bu işletim sistemi için yazılmış bir virüs şimdiye kadar hiç duymadığım için kullanmadım. Tercih senin ...

teşekkürler dostum cevabın için bilmiyordum bunları. ama cebi pc ye bağlayıp avast ile E yi pc üzerinde taradığımda virüs var uyarısı geldi yüklediğim oyun programının içinde. yüklendiği halde oyunda açılmadı bir türlü bu yüzden merak ettim.
    dostum ben spor yaptığım için bana kronometre çok lazım oluyor. bildiğin bir kronometre programı var mı acaba.

• mobil tv linki yok mu dostlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu61

quote:

opera mobil in ayarlarında cep yada pc görünümü seçeneği var. acaba opera mini içinde de aynı ayardan olabilir mi ?? Gelişmiş ayarları kontrol ettiniz mi ?

minidede var o ayar, mobile secenegi of konumda zaten, ama bu sorun sadece facebook ta oluo diger siteler normal bilgisayardaki görüntü neyse operadada o,opera mini kullanıp face full girebilen var mı acaba..??

eet arkadaslar yok mu bi cevabı olan....
  • Arkadaşlar geçen hafta itibariyle i8910 umu sattım HTC EVO 3D aldım. Artık çok sık uğrayamazsam kusuruma bakmayın...

@wolverin : Kronometre :http://hotfile.com/dl/44257544/39caac3/OffScreen_Timer_Pro_Touch_v1.0_S60v5.rar.html

Spb TV :http://spb.com/symbian-software/tv/download.html ( açılan sayfadaki kutuya mail adresi yaz )

• burada bildiklerini paylaşan tüm kullanıcılara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. ancak i8910 ceple ilgili iki sorunum var.

1- hoparlör, mikrofon, ahize sesleri çok hışırtılı oluyor i8910 ile telefon görüşmelerim. benim diğer dandik nokia, samsung 20-30 TL'lik telefonlar on çeker bu konularda, aynı yerlerde takıyorum sim kartı süper ses, hışırtı asla olmuyor. acaba ayarla mı ilgili bu durum. sizlerde nasıl? ses ayarını nasıl yapabilirim, nasıl düzeltebilirim. acaba yüklediğim bir program mı kasıyor. aktifleştirdiğim bir özellik mi kasıyor bu şekil.
    .
    2- avea hattı kullanıyorum. sim kartımı diğer dandik telefonlarıma taktığım zaman şebeke full çekerken bunda şebeke 2-3 çizgi çekiyor. diğer telefonlarımda 2-3 çizgi şebeke çekerken bunda hiç çekmiyor şebeke. şebeke sorunu hatla ilgili olsa diğerlerinde aynı sorunu yaşamam lazım. telefonun donanım, yazılım ve ayar özellikleriyle alakalı bir durum var sanırım çözemediğim, anlayamadığım. yardımcı olur musunuz.

3- 3G ayarları nasıl yapılıyor. bu benim sorunum değil. sadece merak ettim.

cevap için herkese teşekkürler. ben bu telefonu burayı okuyup aldım. şebeke sorunu yok ve ses düzeni süper diye aldım. ancak ben farklı bir telefon aldım sanırım i8910 yazıyor bataryanın altında oysa.

• http://www.veteknoloji.com/dev-guncelleme-hazir-video-45705--.html

üstatlar bir baksın bu yazılım i8910 içinde olurmu
  • quote:

burada bildiklerini paylaşan tüm kullanıcılara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. ancak i8910 ceple ilgili iki sorunum var.

1- hoparlör, mikrofon, ahize sesleri çok hışırtılı oluyor i8910 ile telefon görüşmelerim. benim diğer dandik nokia, samsung 20-30 TL'lik telefonlar on çeker bu konularda, aynı yerlerde takıyorum sim kartı süper ses, hışırtı asla olmuyor. acaba ayarla mı ilgili bu durum. sizlerde nasıl? ses ayarını nasıl yapabilirim, nasıl düzeltebilirim. acaba yüklediğim bir program mı kasıyor. aktifleştirdiğim bir özellik mi kasıyor bu şekil.
    .
    2- avea hattı kullanıyorum. sim kartımı diğer dandik telefonlarıma taktığım zaman şebeke full çekerken bunda şebeke 2-3 çizgi çekiyor. diğer telefonlarımda 2-3 çizgi şebeke çekerken bunda hiç çekmiyor şebeke. şebeke sorunu hatla ilgili olsa diğerlerinde aynı sorunu yaşamam lazım. telefonun donanım, yazılım ve ayar özellikleriyle alakalı bir durum var sanırım çözemediğim, anlayamadığım. yardımcı olur musunuz.

3- 3G ayarları nasıl yapılıyor. bu benim sorunum değil. sadece merak ettim.

cevap için herkese teşekkürler. ben bu telefonu burayı okuyup aldım. şebeke sorunu yok ve ses düzeni süper diye aldım. ancak ben farklı bir telefon aldım sanırım i8910 yazıyor bataryanın altında oysa.

Kullanmakta olduğunuz telefon çok hor kullanılmışa benziyor,örnek bendekinde sizin şikayetlerin hiç birisi yok.Hışırtı ve parazit olmaması gerekiyor.Çekim alanında da yine bir sorun yok.

• okifi arkadaşa katılıyorum, bende de bahsettiğiniz problemlerin hiçbirisi yok...
  • şebeke sorunu bende de var. ne yaptıysam çözemedim ama orjinal samsung pili alıp takınca biraz daha güçlendi anten... sizin pil de orjinal değilse, orjinali ile değiştirin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aday74

şebeke sorunu bende de var. ne yaptıysam çözemedim ama orjinal samsung pili alıp takınca biraz daha güçlendi anten... sizin pil de orjinal değilse, orjinali ile değiştirin derim.

kvk beni kandırmışta olabilir. biraz safım bu konularda. kvk dış kasayı değiştirip kullanılmış telide yollayabilmiş olabilir mi. arkadaşlar bizde bu sorun yok felan deyince kafam allak bullak oldu. ne umutlarla aldım fos çıktı. bendeki i8910 aynı sorunlar olunca duvara çarptım, hatuna aldığım i8910 u kullanıyorum. bu 2 yıl garantili.

hatta tüm hatlarda deniyorum karşıyla çok az konuşur konuşmaz hemen kapanıyor konuşma. ya da ayaktayken oturur oturmaz konuşma hemen kesintiye ugruyor. orjinal olup olmadığı nasıl anlaşılır bataryanın.

telefonun orjinal mi çin mi olduğunu ımei numarasından anlayabilir miyiz. nasıl anlarız.

ses sorununu nasıl çözerim. başka hiçbir sorunu yok.çok hızlı menülere giriş. menulerde donma titreme gecikme vs hiçbir sorun yok. müzik dinleme, video çekme oynatma herşey mükemmel. ama şebeke ve ses sorunu var karşılıklı konuşmalarda, aramalarda.

• @volverin33

Tam hatırlayamıyorum ama şu ayarlara bakabilirmisin.

Ayarlar, şebeke, şebeke seçimi sadece Gsm ayarla. 3 G ve Edge geçişleri arasında konuşma kesilebiliyor veya bulunduğun yerde 3 G az çekiyor vs.
  • 
Sayfa: önceki 17841785178617871788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.