Şimdi Ara

Asus tasarımıyla dikkat çeken harici DVD yazıcısını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garmin ile yeni bir iş birliğine gittiğini açıklayan Tayvanlı donanım devi Asus, ince ve şık tasarımlı yeni bir harici DVD yazıcı hazırladı. Firmanın SDRW-08D1S-U kod adını taşıyan optik sürücüsü tasarım detaylarıyla Eee serisi bilgisayarları hatırlatıyor ve firmanın optik sürücüsü olmayan maliyet odaklı kompakt sistemleriyle birlikte kullanılması hedefleniyor. Dikey ve yatay olarak kullanılabilen, 156.4 x 140.8 x 21 mm boyutlarındaki harici sürücünün USB 2.0 arabirimiyle uyumlu olduğu ve 2MB'lık dahili bellekle geldiği belirtiliyor.

Kutu içeriğine CyberLink tarafından geliştirilen yazım programının da eklendiği harici DVD yazıcı, DVD-R/+R SL ve DVD+RW medyaları 8x, DVD-R/+R DL ve DVD-RW medyaları 6x, CD-R medyaları 24x, ve CD-RW medyaları 16x hızında yazabiliyor. Önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulması beklenen sürücünün fiyatı hakkındaysa şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

• güzel ve gerçekten şık olmuş
  • qerçekten çok şık
  • Tasarım çok iyi,özellik olarak kasada yer sıkıntısı yaşayanlar için güzel bir ürün.
  • çok güzel
  • hiç güzel değil çok saçma olmuş
  • Şık olmasına şık da daha halen 8x yazma hızında ne anladım...
  • dahili dvd yazıcılardan daha pahalı oluyorlar,çok gereksiz bence =)
  • Tasarımı fena deil ama gereksiz bence.
  • benim laptop dvd yazmıyodu. Ben philps in harici dvd yazıcısını aldım. Bundan çok daha küçük teknosadan 150 ytl ye almıştım geçen yaz. Gayet memnunum
  • LCD monitör gibi olmuş... :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.