Şimdi Ara

5.1 PC Hoparlör Seti Tavsiyesi (maks.150 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bence Creative Inspire 5200 Subwoofer 5+1 vardı.
    Yeni bir pc ses sistemi almak istiyorum.Bana en fazla 150 liralık güzel bir tavsiye verebilirmisiniz.
    Ama benim için şu önemli bundan(Creative Impire 5200 Subwoofer 5+1) daha güzel ses versin ki değiştirdiğime değsin!
    Teşekkür ederim sağolun!

Konu başlığınız açıklayıcı olmadığı için düzenlenmiştir.
    Lütfen başlık seçiminde daha fazla özen gösterelim.
    Bilgi için TIKLAYIN
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 2+1 veya 2.0 almanı öneririm ama illede 5+1 dersen X540 al ama fiyatları yükseldi.
  • bencede biraz beklemeni tavsiye ediyorum.Ayrıca ikinci el düşünürsen çok iyi sistemler bulabilirsin
  • 5+1 sistem düşünüyorsanız X540 belirttiğiniz fiyatta sizi tatmin edecektir,ama sizin öncelikli olarak bu sistemi kullanım amacınız nedir onu belirtirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz.
    Müzik>film=oyun ?
    film=oyun>müzik ?
  • Müzik ve arada bir film amaçlı kullanıcam.Ama ben çok sık müzik dinliyorum özelliklede bassları iyi olan müzikler.
    Benim bi önceki Creative 5+1 5200 sesi bozuyordu çok açtığımda.Ben bu alacağım sistemin bozmasını istemiyorum.
    150-170 o civarlarda birşey de olabilir.Yeterki bassları bozmasın sesler birbirine girmesin.Ben bunları istiyorum
  • Bence de logitech x540 almalısın .electroworldde sanırım 170 civarı bişi olduğunu hatırlıorum
  • spa 9300 fc861.Spanın bass sürücüsü 8 inçtir bu fark açısından önemlidir.Fc 861 ses bozmaz o setten de daha iyidir.x540 bassları rahatsız edebilir.
  • bassların bozulmamasını istiyorsanız logitech tercih edin,ama dengeli ve kaliteli bir ses istiyorsanız microlab daha uygun olur,model olarak ise logitech X540 veya microlab fc861 iyi sistemler,philipsleri ses sistemi konusunda şahsi olarak beğenmediğim için tavsiye etmiyorum,kulak zevkidir beğenirsiniz ona birşey diyemem.
  • O zaman 2 tane ard arda creative kullanmış biri olarak artık logitech aliyim bari.
    x540 a bakıcam arkadaşlar teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.
    Peki x540 creative 5+1 5200 sub dan daha mı kuvvetli bunu da merak ediyorum?
    Çünkü arabadan inip eşeğe binmek gibi olsun istemiyorum
  • Creativenin udyuları daha iyidir daha erken bozar sesi ama daha iyidir.
  • Teşekkürler arkadaşlar.Şimdilik müzik setini bağladım aux özelliği ile bilgisayara bağladım.
    Bugün media markt ta baktım x540 a ama bana çok basit geldi.Yani gördüm sistemi bundan ses çıkmaz dedim içimden hayırlısı!
  • Görüntüsü aldatıcı olabilir,sistem bass gücü olarak fiyatını hakediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teknode

Müzik ve arada bir film amaçlı kullanıcam.Ama ben çok sık müzik dinliyorum özelliklede bassları iyi olan müzikler.
    Benim bi önceki Creative 5+1 5200 sesi bozuyordu çok açtığımda.Ben bu alacağım sistemin bozmasını istemiyorum.
    150-170 o civarlarda birşey de olabilir.Yeterki bassları bozmasın sesler birbirine girmesin.Ben bunları istiyorum

Daha çok Müzik amaçlı kullanacaksanız 2.0 veya 2+1 almalısınız. X540 gayet güzel fakat bir sürü kablo yumağı oluşturuyor.
  • X540ı müzik dinlerken 2+1 kullanır film ve oyunlarda 5+1 olarak kullanır,hem de müziklerde istediği bass verimini 5200e nazaran daha iyi alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

X540ı müzik dinlerken 2+1 kullanır film ve oyunlarda 5+1 olarak kullanır,hem de müziklerde istediği bass verimini 5200e nazaran daha iyi alır

x540 2.1 olarak kullanılırken performans vermiyor

Tavsiyeme gelince 5.1 falan almayın;tamam film izlerken güzel oluyor fakat insan sıkılıyor.bence 150 ytl ye güzl bir 2.1 almanız daha mantıklı.ile 5.1 sistem istiyorum dersen dvd li sinema sistemlerine bakın

• ayanen 150ye kaliteli 2.1 alinir
  • kardeş şimdi baktımda byk ihtimal arkadaşın kullandığın seti kullanıyorsun... o set son seslerde acaip fena sesi bozuyor bea... sen nasıl dayandın o sete... şu ana kadar creativenin çıkardığı en kötü setlerden biri diebilirim... o kadar kötü set... sen şu an hangi seti alırsan al çok beğeniceksindir :D bu arada sana tek tercih x540 gözüküyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kentacdis

ayanen 150ye kaliteli 2.1 alinir

güzel bi 2+1 derken önümüzdeki seçenkler neler???
  • 5.1 istiyorsan paranı biriktir 1 ay daha ve G51 al. gerçekten son ses ayarında bile hiçbir bozulma olmuyor kristal berraklığında ses. çok muazzam. eğer para çok olmasın başka şeylerede gerekiyor malum krizdeyiz işsizlik vs. dersen[ki haklısın da] x540 al
  • x540 aldım ben de cuma günü mavi bilgisayardan tek çekim veya nakitte 150 tl ye geliyor... herkesin ortak tavsiyesi x540
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.