Şimdi Ara

FORD FOCUS 2001 OTO TEYP KEYCODE PROBLEMI (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
38
Favori
95.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim ekranda cod13 yazıyor, bu işin ustasına elektronikciye goturdum yapamadi çok sayıda hatalı giriş yapıldığından dolayı tamamen bloke edilmiş dedi. Bana da yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar, seri numaram V398353 yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
  • Merhaba benimde seri kodum M377923 bulabilir misiniz kodunu 2 defa yanlış girdim şimdiden teşekkürler
  • Merhaba ben cok kez yanlis girdim ekranda Locked 10 yaziyor teyp seri M 151465 13 e kadar hak vermiyormu veriyorsa ne yapmam lazim rakam giremiyirum akuyu sokup taktim ama hala locked 10

• crunch_xxx C kullanıcısına yanıt
    Merhaba aynı durumdan muzdaribim dün akü değişti. Teyp kod istedi 3 kere hatalı girildiği için şimdi hiç kod girilmiyor sabaha kadar bekledim halen kod ekranı açılmıyor. Bende aküyü sökmeyi deneyecektim anladığım kadarıyla buda çözüm değil servisi aradım 75 TL ücret istedi. Blokeli olduğunu söyledim onu biz yapmıyoruz elektronikçiye gidin dedi. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • merhaba
    ben blaupunkt yetkili servisim v serilerinin kodunu açıyorum locked10 ,13 açıyorum araçla gelinirse bana program yaparak açarım
    irtibat tel 0216.389.70.12
  • Merhabalar,

M059637 yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi akşamlar.
  • Merhaba kod sorunu benimde başıma geldi tecrübemi paylaşmak istiyorum belki birisinin işine yarar.

Akü değiştikten sonra kod istedi ve deneme yanılma yöntemiyle 3 kere kod girmeme izin verdi ben 3. de hatalı girdim.
    Kod aracınızın torpidosunda, güneşliğinde yada kitapçığında yazıyormuş.
    Araştırma sonucu topmada 13 kere kod girilebileceğini ilk 3 hatalı kod girilmesinden sonra 10 kere daha kod girilebileceğini öğrendim.
    Yalnız 3 kere hatalı girdikten sonra 30 dakika ( 29 wait yazarak geri sayım başlıyor ) kontak açık yada araçla hareket halindeyken de süre düşmeye devam ediyor. kontağı kapatınca sürenin başa aldığı yazıyordu ancak ben ekmek alıp gelene kadar yaklaşık 1 dk araç kontak kapalı kalsa da bindiğimde 27 dakikadan devam etti.
    Bu süre tamamlandığında yeniden kod girmek için ekran açılıyor.

Servis kod için 75 TL ücret istedi. 6000 cd teyp
  • m034914 Ford focus teyp kodunu bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: canhavli38

Merhaba aynı durumdan muzdaribim dün akü değişti. Teyp kod istedi 3 kere hatalı girildiği için şimdi hiç kod girilmiyor sabaha kadar bekledim halen kod ekranı açılmıyor. Bende aküyü sökmeyi deneyecektim anladığım kadarıyla buda çözüm değil servisi aradım 75 TL ücret istedi. Blokeli olduğunu söyledim onu biz yapmıyoruz elektronikçiye gidin dedi. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

4443673 otosan müşteri hizmetlerini arayıp yetkili servisin olmadığı veya uzak olduğu bir yerde olduğunuzu söyleyip (mesela Şereflikoçhisar,Adana/Pozantı gibi) müziksiz yolun çekilmediğini, aradığınız yetkili servisin baştan savma cevap verdiğini, müşteri memnuniyeti için yardımcı olmalarını rica ederseniz belki yardımcı olabilirler.

• Merhaba seri no M 337752 kodu bulabilirmisiniz?
  • Merhaba bana acil su seri nonun keyi lazım v035997 600cd

• selam
    seri no M4C30161
    kodu bulabilirmisiniz
    teşekkürler
  • eski heyecan kalmamış herhalde
    ama ben hala heyecanlıyım
    cevap bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi674

selam
    seri no M4C30161
    kodu bulabilirmisiniz
    teşekkürler

M430161 olduğunu farzederek yazıyorum. 1445
  • çok teşekkürler arkadaşım
    bu kod işini anlamadım
    bende M4C30161 yazıyor bunu nasıl okumalı
    sizin dediğiniz gibi mi doğru (M430161)
    şu anda teyp çalışıyor ve deneme şansım yok
    şifresi hazır olsun diye istemiştim
    inşallah doğrudurç
    sağolun
  • selam arkadaşlar
    kimse yok muuu
    bende M4C30161 yazıyor bunu nasıl okumalı
    yoksa yanlış yere mi bakıyorum
    sağolsun ES3NT arkadaşım cevaplamış ama o da
    M4C30161 kodunu M430161 olarak aldım demiş
    sizde kod nasıl çok merak ediyorum
  • ozyurek O kullanıcısına yanıt
    iyi aksamlar.benim teyipte kod istiyor serial no:v017165 yardımcı olursnız sevinirim
  • 9

• İyi geceler seri no yardımcı olursanı çok sevinirim V017165

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.