Şimdi Ara

AVEAda bomba tarife heryöne sınırsız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
1
Favori
38.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea duyduğum kadarıyla aylık 66,6 TL heryöne sınırsız konuş .
    Numara tasıyanlara ve yeni abonelere geçerli tarife.
    Mevcut aboneler geçiş ücreti 66 tl

• çok pahalı yaaa biz ne istedik o ne verdi kullanacaklara hayırlı olsun demekten başka diyebileceğim bir şeyim yok ben kullanmam bu ne yaa
  • Bu bir devrim..

Türkiyenin En ucuz konuşturan operatöründen yine inanılmaz bir kampanya..

TEBRİKLER AVEA
  • avea sınırları zorluyor.

iş adamları için iyi olmuş.

tavsiye edebileceğim kişiler var.
  • AVEA bombayı patlatmış
    TÜRKCELL bakalım ne yapacak. Yoksa türkcell cayma bedelli kontratları bu yüzden mi yaptı. ?

AVEA birinci operatör olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 10.000 dakika yaklaşıııık 166 saat yapıyo. Muhteşem birşey. Şöyle birşey de yapsa çok güzel olacak avea . Aylık onsaat her yöne 10 ytl. ne güzel olur be.
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Bu bir devrim..

TEBRİKLER AVEA

ya tamam güzelde volkan bari seçenek çıkar de ki kdv+öiv dahil 30 tl ye avealılar ile sınırsız konuş de bana faydası yok ki ben 66,6 veremem ayda ki eminim şu forumda kolay kolay kimsede veremez
  • Diğer avantajlı Avea tarifelerinden "HerYöneSınırsız" tarifesine geçilmesinin ücreti bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil 66,65 TL'dir.
  • Gayet güzel bir hamle. Sabit telefonların tarihe karışacağı günler yaklaşıyor
  • bence çok mükemmel olmuş. devamında avea içi de sınırsız konuşturan bir tarife beklentisi içerisindeyim.
    avea gerçekten rakipsiz fiyatlara sahip olmaya başladı. eminim ki turkcell de çok yüksek fatura ödeyenler aveanın bu tarifesine geçiş yapacaktır.üstelik aveanın ses kalitesi ve şebeke kalitesi de son dönemde oldukça iyi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Bu bir devrim..

TEBRİKLER AVEA

ya tamam güzelde volkan bari seçenek çıkar de ki kdv+öiv dahil 30 tl ye avealılar ile sınırsız konuş de bana faydası yok ki ben 66,6 veremem ayda ki eminim şu forumda kolay kolay kimsede veremez

Mustafa bi gün gelş otur yanıma

Yatırılan faturaları görsen aklın uçuklar valla

Daha dün benim dükkanın yanındaki partinin ilçe başkanı adayı 1241 lira türkcele para verdi

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Bu bir devrim..

TEBRİKLER AVEA

Mustafa bi gün gelş otur yanıma

Yatırılan faturaları görsen aklın uçuklar valla

Daha dün benim dükkanın yanındaki partinin ilçe başkanı adayı 1241 lira türkcele para verdi

burdan anladığımız o ki bu tarife ancak ve ancak iş adamlarına yarar üstüne üstlük ben bu tarifeye geçmek için bile 66 tl para ödemem lazım saçmalık

• tarife bizlere gelmez... iş adamları için ii olur.. iş adamları da zaten çoğu turkcell kullanıyor... kalite diye :D
  • hobaaa ne yapmış avea böyle...faturası sürekli 70 ve üstü gelenler için süper bi tarife...bayaa bi abone kazanır...
  • tarife mükemmel ötesi ancak fiyat gerçekten çok abartılı.
  • faurasıza da bekliyoruz demekle yetiniyom
  • tarife bu hiç1yere kontörünün gittiği yok
     AVEAda bomba tarife heryöne sınırsız
  • bence 2 ay sonra sınır gelir.arkadaşın dediği gibi 600 dk üzeri konuşanlar için cesaretlerini kutlarım. 90 TL 1000 dk ya allah rahmet eylesin.
  • BKnz TümCep kampanyası 5 dk 1 kontör tüm operatörlere 300 dk ya kadar
    quote:

Orjinalden alıntı: nikei

bence 2 ay sonra sınır gelir.arkadaşın dediği gibi 600 dk üzeri konuşanlar için cesaretlerini kutlarım. 90 TL 1000 dk ya allah rahmet eylesin.
  • GSM operatörlerinin vergiler hariç birbirlerine doğru aramalarında uyguladıkları ara bağlantı ücretleri 10kuruş/dakika civarlarında. Arkadaşların da dediği gibi bu tarifeye geçen biri eğer 600 dakikanın çok üstünde diğer GSM şebekelerini arıyorsa ve doğru dürüst diğer şebekelerden aranmıyorsa Avea bu tarifeden çok fena zararlı çıkar. Ancak diğer şebekelerde de böyle tarifeler çıkarsa bu dengesiz durum ortadan kalkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfiz -- 5 Şubat 2009; 16:39:56 >
  • Bu tarifeye inanamadım gerçekten Avea kafayı kırdı sanırım. Kesinlikle Türkiye'de şu şartlarda çok konuşanlar için eşi benzeri bulunamayacak bir tarife olmuş. Turkcell çok kurumsal ve gold/platinum abone kaybeder eğer Avea reklamını iyi yaparsa. Ne diyeyim ki benzersiz, ilk defa Avea'ya bu kadar hayran oldum. Tebrikler!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.